Vissza az Euronews-t az ingyenes MinDig TV csomagba!


Vendég

#1

2016-08-03 12:37

Az EURONEWS egy pártatlan hírcsatorna, szinte már üditően hat a sok kormány-csatorna mellett.

Vendég

#2 Vissza!

2016-08-03 12:40

Inkább vegyék ki az IZAURA agymosás csatornát


Vendég

#3

2016-08-03 15:10

Euronews miatt

Vendég

#4

2016-08-03 18:09

Azért írtam alá, mert engem is mélységesen szomorúan érintett mivel minden nap innen tájékozódtam a napi hírek felől amit nagyon hitelesnek tartok!! Így kénytelen vagyok a mindig tv.vel szakítani és olyan szolgáltatót keresni aki ezt a csatornát biztosítja nekem .

Vendég

#5

2016-08-08 14:30

Nagyon sajnálom, hogy eltüntették a csatornát. Nagyon profin van szerkesztve a műsor. 15 perc alatt képbe rakja az embert. Megfelelő időben boncolgatja a háttereket, nem akkor, amikor mindenki siet és csak arra van ideje, hogy mondjuk reggeli közben képbe kerüljön a világ dolgairól... Kár, hogy az M1 ugyan ezt nem tudja megcsinálni. 15 perc alatt el tudná mondani a világ híreit is, meg az országét is, sőt még azt is, hogy vigyünk-e esernyőt és mit kerüljünk el az utakon. Ehelyett teljesen feleslegesen hosszú percekig semmi sem történik, de az nagyon, aminek mondjuk este kellene történnie, amikor ráér nézelődni az ember. A sportot pedig csak megemlíteni kellene, mint hírt, akit bővebben érdekel átkapcsol az M4-re... De nem. Végig kell nézni és hallgatni, majd csak utána tudod meg, hogy milyen idő lesz. Ha ki tudod várni, mert van rá időd...