"Miénk a pálya"- Összefogás a debreceni extrémsport pályáért

"Miénk a pálya"- Összefogás a debreceni extrémsport pályáért / Közlemények / Közös tervezés / Hozzászólások

Grabecz Ákos

#1 Ötlet/terv

2016-11-08 12:15

Sziasztok! Annak idején az MDOE hirdetett egy pályázatot, amire beküldtem ezt a tervet, de semmi visszajelzés nem jött tőlük, úgyhogy gondoltam elküldöm ide is. Alapból ez egy megadott méretű, fedett területre, faelemekből készült terv, ami talán egyben nektek nem az igazi, de 1-2 ötlet remélem tetszeni fog belőle. Szívesen átküldöm az emailt, amiben részletesebben ki van elemezve a pálya, másmilyen szemszögekből készített képekkel is.

Üdv,

Ákos


Vendég

#2

2016-11-08 12:26

Én csak annyit kérek, hogy legyen hely a bringásoknak, e kelljen más megyébe menni egy jó grulásért
NIKE - RIDE.HU

#3

2016-11-08 13:11

Könyörgöm csak ne az itthon megszokott cégekkel gyártassátok le a beton pályát. Varis, Leier, Concrate, Benito. Kuka mind.

Előre gyártott beton elemekből nem lehet pályát építeni, olyan beton pálya kell amit a helyszinen "öntenek, vakolnak, húznak fel". Minden más csak buziskodás. Viszont ez a betonpálya nagyon drága, a Boráros téren is épült volna de a 80 milliós ár kicsit elriasztotta kerületi és a fővárosi önkormányzatot ( Kb 20x10 méteres lett volna) így a fémszerkezetes, fa boritású pálya lett megépítve 12,5 millióért.

Két "rendes" beton pálya van itthon Csillebércen az egyik 1992-ben épűlt és nem annyira hazsnálható a másik Budapes Havashalomnál , az pár éves és vannak hibái mert azt egy olyan cég építette amkinek ez volt az első ilyen próbálkozása.

Ha kell segítség akkor a http://freestylebmx.hu/  és a http://ride.hu   szívesen segit bármikor bármiben. 


Vendég

#4

2016-11-08 15:17

6-7 fokos lépcső, padkával mindkét szélén

Vendég

#5

2016-11-08 15:31

Az egészet vegye körbe egy aszfaltcsík, amin lehet driftelni!


Vendég

#6

2016-11-08 17:45

Sziasztok! Én triálozok sokadik éve már és vagyunk Debrecenbe páran, és örülnék neki ha néhány triálos elem is helyet kaphatna a pályán.
Gondolok itt eur raklapokra amiked kedvünk szerint kialakíthatunk, néhány falra amit ugrálhatunk magasságba és egy bringa szélességűek, a magasság itt egészen 150centire felmehetne de átlag 1 métert ugrunk
Némi talpfára, farönkre vagy betonhengerre is esetlegesen
Beton oszlopok, henger illetve szögletes korlátok is.
gyermeteg gördeszkás ifjú

#7

2016-11-09 17:29

legyenek patkák, ferde falak, box ,piramis  és minden mi jó! 

Beccablade

#8

2016-11-10 05:51

Egy jó 1,80 as félcsőt szivesen látnék meg egy jo kis döntött boxot:) bàr szerintem az önmagában màr nagy kihívás hogy egy olyan helyet akartok csinàlni ahol mindenki tud sportolni.:) hajrà!
Lolettaaa

#9

2016-11-14 20:57

Én személy szerint egy szivacsgödröt szeretnék amibe a nagyobb trükköket biztonságosabban tudjuk gyakorolni, de döntött fal, piramis, box és pár jó ív is jó lenne mellé. Köszönjük!!!