Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

hmmmm... HELYCSERÉS TÁMADÁS

#3926 Re: Re: Re: Re: Re: Bírósági szakvélemény

2011-10-11 18:33

#3924: - Re: Re: Re: Re: Bírósági szakvélemény

Hátha kiküldik Gyurcsányt is Brüsszelbe,  THOMAS DAJCS milliárdokat rabló után..., VAGY HELYETT.


Vendég

#3927 Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

2011-10-11 18:55

#3925: törpeagyúról - Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

Nagyon súlyos szövegértési problémáid vannak, büdöskomcsi féreg.


Vendég

#3928 Hivatali visszaélés miatt 7 év börtön

2011-10-11 19:01

Hétévi börtönre ítélte kedden nem jogerősen a hivatali hatalommal való visszaéléssel vádolt Julija Timosenko volt ukrán kormányfőt a kijevi Pecserszki kerületi bíróság.

Gyurcsány ellen is hivatali hatalommal való visszaélés a vád.
JÁRJ UTÁNA,,,
Vendég

#3929 Re: Hivatali visszaélés miatt 7 év börtön

2011-10-11 19:32

#3928: - Hivatali visszaélés miatt 7 év börtön

.....200 MILLIÓ DOLLÁROS BIZONYÍTOTT KÁRÉRTÉKÉRT...  CCA. 42 MILLIÁRD MAGYAR FT, DEUTSCH TÓNI ÁLTAL OKOZOTT KÁR MEG SEM KÖZELÍTI,  A MAGA SZERÉNY 8 MILLIÁRDJÁVAL.


Vendég

#3930 Re: Re: Hivatali visszaélés miatt 7 év börtön

2011-10-11 19:37

#3929: JÁRJ UTÁNA,,, - Re: Hivatali visszaélés miatt 7 év börtön

Ne aggódj, 1,2 milliárd forintos kárért is jár pár év.

MUNKANÉLKÜLIEK ÜDVÖZLETE

#3931 Re: Re: Re: Hivatali visszaélés miatt 2500 MUNKANÉLKÜLI

2011-10-11 19:45

#3930: - Re: Re: Hivatali visszaélés miatt 7 év börtön HELYETT 2500 MUNKANÉLKÜLI

AGGÓDNOD NEKED KELL, MERT NINCS 1,2 MILLIÁRDOS KÁRÉRTÉK, LEGFELJEBB LEHETETT VOLNA -AZ ÜGYÉSZSÉG ÁLLÁSPONTJA SZERINT-,  MAGYARÁN AMI VAGYONI KÁR KELETKEZETT, AZ MINDÖSSZE 2500 MUNKANÉLKÜLI, BAGATELL.

TC. UGRI-BUGRI

#3932 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

2011-10-11 19:52

#3927: - Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

EMBER, TE DUMÁLSZ, MINT SZELEKTÍV VÁLASZADÓ, MONDHATNÁM HULLADÉK....., AMI TETSZIK,  ARRA MINDEN IGYEKEZETTEL, BÁR  KEVÉS SIKERREL, - AMI NEM, AZT ÁTUGROD.  EBBŐL ARRA KÖVEZKEZTETEK, HOGY BE VAGY PROGRAMOZVA ÉS A HIRTELENSÉG KIZÖKKENT.

vidéki

#3933 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

2011-10-11 20:19

#3932: TC. UGRI-BUGRI - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét 

 Ha csak szelektív válaszadó lenne, azzal nem lenne különösebb probléma. Sokkal nagyobb gond az, hogy neveletlen, bunkó, a végtelenségig vérig tud ok nélkül sérteni másokat. Minden ok nélkül lebüdöskomcsiz, szocinyuggerez, lealáz bárkit, aki nem olyat ír, ami neki tetszik. Én személy szerint nagyon örülök, hogy nem ismerem személyesen, nem biztos, hogy jól érezném magam vele egy légtérben. Az én  véleményem róla nagyon lesulytó. Van egy olyan érzésem, amitől nem tudok megszabadulni, hogy jelentős szerepe volt a TV-székház felgyújtásában, a rendőrök hergelésében. Mondom ezt azért, mert a fórumon írogatott leveleiből nekem ez köszön vissza. Ritkán tévedek. Amint valaki neki nem tetsző véleményt ír, az jó esetben büdöskomcsi, szerinte  én is az  vagyok, az én véleményem pedig az, hogy vele ellentétben én megmaradtam embernek.

És igen, osztom a véleményedet, amint olyan választ kap, amire nem számít, azonnal kizökken. A jó az lenne, ha végérvényesen kizökkenne, senki nem hívta ide, ebbe a baloldali fórumba, mégis ha kell, ha nem, itt sérteget mindenkit. Neked is mondom, ne válszolj neki.

Üdvözöllek


Vendég

#3934 Re: Re: Re: Re: Hivatali visszaélés miatt 2500 MUNKANÉLKÜLI

2011-10-11 20:20

#3931: MUNKANÉLKÜLIEK ÜDVÖZLETE - Re: Re: Re: Hivatali visszaélés miatt 2500 MUNKANÉLKÜLI

Ahogy azt mondtam már, a bűnözőt nem menti az, hogy szándéka ellenére nem keletkezett akkora kár, amekkorát okozni akart, tehát Gyurcsány számára sem lesz ez enyhítő körülmény.


Vendég

#3935 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

2011-10-11 20:22

#3933: vidéki - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét Minden ok nélkül lebüdöskomcsiz, szocinyuggerez,

Ez egy nagy tévedés, enyhén szólva.  Jó okkal hívlak büdöskomcsinak és szoci nyuggernek.

vidéki
Vendég

#3936 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

2011-10-11 20:30

#3935: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét 

 Mint már többször leírtam, ocsmány féreg vagy. Hogy jössz ahhoz, hogy ismeretlenül véleményt mondj rólam. Nem kérdezem meg, hogy mi a jó ok, miután nem is ismersz. Az, hogy én véleményt alkotok rólad, az már egy következmény. Befejeztem,  törjön le a kezem, ha még egyszer válaszra méltatlak. Nyilván ezt akartad. Még azt is szégyellem, hogy egyszer is írtam.


Vendég

#3937 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

2011-10-11 20:54

#3936: vidéki - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

Nem számít és nem is változtat ez semmit sem a dolgokon. Amúgy pontosan ugyanezt írtad már.

Amúgy pedig a beírásaid alapján már "ismerlek" annyira, hogy helytállónak gondoljam azt a értékelésemet, hogy egy nyomorult (és selejtes) büdöskomcsi szoci nyugger vagy. Sajátmagaddal próbálj elszámolni az életedről, ne velem. Vagy ha esetleg hiszel Istenben, akkor hited szerint vele fogsz előbb-utóbb.

 

fóbiásnak

#3938 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kuka is kiveti

2011-10-11 21:28

#3937: - Re: Re: Re: Re:

te télleg egy büdös bogár vagy, akit nem csak a szelektív hulladéktároló, de az az igazi gatyaszaggal teli szemetes kuka is kivetne magából...  mellesleg ki, hogy él, úgy ítél... ezért vattok tele ítélkezési kényszerrel, mert semmihez nem értetek, ez meg a született betegségetek,  neve FÓBIA...

süllyed a fidesz csónak

#3939 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

2011-10-11 21:34

#3933: vidéki - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

Helló, amit ez a kuka által is kivetett valami ide kapar, annyit ér, mint saját maga... így aztán nem kell nekik ellenfél,  megvan az saját személyükben,   c. butaságuk története....  ez a közönséges,  tahó viselkedésük jól  mutatja, hogy milyen alantasak...  ez a komcsizó fafej  fel sem fogja, hogy  nem csak saját magát minősíti....

 

 


Vendég

#3940 Mesterházy Gyurcsányékról :D

2011-10-11 21:36

"ne térdig vérben gázolva menjenek"   :D


http://hvg.hu/itthon/20111010_Mesterhazy_Attila_interju

Már pedig itt továbbra is nagyon jó kis bunyó lesz, amelyben minden ütés jó helyre fog menni... :D

 

Részlet:

"hvg.hu: Elképzelhető, hogy vizsgálat hatására az MSZP a vitákat félretéve végül összezár Gyurcsány mögött?

M. A.: Ebben a kérdésben én első perctől kezdve egyértelmű álláspontot képviseltem. Amikor pár hónappal ezelőtt nyilvánosságra került, hogy az ügyészség Gyurcsány meggyanúsítására készül, azonnal felhívtam őt és megkérdeztem, hogy én, illetve az MSZP miben tudunk segíteni. Majd kiálltam sajtótájékoztatót tartani, ahol elmondtam, hogy hiszünk az ártatlanságában és számíthat a támogatásunkra. Függetlenül attól, hogy milyen vitánk van, ehhez továbbra is tartom magam.

hvg.hu: Kölcsönös ez az érzés? Megköszönte Gyurcsány a támogatást?

M. A.: NEM KÖSZÖNTE MEG, de igazából nem is várom. A meggyőződésem miatt álltam ki mellette, nem azért, hogy megköszönje."

 

Ennek a nárcisztikus félbolond Gyurcsánynak nyilván hiányzik a szókincséből a "köszönöm" szó... :D :D


Vendég

#3941 Re: Mesterházy Gyurcsányékról :D

2011-10-11 22:19

#3940: - Mesterházy Gyurcsányékról :D

TE AMNÉZIÁS, EGÉSZ BOLOND,  GYURCSÁNY FERENC  MINDENKINEK MEGKÖSZÖNTE, AKI OTT VOLT....


Vendég

#3942 Re: Re: Mesterházy Gyurcsányékról :D

2011-10-11 22:21

#3941: - Re: Mesterházy Gyurcsányékról :D

Ahogy az interjúban olvashatod,  az MSZP elnöke szerint neki nem köszönte meg.

Gyurcsánydrukker

#3943 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

2011-10-11 23:32

#3939: süllyed a fidesz csónak - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét 

 Szia!

Ez a kuka által kivetett senki az én egyik legjobb barátomat gyalázza,  természetesen ismeretlenül. Azt az embert, aki nekem 40 éve segít, ha valami problémám van, természetesen ez kölcsönös. Becsületben felnevelte a gyermekét, unokái születtek, a fiat 2 éve autóbalasetben meghalt. Nem sokkal előtte vesztette el az édesapját, idén pedig a házastársát. Tisztességgel végigdolgozott egy életet, megérdemelten veszi fel a nyugdíját. Az egyetlen bűne, hogy nem csápol Orbánnak. Igaz, Gyurcsánynak sem, de az igazságtalanságot nem tűri, az igaztalanul bántott embereket védelmébe veszi.

Ezek után milyen ember lehet az a kukatöltelék, aki egy ilyen embert sérteget?


Vendég

#3944 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

2011-10-11 23:58

#3943: Gyurcsánydrukker - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferenc lesz a nagy Ő ismét

Talán bizony magadról írsz ilyen meghatóan? :) Ez eléggé esélyes!

Egyébként mást sem csinál a szóbanforgó "vidéki" szoci nyugger, mint Gyurcsánynak csápol, mint nyilván te is (ha esetleg tényleg egy másik büdöskomcsi féreg lennél)  :

EZ egy kukatöltelék

#3945 ÜDV. 3943

2011-10-12 01:48


EZ EGY SZÓRA SEM ÉRDEMES DUPLA NULLA.  MILYEN EMBER, AKI  IDŐSEBBEKNEK, VAGY IDŐSEKNEK AZ ALAPVETŐ TISZTELETET  SEM ADJA MEG.  EZÉRT ORBÁN VITYA SEM DICSÉRNÉ .  MÁR A BARBÁROK IS TISZTELTÉK ÉS BÖLCSNEK TEKINTETTÉK AZ ÖREGEKET. VITYA MAJD RÁJÖN, HOGY AZ ILYEN SÖTÉT ALAKOK SEGÍTIK BUKTÁZNI A FIDESZT. ESZÉBE NEM JUTNA ISTEN BARMÁNAK, HOGY, EZ AZ ÉLET RENDJE.  AZ IDŐSEBB KOROSZTÁLY MÁR LETETT VALAMIT AZ ASZTALRA, INKÁBB KÖSZÖNNÉ MEG.  AMI LÉTEZIK E FÖLDGOLYÓN, MINDENT ŐK TEREMTETTEK,  EZ A TUSKÓ CSAK NYOMKODJA A LAPTOPOT ÉS AZT HISZI, HOGY EZ VAN, EZ TERMÉSZETES.  NA, ILYEN BANDÁHOZ TARTOZNI NEM SZERETNÉK, DE Ő VISZONT HOZZÁNK AKAR TARTOZNI, MERT ITT ESZI A FRANC FOLYTON.  RÁADÁSUL NYÍLVÁN MUNKANÉLKÜLI, VAGY NYUGDÍJAS, MERT EGYÉBKÉNT ENNYIT NEM ÉRNE RÁ.


Vendég

#3946 Re: ÜDV. 3943

2011-10-12 02:14

#3945: egy kukatöltelék - ÜDV. 3943

Azt is mondtam már, hogy a kor nem érdem, hanem egy állapot. Ezért a kor önmagában nem tiszteletreméltó. A tiszteletet ki kell érdemelni és egy büdöskomcsi szoci nyugger biztosan nem érdemli ki.

TŰNJ EL INNEN, TE SZUTYOK

#3947 Re: Re: ÜDV. 3943

2011-10-12 02:27

#3946: - Re: ÜDV. 3943

LÁTOD, TE NYOMORULT, MÉG EHHEZ IS HÜLYE VAGY. AZ IDŐSKOR ÖNMAGÁBAN TISZTELETET PARANCSOLÓ.  ADDIG MÉG ELVISELTELEK, AMÍG FELTÉTELEZTEM,  MAJD RAGAD RÁD VALAMI.  DE OLYAN SZUTYKOS VAGY, HOGY NEM FÉR MÁR RÁD SEMMI, VÍZBE FULLADTÁL, A KOSZOS, SZENNYES VÍZBE, TE SÖPREDÉK.


Vendég

#3948 Re: Re: Re: ÜDV. 3943

2011-10-12 02:49

#3947: TŰNJ EL INNEN, TE SZUTYOK - Re: Re: ÜDV. 3943

Nem, büdöskomcsi , nincs abban semmi tiszteletet parancsoló, hogy eddig még nem dobtad föl a bakancsodat.. Ez nem a te érdemed. Inkább a sok baj között az egyik. Pl.  pénzbe kerülsz az országnak.

A legeslegeslegdemokratább legdemokrata

#3949 Re:

2011-10-12 03:09

#355: - Nagyon örülök, hogy megindult egy mozgalom a Gyurcsány Ferencet aljas eszközökkel elpusztítani akaró Fidesz kormányzat ellen.

Ó, de mennyire elindult!   Egy hónap után van már majdnem van 11 ezer (sajnos ellenőrizhetetlen) ún. aláírásunk.  Ezért aztán  "a Gyurcsány Ferencet aljas eszközökkel elpusztítani akaró Fidesz kormányzat" most nagyon reszket ettől a mozgalomtól.  Gyurcsány mellett széles körű népi ellenállási mozgalom bontakozik kis, hiszen legalább ezer, mindenre kapható szoci nyugger kísérte el az ügyészségi kihallgatására is múltkor, ahol most már rabosították is!   Mozgalmunk ugyan kicsit lassabban terjed, mint  a futótűz (az utóbbi egy hétben kevesebb, mint 100 "aláírás" született), de kitartásunk meg fogja hozni gyómölcsét és Gyurcsány mellett mindhalálig kitartunk. Adakozni is fogunk szegénynek, mert a koncepcionálás miatt most biztosan kenyérgondja vannak és Katus mamája is a szokásosnál jóval jobban aggódhatva nézheti a gázóra pörgését, amikor a félmilliós kerámia-villanytűzhelyén főzi Ferinek a ciberelevest.

vidéki

#3950

2011-10-12 06:13

Ez a büdöskomcsizós féreg nálam elérte a célját. A gyomrom mostanra teljesen felfordult tőle és eldöntöttem, hogy a saját nyugalmam érdekében nem nézek be többet erre a fórumra.
Ha örül ez a trágyadomb, örüljön. Élete legnagyobb sikere legyen. Undorító állat.