helyezzük át a szovjet emlékművet...

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) helyezzük át a szovjet emlékművet... petíció automatikusan generált fórumtémája


Anonymous

#1

2011-08-30 22:11

1.

Vendég

#2

2011-08-31 23:18

Már csak azért is el kellene onnan vinni a ruszkiknak mert nincs alatta egy darab holttest sem !!!!
aaron

#3

2011-09-01 09:59

Engem személy szerint nem zavar az az emlékmű, mivelhogy születésem óta ott van, nekem része az általam ismert városképnek (amely sajna ugyanolyan már 36 éve... ) NA DE!! Nehogy mán egy ruszki tanács döntsön akármiről is ami a mi városunkban van, én maszkimum felajánlanám nekik, hoyg ha kifizetik, elvihetik a temetőbe, ha nem akkor járdát csinálunk belőle... Ez csak emlékmü, nem sírhely... Nem akarom az akkori harcos katonákat sértegetni, Isten őrizz (nagyapám is harcolt a fronton, az is lett a végzete) de sztem nem azért haltak meg hogy ne fejlődjön a társadalom... Szóljunk Pistinek, hozza a JCP-t, s elvele... :))
őslakos

#4 új városkép-IGEN ...ruszki emlékmú-NEM !

2011-09-04 12:57

...valahogy nincs sikere a peticiónak, de pedig ha lenne több száz hozzászóló, esetleg aláiró is lehetséges, hogy sikerülne hozzájárulnuk az ügy megmozdulásához...ezért kérek-kérünk mindenkit akinek érdeke, hogy a városkép változzon, tegyen ezért, irja alá és ossza meg ezt ismerőseivel...most van lehetőség, hogy mi is tegyünk valamit az ügy érdekében