Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

SZERÉNKE

#4826 Re: KEDVES LUKRÉCIA !

2011-11-03 16:24

#4825: Lukrécia -

SZIA ! SEMMIRE NEM VÁLASZOL, CSAK, AMIT ENGEDNEK NEKI, 1-2 STATISZTIKÁT, NO MEG A BÜDÖSKOMCSI FÉREG, SZOCI NYUGGERT.  A FITYESZ MÁR A BÉKA SEGGE ALATT VAN, MÁR CSAK AZOK MONDJÁK, HOGY RÁJUK SZAVAZNÁNAK, AKIK FÉLNEK VALLANI. MEGÉRTEM, ÚGYSEM AZ SZÁMÍT, HOGY AZ 1200-1500 MEGKÉRDEZETTNEK ÉPPEN MILYEN KEDVE VAN, AMIKOR RÁTÁMADNAK, ÉN IS MÁR MONDTAM ILYENKOR TÜCSKÖT-BOGARAT, - NA PERSZE, MÁSKOR IS. ÜDV.

TEGYÉL VALAMIT ÉRTETEK IS !!!

#4827 Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 17:06

#4821: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, 4/5-ÖS...

"KIÁLLÁS GYURCSÁNY FERENC ÉS TÁRSAINAK FELELŐSSÉGRE VONÁSA MELLETT",  ERIDJ EHHEZ A FÓRUMHOZ,  MAGASRÖPTŰ TÁRSALGÁS FOLYIK,  ÉS RÁADÁSUL A TI SZINTETEK,  AZAZ  FSZT.1. !!!  NA,  MEG ALÁÍRÁST IS ILLŐ VÓNA ODAKAPIRGÁLNI, MERAZ, AMI VAN, AZ NIX !!!   ERRE POLT GYÜGYÉSZ  NEM MERI "MEGEMELNI" A VÁDAT,  LEGFELJEBB -TELJESEN JOGOSAN-  A KALAPJÁT,   NAGYS. GYURCSÁNY FERENC ÚR ELŐTT.

Lukrécia

#4828 Re: Re: KEDVES LUKRÉCIA !

2011-11-03 17:10

#4826: SZERÉNKE - Re: KEDVES LUKRÉCIA ! 

 Éppen most olvastam az ORIGO-n, hogy a Gyurcsány kérte az ügyészségtől a periratának anyagát, hogy legalább tudja, mivel vádolják, sem ő, sem az ügyvédje nem kapja meg. Mi ez, ha nem koncepciós per? Magyarázhatják nekem, hogy nem az, de aki azt magyarázza, az sem hiszi. Sok ember fogja magát szégyellni ezért a 4 évért, amiben benne vagyunk. Remélem, nem lesz nekik ki a 4 év.

Szenzációs szláv mondást írt pár perce egy barátom, megosztom Veled:

Ha felrakod a szart a polcra, egyből lekvárnak képzeli magát.

Óriási mondás.


Vendég

#4829 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 17:12

#4827: TEGYÉL VALAMIT ÉRTETEK IS !!! - Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY... 

 Megint itt vagy, szarházi! A nívót te viszed le a büdöskomcsizással. Az aláírásgyűjtésről annyit, hogy a mi köreinkben nem szokás a csalás, 1 ember 1x ír alá. Egy beírással fentebb azt írja, ill. idéz  "Lukrécia" egy szláv mondást: Ha felrakod a szart a polcra, egyből lekvárnak képzeli magát. A szlávok ismernek téged?

DRUKKOLOK NEKED, RIA, RIA...STB.

#4830 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 17:30

#4829: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

PEDIG, GÖRÉNY GEDEON,  NEKED 4 KEZED KELL,  HOGY LEGYEN !!!   HA NINCS KEDVED ALÁÍRNI,  LEGALÁBB EGYIKKEL  NYOMJAD A KOMMENTEKET,  MERT A HALDOKLÓ JOBBOLDALI FÓRUM ALAPJÁN:  AZ ÉGVILÁGON SENKI NEM AKARJA, HOGY GYURCSÁNY ÉS TÁRSAI FELELŐSSÉGRE LEGYENEK VONVA, GYŐZD MEG ŐKET (!!!), TUDOD,  " HOGY BÜDÖSNÁCI FÉREG, KAPITALISTA NYUGGEREK".    T. SÖTÉTKE!  CIM-CIMBORÁID CSAK HISZNEK NEKED ???  HÚZZÁL BELE,  MERT LEHET , HOGY E TÉMAKÖRBEN TE VAGY AZ EGYETLEN KONCEPCIÓS PER PÁRTI, - A GAZDÁIDON KIVÜL.


Vendég

#4831 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 17:52

NEM CSODA

#4832 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 18:05

#4831: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

HOGY BESZÉLSZ MÁR MEGINT MAGADDAL ??? LEGALÁBB MAGADAT KÍMÉLD.  OTT AZ A NÉHÁNY CIMBID A JOBBOLDALI FÓRUMON,  AZOKNAK BÁRMIT ÍRHATSZ, ÚGYSEM LÁTJÁK NAGYON.  ELVÉTVE JÁR EGY-EGY LÉLEK  ARRA, NEM LEPŐDNÉK MEG, HA AZ IS TE LENNÉL.  ENNYIRE EFFFOGYTATOK ????

Lukrécia

#4833

2011-11-03 18:44

Szerénke, lőjük le! Állandóan a "Valahol Európában" c. film zakatol az agxamban, amikor Kuksi mondta, hogy: "könyörgöm, akkkasssszuk fel, könyörgöm, ide akkkkaaaaszzzzuk!!!" Ellenállhatatlan a vágyam, hogy ezt a barmot is így kéne elhallgattatni, ha másképp nem megy.


Vendég

#4834 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY...

2011-11-03 18:58

#4822: A nép hangja - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY...

Nem kérlek szépen, ti, büdöskomcsi férgek szűköltök. Pl. a bálványotok ellen indított büntetőeljárás miatt és ez az ún. petíció (kit is kérleltek, csak nem az ügyészséget? :D ) is csak ilyen vinnyogás.

Látom elég vastag a bőr a mocskos pofádon, hogy  Rákosit és az Internacionálét emlegessed elítélően...

Na, nézzük csak, kik is dúdolgatták a "fel, fel éhes proletárt" nemrég... mielőtt beszálltak a luxuskocsijaikba.

http://www.youtube.com/watch?v=Gn-UTwaY_Tc


Vendég

#4835 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY...

2011-11-03 19:06

#4834: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY... 

 El vagy tévedve, büdösgörénykomcsikám, mi csak tőled szűkölünk, de tőled nagyon. Ekkora patkányt, mint te, hát.....

Rinocérosz vagy a legrondább fajtából, a vastag bőr a te pofádra rakódott. Kopjál már le, menjél a gazdád seggét nyalni. Út közben énekeld el az Internacionálét, mint valaki emlékeztetett rá. Kotródj.


Vendég

#4836 Fel, fel, éhes proletárok... zabáljatok kaviárt a büfében, mielőtt beszálltok a luxusautóitokba!

2011-11-03 19:22


Vendég

#4837 Re: Fel, fel, éhes proletárok... zabáljatok kaviárt a büfében, mielőtt beszálltok a luxusautóitokba!

2011-11-03 19:28

#4836: - Fel, fel, éhes proletárok... zabáljatok kaviárt a büfében, mielőtt beszálltok a luxusautóitokba! 

 Hiszen ott vagy a képen, feismerlek, te köpönyegforgató, mi vagy te, III/2-es?

SZERÉNKE

#4838 Re: Fel, fel, éhes KUTYA, UGORJ A KUKÁBA !!!

2011-11-03 19:33

#4836: - Fel, fel, éhes BESÚGÓ... zabálj FITYISZT a büfében

PFÚJ, CSÚNYA, ÍRIGY KUTYA.   A FRAKK OLYAN SZÉP ÉS OKOS VOLT, NEM, MINT TE, CSÚNYA ÉS BUTA DÖG!!!

SZERÉNKE

#4839 Re: Fel, fel, éhes KUTYA, UGORJ A KUKÁBA !!!

2011-11-03 19:38

#4837: - Re: Fel, fel, éhes BESÚGÓ... zabálj FITYISZT a büfében

NEM Ő III/III-AS VOLT , EZ A BEÉPÍTETT FAJTA,  A  SAJÁTJAIT IS FELNYOMÓ,  LEGÁDÁZABB  ÉS UDORÍTÓBB KUTYA.

SZERÉNKE

#4840 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY...

2011-11-03 19:42

#4834: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY...

VIKTÁTOR DALOLTA, MINT IFJÚ KOMMUNISTA VEZÍR, CSAK QRVA HAMISAN, AZÉRT SEGÍTETTEK NEKI IFJÚ KOMMUNISTA TÁRSAI, AZ A KIS KÖVÉR, MEG A FÜLBEVALÓS ÉS A  SZERÉNY KIS VARGÁCSKA MISI,   PALI BÁ ÍRTA NEKIK A KOTTÁT, AZT HELYESEN IS TUDJA: DÓ, RÉ, MI, FÁ, SZÓ, LÁ, TI, DÓ

Lukrécia

#4841 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY...

2011-11-03 19:59

#4840: SZERÉNKE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY... 

 Szerénke, még pár ilyet szólsz és kiújul a macskajajom, pedig nem is ittam mást, csak tejecskét.


Vendég

#4842 Re: Re: Fel, fel, éhes proletárok... zabáljatok kaviárt a büfében, mielőtt beszálltok a luxusautóito

2011-11-03 20:09

#4837: - Re: Fel, fel, éhes proletárok... zabáljatok kaviárt a büfében, mielőtt beszálltok a luxusautóitokba!

Pár színpadon daloló éhes proletár:

Gyurcsány Ferenc, rendkívül éhes és rendkívül proletár, aki beházasodott a kommunista diktatúra főmuftijának családjába. További színes adalékok proletárságához:

"Gyurcsány Ferenc apja kétszer börtönbe is került. A meg nem adott kölcsönök miatt, illetve közveszélyes munkakerülésért. Az apa nélkül maradt családot ilyenkor az édesanya jövedelméből kell eltartani. id. Gyurcsány Ferencet 1979. november 19-én a Pápai Járásbíróság mint különös visszaesőt egyrendbeli lopásért és egyrendbeli kisebb értékre elkövetett lopásért 11 hónapi szabadságvesztésre ítélte, és két évre eltiltotta a közügyektől. Korábban lopásért ítélték el."

http://index.hu/belfold/2009/03/26/gyurcsany_anyja_katus_apja_feri/

Dobrev Klára (Gyurcsány Ferenc neje): jóféle bolgár kommunista titkosszolgálati proletárcsaládból való

Vadai Ágnes: sertésszerű, bár első látásra nőnek kinéző volt munkásőr

Ledvai Ildikó (Sipánka):  a sajtószabadság nagy bajnoka, korábban sajtócenzor

Bajnai Gordon: libatolvaj.  Bár nem olyan, mint a tipikus Gazsi az alvégről.

Mesterházy Attila: Gyurcsány volt samesza, akinek csak sikerült végül megszabadítani az MSZP-t Gyurcsánytól

SZERÉNKE

#4843 Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 20:10

#4834: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM LESZ,  4/5-ÖS...

ÉN EGY PICI KAKIT NYOMTAM ÜGYÉSZ BÁ KÜSZÖBÉRE,  DE CSAK ÚGY, HECCBŐL. MOST KÖRÖZNEK, EZÉRT EL IS TŰNÖK, MERT MÉG EGY KIS CICAKAKIÉRT IS KÉPES BEÜLTETNI A CELLÁBA, BÁR VILMA NÉNI BIZTOSAN  LETENNÉ A SZÁZMILLIÓS ÓVADÉKOT IS ÉRTEM. ....,HÁT, A GYURCSÁNYÉK IS CICÁJÁT SEMMIÉRT BEDUTYIZTA, AZT NYÁVOGTÁK A KÖRNYÉKEN, HOGY AZ A BŰNE, HOGY A GYURCSÁNY CICÁJA...,NA,  CSAK A FELESÉGE NE TUDJA MEG.


Vendég

#4844 Re: Re: Fel, fel, éhes

2011-11-03 20:14

#4839: III/III-AS VOLT

Medgyessy (D-209) ügynök III/2-es volt, de ő ekkor már nem dalolt.

Mindhalálig Gyurcsány

#4845 Re: Re: Re: Fel, fel, éhes proletárok... zabáljatok kaviárt a büfében, mielőtt beszálltok a luxusaut

2011-11-03 20:18

#4842: - Re: Re: Fel, fel, éhes proletárok... zabáljatok kaviárt a büfében, mielőtt beszálltok a luxusautóito 

 Azt hiszem, hogy nálad lejjebb nincs. Ez már minden szemétségen túlmegy. Ilyenkor te jól érzed magad? Undorytó vagy és húzz már el a rabok ....ra, akikkel apád töltött 30 évet. Megkísérlem a jövőben, hogy semmiféle aljas hazudozásodra, patkánykodásodra nem reagálok. Ennél nincs lejjebb, én pedig nem kívánok többé lemenni a szintedren az eddigieket is szégyenlem. Nem miattad, magam miatt, mert veled ellentétben nekem ezt a neveltetésem, az emberségem nem engedi meg. Hogy is tudtam eddig is, egyetlen szót is váltani veled. Légy boldog mással élvezz nagyokat a saját mocskodban, utoljára írom le, hogy TE GÖRÉNY. 

ÍRÁNY A TV SZÉKHÁZ BÜFÉJE...

#4846 Re: Fel, fel, éhes KUTYA, UGORJ A KUKÁBA !!!

2011-11-03 20:23

#4842: - Re: Re:  FITYISZT NEKED, NEM BÜFÉT, TÖRJ BE MEGINT A TV SZÉKHÁZBA

KÉRLEK SZÉPEN, ENGEM NE HAGYJÁL LE A LISTÁRÓL , MERT ÉN RÉGEBBEN ORBÁN PAPA MSZMP TITKÁR, MAJD PRIVATIZÁLT KŐBÁNYA TULAJDONOSÁNÁL LÁTTAM MEG A NAPVILÁGOT, VILMA NÉNI VÁSÁROLT MEG TŐLÜK, MERT VIKTÁTORKA  MINDIG MEGHARAPOTT, BÜDÖS KUTYA VÓT, MÁN AKKOR IS.  GYŐZŐ BÁ ÚGY VÁGTA FEJBE MINDIG, HOGY CSAK NA, NEM IS SÁNTA LETT.....     SZERÉNKE.


Vendég

#4847 Re: Re: Re: Re: Fel, fel, éhes proletárok... zabáljatok kaviárt a büfében, mielőtt beszálltok a luxu

2011-11-03 20:27

SZERÉNKE

#4848 Re: Re: Re: Fel, fel, MATOLCSY-MARTONYÍ-JÁRAI TRIÓ

2011-11-03 20:27

#4844: - Re: Re: EZEK IS SZERETTÉK A HASUKAT...

PERSZE, HOGY NEM DALOLT, MERT MATOLCSY-MARTONYI-JÁRAI TRIÓ HELYETTESÍTETTE, EZEK III/2-ES ÜGYNÖKÖK, MSZMP PÁRTTITKÁR ÉS TAGOK VÓTAK, ÉS HÁT AZ ERŐSEBB KUTYA DALOL.   EZ NYÍLVÁNOS ADAT, NEM A CICÁKTÓL HALLOTTAM, BÁR EZEKNEK IS VÓTAK.

AZÉRT IS GYURCSÁNY FERENC

#4849 Re: Re: Re: Fel, fel, MATOLCSY-MARTONYI-JÁRAI TRIÓ, MINT BESÚGÓ III/2 ÜGYNÖK ÉS MSZMP TITKÁR

2011-11-03 20:52

#4845: Mindhalálig Gyurcsány - , NEM IS CSODÁLKOZOM...

NA, LÁTOD,  EZÉRT KELL EZEKET MINÉL HAMARABB LEVÁLTANI,  MERT ILYENEK,  AMILYENNEK LÁTSZANAK: ROHADTNARANCSOS, BÜDÖSLÁBÚ GÖRÉNYEK,  AKIKNEK MÁR A  FSZT. 1. IS  A CSILLAGOS ÉG,  NEM, HOGY ORSZÁGUNK KORMÁNYZÁSA.


Vendég

#4850 Re: Re: Re: Re: Fel, fel, éhes proletárok... zabáljatok kaviárt a büfében, mielőtt beszálltok a luxu

2011-11-03 21:10

#4845: Mindhalálig Gyurcsány - Re: Re: Re: Fel, fel, éhes proletárok... zabáljatok kaviárt a büfében, mielőtt beszálltok a luxusaut

Ahogy azt fentebb forrásokkal is alátámasztottam, Gyurcsány apja töltött, visszaeső tolvajként egy kis időt el a rabok ...-val.  Nem esik messze az alma a fájától: Most majd a csemetéje is el fog velük időzgetni egy kicsit.  És emiatt hiába vinnyogtok, büdöskomcsi patkányok.