LÁMPÁT CSEPELRE a Weiss Manfréd utcánál lévő hév átkelőhöz

giovanni3

#1

2016-08-08 15:13

Sajnos nem értek egyet. Mivel azon a szakaszon a gyalogosforgalom elég gyenge, illetve időhőz kötött nem làtom értelmét. Az autóforgalom viszont, szinte egész nap nagy a jàrművek szàma megnövekszik különösen akkor ha a vonat àthaladàsa miatt piros jelzés miatt iszonyatosan lassan lekt haladni. Reggel meg szinte döcögni lehet. Fölöslegesnek tartom mivel a szabadkikötő dolgozói is nagy szàmban inkàbb Hévvel ill. autóval megy munkàba. Inkább valami felüljàrót kéne építeni a vonatsínek felett hogy ne àljon be a forgalom. Szinte minden héten kérik a csepelieket hogy a Széchenyi-Kassai út kereszteződéséhez kéne egy làmpa. Na ott aztàn tényleg szüksèg lenne, de sajnos süketek a nagyokosok. Ez az én véleményem,de követ ne vessen ràm senki akinek màs a véleménye.

attila27

#2 Re:

2016-09-19 16:19

#1: giovanni3 -  

 A nyomógombos lámpának épp az a lényege, hogy csak akkor vált át, amikor tényleg megnyomják a gombot, azaz amikor tényleg át szeretne valaki kelni. Ez pedig nem lehet komoly forgalomkorlátozó hatással, hiszen mint Ön is írta, ritka ott a gyalogos forgalom. De mikor van, akkor jó lenne, ha az nem lenne balesetveszélyes.

Bercsik Károly csepeli képviselő

#3

2016-10-27 08:25

A problémát ismerem, és jogos a kérés. Korábban másoktól is kaptam ebben a témában észrevételeket, amiket továbbítottam. A fővárossal egyeztetés alatt van egy nyomógombos jelzőlámpa kiépítése. Polgármester úr a saját hatáskörébe vonta az ügyet. Reményem szerint megoldódik ez a probléma.


Vendég

#4

2016-10-27 10:45

Nekem egy kollégám meghalt , egy örökre nyomorék lett , kettő szerencsésen megúszta a balesetet a zebrán való átkelés közben!!!!!!!

Vendég

#5 Re:

2016-10-27 10:48

#1: giovanni3 -  

 Majd , ha netán egy ismerősét gázolják el azon a zebrán , és ha mindennap átmenne rajta , akkor megváltozna a véleménye !!!!!!!


Vendég

#6 Re:

2016-10-27 10:49

#3: Bercsik Károly csepeli képviselő -  

 Reméljük , hogy minnél előbb !!!


Vendég

#7

2016-10-27 15:08

Mert én is úgy gondolom hogy jobban oda kellene figyelni a gyalogosokra,és sokkal több átkelőre és lámpàra lenne szűkség!
Greger85

#8 Re:

2016-10-27 16:14

#1: giovanni3 -  

 Már van az a lámpa ami csak akkor pirúl el ha a gyalogos meg nyomja a gombot egy ilyen lámpa pont elég is lenne oda