Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#4901 Re: Re: egyél sz.rt, nem lesz túrós a szád

2011-11-05 00:25

#4900: - Re:

arra, hogy zabáld meg, ha mégis odakakkantok


Vendég

#4902 Re: Re: indítottak eljárást a büdöskomcsizó féreg ellen

2011-11-05 00:39

#4894: - Re:  indítottak eljárást a büdöskomcsizó féreg ellen

Nyílván, ezt úgy vágod, mintha te is csak ügyész lennél.  De bujjál  le,  ha arra jársz, mert ott lesnek a sarkon,  hogy becsukjanak rasszizmusért,  a Gyurcsány mellé sz.pókának.


Vendég

#4903 Re: Re: Re: nem indítottak eljárást a büdöskomcsi féreg ellen

2011-11-05 01:40

#4902: - Re: Re: nem indítottak eljárást a büdöskomcsi féreg ellen

Azt vágom, hogy Gyurcsány várhatóan, a torz személyiségéból következően, megpróbálja  majd még erősebben provokálni a hatóságokat, mint az első gyanusítotti kihallgatásán.  Amivel szintén rosszul fog járni. :)

egy jóakaród

#4904 Re: Re: Re: Re: már indítottak eljárást a büdöskomcsizó féreg ellen

2011-11-05 02:45

#4903: - Re: Re: Re:  ujra indítanak eljárást a büdöskomcsizó féreg ellen

...és azt is vágod,  hogy  a büdöskomcsizós,  igen jellemes személyiségedért,  úgy vágnak pofán a dutyiban, hogy a segged lukán csúszik ki a fejed, akármekkora is ???  Erre készüljél fel, mert ott nem lesznek ily elnézőek veled szemben, mint itt,  a baloldali fórumon.  Viktátor személyes sértésként veszi tőled, hogy jómagukat és szülőatyját - találóan-  így becézgeted, ezért a Polttal olyan helyre dugat be, ahol csak a Gyurcsánnyal kettesben lehetsz  és,  mint tudjuk,  mindig az erősebb kutyus b.aszik,  így te sz.pni fogsz.   Jobb,  ha elbújsz az  ügyészség elől,  és beköltözöl az ágyneműtartóba. Vigyázz magadra, ki ne dugd a nagy fejed, és levegőt se vegyél,  mert  észrevesznek és már visznek is.  Jó időtöltést !


Vendég

#4905 Re: Re: Re: Re: Re: nem indítottak eljárást a büdöskomcsi féreg ellen

2011-11-05 02:56

#4904: egy jóakaród - Re: Re: Re: Re: nem indítottak eljárást a büdöskomcsi  féreg ellen

Azt vágod, hogy Gyurcsány cellatársa esetleg egy kigyúrt, tetkós mezei brazil lehet és akkor büdöskomcsi bálványod valóra válthatja ezeket a fantáziáidat?

sikerülni fog...

#4906 Re: Re: Re: Re: már indítottak eljárást a büdöskomcsizó féreg ellen

2011-11-05 03:46

#4905: - Re: Re: Re: Re: Re: újra indítottak eljárást a büdöskomcsizó féreg ellen

Azt vágom a legjobban,  amit lázár jancsi mondott,  hogy  egy ember annyit ér, amennyi pénze van.  Így Gyurcsánnyal szemben - a tetkós barátoddal együtt-  teljesen  sansztalanok  vagytok,  tehát  sz.pni  fogsz tetkóssal együtt... ...,és,  hát úgy már igazán ki lehet bírni Fletónak,  biztosan emiatt mindent megbocsát polt vikinek.   Azért a ti igyekezetetekre is szűkség lesz.  Kívánok  sok gyakorlást,  mert az teszi mesterré az embert!  Ne,  hogy szégyent valljál,  mindent adjál bele,  és légy odaadó,  kedves és nőies.  Fog ez menni, meglátod,  nem először cumizol  az életedben, és magunk között szólva,  Fletó sokkal szemrevalóbb,  mint Viki volt,  még te is jobban jársz.  Legyél pozitiv,  én a helyedben a tetkóst kitúrnám onnan,  vagy te olyan rafinér....  Minden jót!

Lukrécia

#4907

2011-11-05 08:24

Jó reggelt, Szerénke!
Rég nem hallottam felőled, amint látom, belépett a levelezők sorába még egy baloldali barátunk, aminek nagyon örülök. Hogy vagy ezzel?
SZERÉNKE

#4908 Re: EGY EMBER ANNYIT ÉR, AMENNYI PÉNZE VAN !!!

2011-11-05 10:58

#4907: Lukrécia - LEGYEN EZ A FIDESZ SZLOGENJE...

SZIA, LUKRÉCIA !   KEDVENC POLITIKUSOM UTÁN  A KEDVENC TENISZEZŐMMEL FOGLALKOZTAM, SAJNOS EGYIKKEL A LAPTOPON,  MÁSIKKAL PEDIG TV-N.   HURRÁ,  ROGER FEDERER ÉS GYURCSÁNY FERENC !!!  RAJTUK KIVÜL JFK-T IMÁDTAM,  PERSZE ŐT  UTÓLAG,  HISZEN AKKOR MÉG CSAK  PICI BABA VOLTAM...  PUXY        UI.: ÉLJEN !!!  MÁSOK IS ISMERIK A FIDESZ ELNÖK ÚR NYÍLVÁNOS ÁLLÁSFOGLALÁSÁT,  A GAZDAGOK DICSŐÍTÉSÉT  A SZEGÉNYEK ELLENÉBEN.

SZÉGYEN A FUTÁS, DE HASZNOS

#4909 Re: Re: ennyit ér a közvéleménykutatás,,

2011-11-05 11:23

#4898: - Re:

Miért hazudnának, azt írják, amit mondanak nekik, én is közöltem velük, hogy fidesz.. ennyi...  Tudod, Pöcsi, jobb a békesség !

ÉLVEZZÉL, LEGALÁBB MEGNYUGSZOL

#4910 ÉBRESZTŐ, BÜDÖSKOMCSIZÓS BOGÁR !

2011-11-05 11:54

VERJED, MINT A  ZÁLLAT:     IME A NAGY PINNALAT,   A    11111    ALÁIRÁS, AMIRE VÁRTÁL.

M.H,Gy.

#4911 Re: ÉBRESZTŐ, BÜDÖSKOMCSIZÓS BOGÁR !

2011-11-05 12:18

#4910: ÉLVEZZÉL, LEGALÁBB MEGNYUGSZOL - ÉBRESZTŐ, BÜDÖSKOMCSIZÓS BOGÁR ! 

 Már veri, azért hallgat! Milyen szép a számsor!

GYF-11111 ! SZERÉNKE

#4912 Re: Re: ÉBRESZTŐ, BÜDÖSKOMCSIZÓS BOGÁR !

2011-11-05 12:29

#4911: M.H,Gy. - Re: ÉBRESZTŐ, BÜDÖSKOMCSIZÓS BOGÁR !

TÉLLEG, 11111,  AKKOR VERHETI ÉS MÉG IGEN SOK ALKALMA LESZ RÁ, HASONLÓ OKBÓL.  ÜDV.

SZERÉNKE

#4913 Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-05 12:33

HOL VAGY MÁR, LUKRÉCIA, 11111 LETT MAI NAPON AZ ALÁÍRÁSOK SZÁMA. MEGTETSZETT E SZÉP SZÁMSOR, EZÉRT LECSERÉLTETEM A RENDSZÁMOMAT, GYF-11111-RE.  PUXY

legjobb, ha lemond
Vendég

#4914 Orbán Viktor csalódást okozott

2011-11-05 13:02

Aláírok, mert ez a jelenlegi csürhe mindent elkövetett Gyurcsány Ferenc ellen kormányzása alatt is,  kárt okozva saját hazájuknak,   és most is elkövetnek mindent,  hogy ne állja útjukat az ámokfutásuknak.  Bevallom , nem ezt vártam OV-tól miniszterelnökként.  Csalódtam, és környezetemben igen sokan így vélekednek. Szégyellje magát, nem ezt ígérte, amikor rászedett bennünket.

Lukrécia

#4915 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-05 13:39

#4913: SZERÉNKE - Re: LUKRÉCIÁNAK ! 

 Megvagyok, Szerénke!

A vidéki életnél nincs jobb, bár olyan feladatok is adódnak, ami városi koromban nem talált meg, mint pl. favágás, kertészkedés, stb... Ez is az egészséges élethez tartozik, csinálom szívesen. Most viszont Veled örülök az 5x1-nek.  Büdöskomcsizós még mindig nem tért magához a gyönyörtől, de nekünk addig jó, míg nem rontja itt a levegőt. Annak is örülök, hogy többen lettünk itt a fórumon. Örülnék, ha írnának olyanok, akik a büdöskomcsizós miatt léptek le innen és rájönnének, hogy azt a perverz alakot csak úgy lehet elkergetni, ha magára marad. Reménykedek, hogy ez most megtörtént, vagy legalábbis megtörténik.

Itt nálunk csodaszép az idő, az emberek 1 szál trikóban kertészkednek. 1000 ágra süt a nap, 25 °C van. Megyek én is, kihasználom a jó időt, amíg lehet.

Üdv.L.

M.H.GY.

#4916 Re: Orbán Viktor csalódást okozott

2011-11-05 13:40

#4914: legjobb, ha lemond - Orbán Viktor csalódást okozott 

 Nem tudom, ki vagy, de örülök, hogy ha késve is, de kinyílt a szemed.

SZERÉNKE

#4917 Re: Re: Orbán Viktor csalódást okozott

2011-11-05 14:55

#4916: M.H.GY. - Re: Orbán Viktor csalódást okozott

MIUTÁN A KOMMENT CÍME A VALÓSÁGNAK MEGFELEL, EGYRE TÖBBEN JÁRNAK ÍGY,  HOGY KINYÍLIK A SZEMÜK ÉS JOBB KÉSŐN,  MINT SOHA.  ÜDV.


Vendég

#4918

2011-11-05 15:50

Remélem a Gyurcsány Ferenc helyett Orbán "igazmondó" Viktort látjuk minnél előbb rabláncon? Amit ez a banda művel az országunkkal az már krimibe is nagyon erős!!!
a szegényeket pedig utálja

#4919 Re: orbán viktor csapdája, hogy imádja a gazdagokat....

2011-11-05 16:51

#4918: - a történet vége egy álom széthullása...

...végül,  igazmondó piktor király esete szomorú véget ért... ,  nagy bukó választások és így, az ifjúként még lehet, hogy demokrata, de öregségére már egy ócska, nyugger diktátor szánalmas látványa,  amint bújkál a budai hegyekben, mint oszama bin laden....

 

 

Gondolkozz

#4920 Re: Re: orbán viktor csapdája, hogy imádja a gazdagokat....

2011-11-05 19:51

#4919: a szegényeket pedig utálja - Re: orbán viktor csapdája, hogy imádja a gazdagokat.... 

 Na, már megint nem ment át, amit írtam. pedog még egyszer nem tudom olyan jól összehozni. Azt írtam, hogy a diktátorokat is megilleti az utolsó szó joga és a védekezés, nem kell őket olyan fröcsögő véresszájjal levadászni, mint pl. Oszamát, vagy Kadhafit. Ilyet baloldaliak nem csinálnak, csak jobbról. Orbán már most retteg, hogy ezek sorsára jut, de ez biztos nem így lesz. Ő Erich Honekker sorsára jut, aki valamelyik banánköztársaságban, vagy a volt Szovjetúnió valamelyik tagállamában talál menedéket, mint Rákosi pajtás.


Vendég

#4921 Re: Re: Re: egyél sz.rt, nem lesz túrós a szád

2011-11-05 19:57


Vendég

#4922 Re:

2011-11-05 20:57

#2: -

Kellőképpen ismerünk beneteket! Ami mégis megnyugtat bennünket, hogy nem tartozunk azonos faj közé! Ti még nem értetek el az emberi faj legaljáig sem!


Vendég

#4923 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-05 21:40

#4915: Lukrécia - Re: Re: LUKRÉCIÁNAK ! Itt nálunk csodaszép az idő

Igen,  nálunk is. :)


Vendég

#4924 Re: Re: Re: orbán viktor csapdája, hogy imádja a gazdagokat....

2011-11-05 21:47

#4920: Gondolkozz - Re: Re: orbán viktor csapdája, hogy imádja a gazdagokat....

A  Gyurcsány-szekta primitív hívei  egyetlen dologra képesek: fasisztázni. Azt viszont minden mennyiségben és minden gátlás nélkül.


Vendég

#4925 Re: Re:

2011-11-05 22:14

#4922: - Re:  

 Szép, új világ