MONDJ NEM-ET A BUDAVÁRI LABIRINTUS BEZÁRÁSÁRA!


Vendég

#101

2011-08-15 10:18

Ez az egész egy nagy butaság! A Budavári Labirintus Kft és az állami "visszafoglalás" is egy nevetséges dolog. Magyarországon már lélegezni se' lehet egy Zrt vagy Kft nélkül, csalók, hazugok, kopaszok, maffia és diszkó-drogokon meggazdagodó dílerek és őrző-védő cégeket - mint szajhákat - futtató politikusok martaléka lett az ország és ennek áldozta lesz az összes még megmaradt emlék és épület. Aki nem szokta még meg, az vagy túl fiatal vagy hülye. A petíciót azér' írtam alá, (ha így digitálisan is), mert egyetértek a Labirintus működtetésével, csak azt nem t'om, hogy lenne jó. Mondjuk, ha nem bolygatták volna meg szeptemberig, akkor talán több pénz és több mosolygós turista lenne a vár körül. De mind1, kis ember vagyok én ehhez. Nesztek a szignóm...

POMY COLLINGWOOD

Vendég

#102

2011-08-15 11:32

sokszor voltam a fiammal a labirintusban nagyon szuper volt

Vendég

#103

2011-08-15 12:30

Szerettem volna családommal ellátogatni a Budavári labirintusba,mert nagyon jó programnak találom.Felháborítónak találom a bezárást.
Galambos Ildikó

Vendég

#104

2011-08-15 12:39

Szomorú lennék, ha nem mutathatnám meg a fiamnak!

Vendég

#105

2011-08-15 12:39

xx

Vendég

#106

2011-08-15 13:20

Aláírtam. Legyen eredménye!

Vendég

#107

2011-08-15 18:14

Ne hagyjátok,hogy bezárják a labirintust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#108

2011-08-15 21:55

Már szóhoz se tudok jutni!!!!

Vendég

#109 Jajj!!

2011-08-15 22:19

Aláírtam én is.

Most komolyan! Természetkárosítás egy mesterséges óvóhelyen?

A műbarlangrajzok zavarnak egyeseket? Az nem tűnt fel, mit akarnak mondani? Kiállítás volt, a történelemről beszélt, nem csak arra kellett volna figyelni ott, hűűű sötét van. Ahhoz ülj be a hűtőszekrénybe, és csukd be a szemed!
És elmondanám, nem mind cseppkőbarlang, ahol sötét van és hűvös. Pincerendszerben milyen természetet védünk? És mitől?
Ezzel az erővel zárjuk be a látogatók előtt az ország összes cseppkőbarlangját, mert látogatják. Az sokkal természetkárosítóbb.

Hihetetlen, hogy a hülye szövegeket még mindig annyian beveszik. Ezért nem jutunk sehova soha.
Rézi

#110

2011-08-15 23:33

Sajnos túl sok olyan dolog történik ebben az országben, ami sérti a jogot, és a demokráciát.

Vendég

#111

2011-08-16 00:16

Aki volt ott, mindenki élményekkel telve jött ki. Én még nem voltam, és még sokan mások, akik szeretnénk megnézni. Ne fosszuk meg a jövő generációját a múlt megismerésétől, a kulturált szórakozástól!

Vendég

#112

2011-08-16 00:44

Nem sajnálom a céget. Volt ideje eleget ott lenni. Az újságban olvsatam, hogy egyik évben 70 milliós forgalmat jelentettek, a rákövetkezőben már csak 40 milliót (kb). Ha ez nem tűnt fel az Apehnak, akkor semmi :)

Vendég

#113

2011-08-16 00:45

Nem sajnálom a céget. Volt ideje eleget ott lenni. Az újságban olvsatam, hogy egyik évben 70 milliós forgalmat jelentettek, a rákövetkezőben már csak 40 milliót (kb). Ha ez nem tűnt fel az Apehnak, akkor semmi :)

Vendég

#114

2011-08-16 00:46

Ja bocs ismételtem. Bár az ismétlés a tudás anyja, hehe

Vendég

#115

2011-08-16 01:46

Az ilyen dolgokat nem dugni kéne, meg bezárni, megszüntetni....adni kell... sokat! Főleg Magyarországon!
IM

#116

2011-08-16 08:14

Érdekes látni, hogy fennkölt szavakkal vádaskodnak emberek, kik értelmezni sem tudnak egy tíz mondatos szöveget. Nem volt szerződés és bérleti díj? Ha a szerződésükben bérleti díj helyett őket terhelte a karbantartás és a felújítás, akkor ez nem vita tárgya. Hogy a borkút környékén erős szagok vannak, nahát, az asztalon is a borosüveg mellett. És a kanálisban büdös folyadék van, milyen fura, az utcánkban is, mint a legtöbb kanálisban, hisz erre vannak. Gondolom nem volt minden teljesen tiszta a Tisztelt Kft. háza táján, de tegye a kezét a szívére mindenki, és gondolja csak át, hogy Őfeléje tiszta-e minden. Ha pedig az állami bevételért aggódunk, nem hinném, hogy eme látványosságból befolyó összeg akárcsak ezrelékes összegben is számítana az eldorbézolt milliók mellett...de népvakításnak tökéletes a lázadozás, mivel a Kft. valamit sikerre vitt, amit most el kell vennie másnak, s jó indok erre a penész a falakon...
Köszönjük...
tboy

#117

2011-08-16 11:56

Én nem egyszer, nem kétszer voltam ott... Nagyon szeretem, és mindig egy élmény volt... Büdös és koszos? Szerintem nem... A labirintus pont úgy volt feelinges, ahogy volt, és az emberek szeretik! De végig lehet sétálni egyes helyeken a városban, lásd pl. Blaha 37-es végállomás, büdös, koszos, a hajléktalanok és a vizelet szaga, nem beszélve a szétdobált boros üvegekről... Felháborító és gyalázatos! Ez Magyarország!
tboy

#118

2011-08-16 12:19

Amúgy, nagyon nem tud érdekelni, h ki üzemelteti vagy ki sem... Lényeg, hogy üzemeljen, és mehessünk újra meg újra :) Vannak ennél nagyon volumenű dolgok az országban, amiről mindenki hallgat... Nem gondolnám, hogy egy turisztikai látványossággal kellene hadakozni... Ez kis tétel ahhoz, amennyi elmegy az országban... De persze, ez megint egy jó indok arra, hogy a milliárdokról elterelődjön a figyelme az embereknek! Jogsértés? Hm... Minden cégnél, kft-nél követnek el jogsértést, szóval, akkor mindent be kellene záratni? Lényeg, h ebből valaki megint megtömte a zsebét, és megint a nép szívja meg... De azt hiszem, szeretett kis hazánkba ez már nem meglepő...

Vendég

#119

2011-08-16 15:46

Na mostmár elég az álkörnyezetvédelemből.
Ha van valami, ami érdekes, nincs másutt a világon, akkor az élet más területén teljesen sikertelen emberek gyorsan környezetvédelemre hivatkozva érvényesülni próbálnak és hoznak mindenkinek káros döntéseket.
Kováts Judit

Vendég

#120 Re:

2011-08-16 15:46

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2011-08-16 20:56



Vendég

#122

2011-08-16 22:44

Nem lehet jogszerű, aminek megértése utólag sem lehetséges sem az érintetteknek, sem a kívülálló társadalomtagoknak. Jog az, ami a társadalom felfogása szerint jogos. De csak demokráciában.

Vendég

#123

2011-08-16 22:49

Támogatom minden téren! Nem hiszem, hogy egy ilyen jól működő és rendkívül hangulatos helyet be kell záratni. Hihetetlen élmény még tizedjére is és ami azt illeti sok turista is meglátogatja... vagy nem ez lenne a cél? Na hogy is van ez?

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2011-08-16 22:58


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2011-08-16 23:27