NE FIZESD A RÉSZLETEKET!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) NE FIZESD A RÉSZLETEKET! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2011-08-13 22:59

Csatlakozzatok. Igenis mindent el kell követnünk a szemetek ellen !!!!
Hangya

#2 Re: Tücskök vagytok!

2012-03-17 01:02

#1: -

Figyeljetek nagyon hülyék!Mit gondoltok ki fogja visszafizetni az eltapsolt kölcsönötöket?Én vettem föl?Én költöttem el?

Mit képzeltek, hogyan meritek másokra hárítani a visszafizetést? Az előrehozott fogyasztás ugye jól esett?És a nulla százalékos önerő?Tetszettek volna előbb gondolkodni, aztán költelkezni!Nagyoskodtatok a frankból, most meg sírtok, hogy szemét a kormány, lelketlen a bank stb. Ki fogott pisztolyt a halántékotokhoz, hogy vegyetek fel devizás kölcsönt?Felnőttek vagytok!Bedőlt a kölcsön így aztán ugrott a lakás, a kocsi, a plazma tv, a szerető, a bejárónő, a jacuzzi, az automata kerti öntöző, a szauna. Végrehajtás után majdcsak megvilágosodik milyen helyzetbe hoztátok a családotokat!

Joe

#3 Re: Re: Tücskök vagytok!

2013-05-25 08:12

#2: Hangya - Re: Tücskök vagytok!

Ki vagy te Hangya?

Egy bunkó paraszt... Talán eszedbe sem jut, hogy nem mindenki születik millionmosnak?

Nézz már magadba kicsit...Itt nem arról szól a dolog,h nem akarják az emberek visszavizetni, hanem az utólag megemelt kamatokról és törlesztörészeletekröl... Meg arról h 700 ezerböl 1 millió 700-at kell visszafizetni... Nyugaton abankok 10 %-os kamattal adnak hitelt....

Szóval szerintem te vagy a hülye te milliomos....