Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Doki

#4801

2011-11-02 22:30

Hát ez a döglégy nem alkuszik. Most idetolt egy ismeretlen helyről, ismeretlen készítőtől, ismeretlen reprezentációból merített valamilyen grafikont, melynek nem ismerjük a vezető halmazait és most ettől össze kéne esnünk. Ez így lehet a sörtől hányó alkoholisták törlőkendő felhasználása a nemzeti jövedelem tervezett alakulásával szemben. Vagy bármi más.
Ismételten kérem, hogy ne zrikáljátok, mert nincs jó állapotban és csak rosszabb lesz!
Lukrécia
Vendég

#4802 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-02 22:46

#4796: SZERÉNKE - Re: LUKRÉCIÁNAK ! 

 Igen, Szerénke, nagy az Isten állatkertje, hogy még ez a barom is elfér benne.


Vendég

#4803 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2011-ben Magyarország járt legrosszabbul a világváls

2011-11-02 22:48

#4798: HAZUGOK - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2011-ben Magyarország járt legrosszabbul a világválságba 

 Biztos feléd járt a büdöskomcsizó barom. Egyszer jó lenne belenyomni a pofáját.


Vendég

#4804 Re:

2011-11-02 22:49

#4800: G Y Ő Z E L E M -  

 Ez a nap legszebb híre ebben a ködös őszi időben.

Le a büdöskomcsizó barommal

#4805 Re:

2011-11-02 22:55

#4801: Doki -  

 Doki, ezen nem fog semmi, csak a kosz, meg a piszok. Ennek szólhatsz szépen, szólhatsz csúnyán, ez megállás nélkül sérteget. Az én  tanult, kultúrált őseim engem nem engedtek ilyen korlátolt bunkóval barátkozni. Igaz, ifjabb koromban még nem is álmodtunk internetről, számítógépről, aminek használatával nem tudjuk kiszűrni az ilyen lehetetlen alakokat. Sokszor én szégyellem magam helyette is, pedig nem kéne. Néha eszembe jut a nagypapám, aki egy tanult, kultúrált ember volt, szegény, gazdag, jó és rossz ember egyaránt szerette, sajnos már rég nem él. Azt hiszem, ez az állat lenne az első ember, akivel csődöt mondana. Borzasztó.

DR. CSERNUS

#4806 Re: 2011-ben Magyarország járt legrosszabbul a világválságban

2011-11-02 23:08

#4801: Doki -

AZ APJA MÜSZAKI RAJZOLÓ VOLT A MÉG A KÁDÁR-RENDSZERBEN,  ANNAK A MUNKÁIT HAMISÍTGATJA.  EZ A MÁSIK BETEGSÉGE, HOGY PÉNZHAMISÍTÓNAK KÉPZELI MAGÁT. JAVASOLTAM NEKI, HOGY GRAFIKONOKKAL FOGLALKOZZON, HA AZ JÓL MEGY, JÖHET A LÓVÉ.    VAN ENNEK ANYI BAJA, HOGY SOKSZOR KI SEM LÁTSZIK BELŐLE, PEDIG AZ ORVOSI NYT. SZERINT 201,1 CM.  MÉG MONDTAM IS NEKI,  HOGY EZ  EGY ÉVSZÁM ÉS AKÁR A VESZTE  IS LEHET. ZRIKÁLNI NEM SZABAD, MERT GERJED ÉS, HA  ÉRTE NEM IS KÁR, DE MÁSOKÉRT IGEN.    RÉGEBBEN A GYURCSÁNY F.ROK MÉRETÉHEZ HASONLÍTGATTA A KÜLÖNBÖZŐ PÁRTOK NÉPSZERŰSÉGI SZÁZALÉKÁT,  PERSZE ÉN MAGYARÁZTAM EL NEKI, MERT AZT HITTE, HOGY A FIDESZ VEZET MÉG MINDIG.   MOST AZ 1/3 MIATT KIVAN BUKVA AZ ABLAKON, LESI,  MIKOR LESZ ÚJRA 2/3 A PARLAMENT KÖRÜL.  NO, AZT MÉG NEM TUDOM, HOGY ADOM BE NEKI, HOGY SOHA.  LEGUTÓBB A MILLÁSOKRA MONDTAM, HOGY NARANCSOSOK, BE IS ÁLLT KÖZÉJÜK.


Vendég

#4807 Re:

2011-11-02 23:10

#4801: Doki -

A Washington Postból való a cikk, te undorító büdöskomcsi féreg.

 

Doki

#4808 Re: Re:

2011-11-02 23:13

#4805: Le a büdöskomcsizó barommal - Re:

Ne becsüld le a Papát! Ebben a rohadt világban ugyan nem nagyon számít a tisztességben telt élet, de azért az ílyen patkány két szelíd szó után lepattana róla, márha a közelébe érhetne.

Boldog ember lehetsz, ha így emlékszel Rá.


Vendég

#4809 Re:

2011-11-02 23:21

#4800: G Y Ő Z E L E M -

Talán a Tárki legfrissebb (október 26-i) felmérésére gondolhatsz:

A pártválasztók körében a Fidesz-KDNP 46%-on, az MSZP (a szakadás előtt) 22%-on áll.

Óriási győzelem.

DR. CSERNUS

#4810 Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM, BIZONY

2011-11-02 23:44

#4809: - Re: A FIDESZ 1/3

NA ERRŐL BESZÉLEK, MÁRMEGINT A F.ROK MÉRETEKET MÁSOLOD BE, - MÁR ELMONDTAM,  EZ AZT JELENTI, HOGY A GYURCSÁNYHOZ KÉPEST HÁNY SZÁZALÉKON VANNAK ÁLLVA, PERSZE A TÁRKI SZERINT. HA CICCOLINA KÉPVISELŐ ASSZONY MÉRNÉ FEL, MÁSKÉNT ALAKULNA AZ EREDMÉNY.


Vendég

#4811 Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM, BIZONY

2011-11-02 23:58

#4810: DR. CSERNUS - Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM, BIZONY

Én pedig már elmondtam neked, undorító büdöskomcsi féreg, hogy más dolog az, hogy miről ábrándoztok és más dolog a valóság.

Ezek a jelenlegi adatok a pártválasztókra vonatkoztatva:

Tárki (okt 26)    Fidesz 46 , MSZP 22

Szonda Ipsos (okt 21) Fidesz 47, MSZP 24

Medián   (okt 21)  Fidesz 47, MSZP 24

Századvég (okt 13)  Fidesz 51, MSZP 19

DR. CSERNUS

#4812 Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM, BIZONY

2011-11-03 00:23

#4811: - Re: Re: Re: NAGY A FIDESZ BUKTÁJA..., DE NEM A LEKVÁROS.

NE TEGEZZ, AHHOZ TE TÚL  BUGYUTA  VAGY !!!    A VALÓSÁGHOZ PEDIG NEKED KÖZÖD NINCS (SEMMILYEN SZINTEN),   VIKTÁTORNAK IS ANNYIBAN, HOGY A MEGKÉRDEZETTEK NAGYOBB SZÁZALÉKA VÁLASZOLNI SEM MER, VAGY CSAK  LESZ.ARJA ŐT,  VELED EGYÜTT.    AZONBAN,  HA EGY PÁRT A KÉTMILLIÓ SZAVAZÓJÁBÓL EGYMILLÁT ELVESZÍT, ÉS ILYEN INTENZÍTÁSSAL FOLYTATÓDIK A VESZÍTÉS, TÖRVÉNYSZERŰ, HOGY  A KÖV.  -AKÁR ELŐREHOZOTT-  VÁLASZTÁSOKRA FELSZÍVÓDIK.   HA NEM HISZED , RAJZOLD LE,  CSAK A VIZUALITÁS MIATT,  HÁTHA MEGÉRTED.

DR. CSERNUS

#4813 Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM, BIZONY

2011-11-03 00:30

#4811: - Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM, BIZONY

EZT MÁR ELMONDTAM, HOGY MIT JELENT.  A VALÓSÁGOT PEDIG  AZ ÉLET PRODUKÁLTA OKT.23-ÁN,  A CITYBEN.  GYERE BE KEZELÉSRE, MERT MEGINT KIVAGY, - AZT SEM TUDOD ??!!


Vendég

#4814 Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM, BIZONY

2011-11-03 00:53

#4812: DR. CSERNUS - Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM, BIZONY

Hőbörögj csak nyugodtan, büdöskomcsi féreg... :)  Ja, ha ilyen intenzitással folytatódna a lemorzsolódás, akkor az tényleg baj lenne. De csak vágyálmaitokban fog így folytatódni.  Egyébként  csak a relatív arányok számítanak és az most is fasírttá aprítana benneteket, büdöskomcsik.. :)   A ciklus közbeni lemorzsolódás, amely eddig CSAK a bizonytalanok táborát növelte, de az ellenzékét  EGYÁLTALÁN NEM,  viszont kevéssé számít. Választás előtt majd visszajön szépen egy részük és kész. Apropó, az MSZP 20%-án ezután már  két, egymással marakodó pártocska fog osztozni. :)

Na,. nézegessed csak szépen tovább a fenti százalékokat, büdöskomcsi féreg... :)

CSAK, HOGY TUDD:

#4815 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 03:06

#4814: - MERT A FÖLDÜNK 2/3 RÉSZÉT VÍZ BORÍTJA...

ÉS VISSZAMENNI PEDIG ODA LEHET, AHONNAN ELJÖTTEK...

FÖLTÁMADOTT A TENGER

"JEGYEZD VELE AZ ÉGRE, ÖRÖK TANULSÁGUL: HABÁR FELÜL A GÁLYA,  ALUL A VÍZNEK ÁRJA, AZÉRT A VÍZ AZ ÚR."  EZÉRT VOLT HIBA A FITYESZNEK  LEMONDANIA 3 MILLIÓ KOLDUSRÓL  ÉS UGYANENNYI SZEGÉNY EMBERRŐL.  CSAK AZ ESZE-VESZETT HARÁCSOLÁSUK ÉS A HOZZÁ NEM ÉRTÉSÜK,  MEGBÉNÍTOTTA JÓZAN ÍTÉLŐKÉPESSÉGÜKET.  NINCSENEK BIZONYTALANOK, CSAK  VÉLEMÉNYT NEM NYÍLVÁNÍTÓK,  MERT FÉLNEK, VAGY MAGÁNÜGYKÉNT KEZELIK AZT, - EZÉRT NEM JÁRNAK EL A RÉSZSZAVAZÁSOKRA SEM.    ŐK ALKOTJÁK MAJD A BALOLDAL  2/3 -OS  TÖBBSÉGÉT !!!  NEM LESZ NEHÉZ,  HISZEN ENNEK A RÉTEGNEK  A 2/3-a   A BALOLDALRÓL IXELT ÁT.  TE PEDIG ÉLDÖGÉLJÉL CSAK TOVÁBBRA IS TÉVHITBEN,  MINT MEGVEZETETT, AKI ELŐL AZT IS ELTITKOLJA EGY HAZUGABBNÁL IS HAZUGABB  KORMÁNY,  HOGY EGYSZER VOLT,  FIAM, BUDÁN KUTYAVÁSÁR !!!!

Dokinak
Vendég

#4816 Re: Re: Re:

2011-11-03 04:37

#4808: Doki - Re: Re:  

 Köszönöm a szavaidat. Igen, amikor az én nagypapámra gondolok, a legrosszabb pillanataimban is megnyugszik a lelkem. Ő volt az, aki a legtöbb szeretetet adta nekem életem során és ezzel nem vagyok egyedül. Aki róla beszél, mindenki szuperlatívusokban beszél róla. Elmondok egy történetet. 2001-ben meghalt az édesapám, a papírokat rendezgettük utána. Párom talált egy ütött-kopott borítékot, benne egy A4-es félbehajtott kartonlapot. Azon egy karikatúra. Mondja, hogy nézd csak: Képzeld el, egy 1934-ben készült karikatúra volt nagypapámról, nem tudom, milyen alkalomból készült, de a kollégái csináltatták és az volt a címe: Az elnök úr. Na, én ezt a rajzot bekereteztettem, azóta a lakásban fő helyen van a falon. Egy kicsit velem van így mindig, ha bánat ér, ami sajnos az idén sűrűn volt, mindig hozzá fordulok és megnyugszom.

Ez a történet most kijött belőlem, jó volt kiírni magamból így hajnaltájt.


Vendég

#4817 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 11:54

#4815: CSAK, HOGY TUDD: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

Ja, Petőfi gályahasonlatát a fenti közvéleménykutatási adatok számszerűsítik, vagyis hogy továbbra is a Fideszt támogatja az aktív szavazók túlnyomó többsége.

Álmodozhatsz persze 2/3-os többségről, büdöskomcsi féreg, de a helyzet az, hogy az MSZP-re, ill. a Gyurcsány-szakadárokra csak azok hajlandóak szavazni, akik eddig is.  Ugyanazon egyre kisebbedő (a szoci nyuggerek sem élnek örökké) tortát próbáljátok szeletelni.  :)

A következő választáson ez az eredmény fog születni: 1/ Fidesz-KDNP többségi kormány (40-45%-os mandátum), az ellenzék pedig így fog kinézni: 2/ mostanihoz képest megerősödött Jobbik (25%) 3/ stagnáló MSZP (20-25%). 4/ Gyurcsány és az LMP megy a kukába. (Ha esetleg  mégsem, akkor az MSZP 15%-ot kap, a DK pedig nagyjából annyit, mint az LMP 2010-ben)

 


Vendég

#4818 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 12:13

#4817: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM LESZ, BIZONY... 

 Görény voltál, az is maradsz, természetesen a hülyeség mellett. A te nyugger anyád és nyugger apád megy először a levesbe, ha még nincsenek ott. Te rohadék.

A BALOLDALI 2/3 BORÍTÉKOLT

#4819 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 12:25

#4817: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

TE TÉLLEG BOLOND VAGY.  A SAJÁT KÖZVÉLEMÉNYKUTATÁSOM EREDMÉNYEKÉNT A FIDESZRE CCA. 15  SZÁZALÉK SZAVAZNA MOST.  EZ AZ ARÁNY NEM IGEN TUD EMELKEDNI, MERT EGYRE SZ.RABB MINDEN.  EGYÉBKÉNT  IS  IRATLAN TÖRVÉNY,  HOGY MINDEN KORMÁNYZÓ PÁRTOT  ELŐSZERETETTEL LESZAVAZNAK,  MÁSODSZOR  PEDIG - MIUTÁN 10X TÖBB A SZEGÉNYEK SZÁMA A MÓDOSAKNÁL-  MÉG, HA EGY RÉSZÜK NEM IS SZAVAZNA,  AKKOR IS A TÖBBI 90 %-a ELUTASÍTJA A FITYESZT,  PL. EGY FITYISSZEL.  A BALOLDALI NYUGGEREKNEK GYERMEKEIK, UNOKÁIK VANNAK, A JOBBOLDALI KISG.CIKNEK PEDIG NYUGGER SZÜLEIK, NAGYSZÜLEIK, AKIK -SZAVAIDDAL ÉLVE- NEM ÉLNEK ÖRÖKKÉ.   SZÁMOLJJJJJ !!!!!

SZERÉNKE: A FIDESZ SZÍVÓDJON FEL !

#4820 ZORBÁN MONDJON LE !!!

2011-11-03 13:01

SZEGÉNY KIS ORSZÁGUNKNAK NINCS SZŰKSÉGE A GAZDAGOK PÁRTJÁRA, AKIK TERMÉSZETÜKBŐL FAKADÓAN ELTAPOSNAK BENNÜNKET, MELÓSOKAT, NYÖGDÍJASOKAT. TŰNJENEK EL A POLITIKAI PALETTÁRÓL, VÁRJA ŐKET AZ ÜGYVÉDI KAMARA, AHOL BEVEGYÜLHETNEK AZ EGYMILLIÓ GYÜGYVÉD KÖZÉ,  KÓSTOLJÁK MEG A MUNKANÉLKÜLISÉG ÉDES ÍZÉT,  OTT KIVÁJHATJÁK AKÁR EGYMÁS SZEMÉT IS EGY-EGY TYÚKTOLVAJ VÉDELMÉÉRT.  MAJD VÉNSÉGÜKRE BELETANULNAK, HA NEM, OTT A MÁSIK EGYMILLIÓ KÖZMUNKA.  SZERÉNKE


Vendég

#4821 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY...

2011-11-03 13:54

#4818: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY...

Ti, mocskos büdöskomcsi patkányok, mentek a levesbe (lásd korábbi beírásomat) és ezt nagyon jól tudjátok, azért is szűköltök úgy, ahogy a sarokba szorított patkányok szoktak.  Persze a sarokba szorított patkányok mindig veszélyesek, ezért nyilván kellő óvatossággal kell kitaposni belőletek a szuszt. Ez láthatóan folyamatban is van. :)

A nép hangja

#4822 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY...

2011-11-03 15:27

#4821: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ÓRIÁSI GYŐZELEM VOLT, BIZONY... 

 Te barom, te szűkölsz itt hetek óta. Nem bírsz kiszállni, lételemed a sértegetés. Nem akarod észrevenni, hogy nemkívánatos személy vagy, ill. vagytok egyre többen, akik nem értenek a szóból. A büdöskomcsizásod is gyenge szűkölés, jobb nem jut eszedbe. Már mondtam, hogy büdöskomcsi apád, anyád, akik az 50-es években első sorban tapsoltak, hogy "Éljen Rákosi", te meg a KISZ-taggyűlésen énekelted harsányan az Internacionálét, meg azt, hogy "A párttal, a néppel egy az utunk" Emlékszel, baromka, milyen jól érezted magad akkor?

JÓ TANÁCS, TŐLEM NEKTEK: AKI KERES, AZ TALÁL...

#4823 Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 15:41

#4821: - TI MEG HAGYJÁTOK EL A BÜDÖSKOMCSIKAT ÉS KERESSÉTEK A VIRÁGZÓ KAPITALZMUST !!!

TE, BOLOND, TUDOD, HOGY HOL VAN A BÜDÖSVIRÁGZÓ KOMMUNIZMUS ???  OTT, AHOL A GAZDÁD SZ.PJA A 2 CENTISÜKET, MIKÖZBEN LEGYEZGETI ŐKET A LEAMORTIZÁLT ÁLLAMKÖTVÉNYEINKKEL !!!   ÉS AZT TUDOD, HOGY HOL VAN AZ ILLATOSVIRÁGZÓ KAPITALIZMUS ???   NA, LÁTOD,  AZT ÉN SEM !!!     INDULJATOK ÚTBA GAZDÁDDAL,  MINT SANCHO PANZA ÉS DON QUIJOTE , SZAGLÁSSZÁTOK KI.    VIGYETEK MAGATOKKAL SZÁZÉVI HIDEGÉLELMET  ÉS  1 TONNA NAGYÍTÓT,  HÁTHA SZERENCSÉTEK LESZ,  AKKOR  NEKÜNK IS , MERT OTT MARADTOK VALAHOL, MINT ÁLLAMALAPÍTÓ  -FIATALNAK, MEG DEMOKRATÁNAK MÁR NEM MONDHATÓ-   OSTOBA  JOGÁSZOK.

HAMIS A BABA, HMMMM ???????

#4824 Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-03 15:49

#4822: A nép hangja - Re: Re: Re: Re: A GYŐZELEM NAPJAI JÖNNEK...

VIKTÁTOR, KÖVÉR, DEUTSCH MAJD VARGA MISI VÓT A KISZ TITKÁRA, PAJA BÁCSI PEDIG A HELYESÍRÓ TANÁRA, MATOLCSY-MARTONYI PÁROS PEDIG A III/2-ES ÜGYNÖKE, VÁLOGATOTT KRÉM,  MÉGIS ILYEN TAHÓ MARADT.

Lukrécia

#4825

2011-11-03 16:07

Szerénke!
Meddig bírjuk még ezt a barmot itt? Úgy látom, hogy egymagában akar kitenni egy századot, nagyon magára maradt. Dajcstomira most sem válaszolt, tenap megint feltettem a kérdést.
Szia