A kormány 2012-es Közmunkaprogramja ellen


Vendég

#26

2011-12-17 08:47

No comment.

Vendég

#27

2011-12-20 18:41

Azt hallottam hogy,a lakóhelyem környéki almatermelő nagygazdák is a közmunkabérhez akarják a napszámot igazitani 2012-ben vagyis csökkentik, ez már elviselhetetlen "Talpra magyar"

Vendég

#28

2011-12-21 21:53

Lehet ezt még fokozi??Mottóm ülhet még mindenki ezen a szekeren amin most én vagy más! A tisztességes ember kevés pénzből köteles ellátni magát a politikus meg röhögjön csak és tömködje a zsebét majd eljő még az ő idejük is mikor talán börtönben fognak rohadni és én is mosolyoghatok bár szegényen de szabadon!Protekciósok,nyugalmazott ill,munkahelyhalmozó egyének kik egy avagy esetenként két /második/ munkahelyükről távoznak jól megjutalmazva mert megérdemlik oda vigyék a felhalmozott vagyonukat ahová én gondolom!

Vendég

#29

2012-01-02 22:35

nem csak a szegényeket kellene még szegényebbé tenni, aki a törvényt hozza, először ki kellene próbálnia hogy milyen "ennyi pénzből megélni"
Az embereket nem kellene megkülönböztetni azzal, hogy nincs munkája, munkahelyet kellene nekik adni,hogy ők is meg tudjanak élni,nemcsak a törvényhozók!!!!!!!
Ha törvényhozók is ugyanannyi pénzből élnének akkor nem így beszélnének!!
A gazdagokat kellene bántani, mert tőlük van mit elvenni!!!!
Akik közmunkára kényszerültek nem az önhibájukból
van de ugyanúgy dolgoznak, mint akinek munkahelye van
ugyanúgy kell megfizetni!!!!

Vendég

#30

2012-01-03 13:57

Ez undorittó!!!!!Mit akarnak elérni?Hisz ígyis nyomor az ember élete!!!!Könnyen hoznak döntéseket,mivel nem fillérekből élnek mint mi!!!!!!!!!!!:@

Vendég

#31

2012-01-03 17:28

Mit lehet ehhez hozzászólni? A rablók megint és mindig rablók maradnak amig csak lehet. De ezt a törvényt megtartanám a mai döntéshozóknak és, majd az uj alkotmány után csak rájuk lenne vonatkozó. Apropó! rájuk a börtön szabályok lesznek vonatkozóak :-)

Vendég

#32

2012-01-03 19:46

Meggyőződésem , hogy folyamatos , normál időrendben és tisztességes jövedelemmel díjazott termelő jellegű munkának van intellektuálisan magatartásszabályzó funkciója !

Vendég

#33

2012-01-05 23:32

Felháborító,hogy nincs rendes munka , ha közmünkára szorul az ember.Ha egyáltalán az is van.Az már nem ér annyit mint akinek határozatlan idelyü szerződése van.Éhbérért dolgoztatják az embereket.Éljenek meg ennyi pénzböl a Politikusok,akik megszavazták ezt a közmunkabért. És ha nekik menni fog akkor én sem fogok panaszkodni.Gondolkodjanak már bele .Teljesen ellehetetlenítik az életünket.Tisztességes munkáért tisztességes bért kérünk mi is!Nekünk is annyiba kerül egy liter tej meg egy kiló kenyér mint aki minimál bért kap vagy aki milliókból él!!!!!!!!!!

Vendég

#34

2012-01-10 20:03

Sajnos nagyon keveset lehet keresni a közmunkán, ezért a pénzért nem érdemes elmenni dolgozni.Ha nem megy el dolgozni a szegény ember elnézést"szar..húgy..,akkor segélyt sem kap.Ezért sokan elmennek, mert nincs választási lehetőségük.Szégyellje el magát az Állam!!A fizetésről pedig annyit, hogy sok minden pofára megy Gyulán!

Vendég

#35

2012-01-10 20:49

most már tényleg szemtelen ez a kormány

Vendég

#36

2012-01-14 17:53

akí megálapítja eszt annak kelene adní amedíg él
piccolo

#37 Re:

2012-01-16 14:57

#33: -

Így van nagyon jól beszél, nekik kéne megélni ennyiből.


Vendég

#38

2012-01-17 23:27

Az a legszomorítóbb ez a petíció indult tavaly nyár végén és még csak itt tart!
Én is véletlen találtam rá, mert azt halottam változik az idén, nem lesz 4 órás, csak 6 vagy 8 órás közmunka, ami több bért is jelent.
Egy más témában már tavaly nyár óta kétszer is adtunk be ezrével.
Valakik gazdagodjanak, valakiknek tönkre kell menni!
Ezek mi vagyunk akik fizikai dolgozók voltak, vagy szeretnének lenni, de nem engedik.
Köszönjük az elindítónak!
pézsike

#39 Közcélú

2012-01-19 10:48

#38: -

Szisztok! Sajnos én is azt tapasztalom, hogy egyre rosszabb a közmunka foglalkoztatás. A mi városunkban tavaly 570 közmunkásból 38-nak volt 8 órás a többi 4 órás. Ebben az évben pedig azt hallani semilyen más pályázat nincs csak mezőgazdasági pályázat amiben 86 fő fizikai létszám fog résztvenni. Nem hogy rendes munkát még közmunkát sem tudnak adni. A pénrekről meg annyig hogy a közmunka bér tavaly szeptembertől akinek nincs szakmája vagyis fizikai annak bruttó 57 ezer. Én pl. most szoc.segélyre adtam be az is 28.500-ról márcsak 22.500 (,ert hát ugye sok volt a 28.500 ft). Tehát én is felháborítónak tartom az egészet, de nem tudok mit tenni én 28 év 6 hónapot dolgoztam önkormányzatnál májusban lesz 4 éve hogy nem találok munkát, sajnos ez van. nem tudom mire fog kimenni ez az egész de hogy egyre több lopás, rablás lesz az biztos!


Vendég

#40 Re:

2012-01-23 12:08

Orbán Viktornak küldőm Hogy neki kellene meg élni abból a kis segélyből amit az emberek kapnak . Abból kellene neki fizetnie a számlákat gyereket nevelni  ház részletet fizetni én annyit kívánok neki Orbának hogy neki kellene meg probálni az életet mint nagyon sok ember nyomorban élnek . AZ ő fizetéseket kellene le vinni hatvan ezer forintra és meg tudnánk hogy milyen nehéz meg élni .Egy évet addnék kekik hogy meg tudnának élní .Szerintem nem tudnálnak meg élni tartalékot nem addnék nekí. Munka helyet teremcsen ne  ahoz hogy minden hol a pénzt szedi befele hannem munkahelyet teremcsen.


Vendég

#41 Re: Re:

2012-01-23 12:29

#40: - Re:

Szerintem ha lenne munka lehetőség akkor mindenki el menne dolgozni nem kellene adni a kis segélyt .Amit az uniós pénzekből kell ki fizetni  most is benzin és gázolaj fel viték . Ezek után mit várunk . meddig birják az emberek ezt a szegény  ségbe tiparást Emerek mennyűnk tűntetni hajrá emberek !!!!!!!!!!!!!


Vendég

#42

2012-01-24 08:41

Ez egy nagy szarság amit a kormány csinál a népel.
dögöjön éhen Orsós Viktor 19 000,-Ft bó

#43

2012-01-25 12:40

Zsidó teror olácigány törvények Orsós Viktor önkényuralma a sutyerák zsidó cimborájival az ijenek nem ismerik a demokrácia a becsület és az igazság fogalmát, bizonyára azért teszik mert a második világháború idején a németek kiirtották a patkány felmenőit és hajtja a busszúvágy, viszanézve a történelemre Adolf Hitlert a mindenható uszította a világra hogy ki irtsa a mocskot a férget kár hogy nemsikerült neki de vár az isten nem felejt.

Vendég

#44 Re:

2012-01-26 17:02


Vendég

#45 Re:

2012-01-27 18:38

#1: renamon y ines -

Felháborító! Ez az egész közmunkaprogram.

Legalább 1 hónapig ki kellene próbálnia, aki megszavazta!

Kívánom, hogy oda kerüljön...!


Vendég

#46

2012-01-30 13:18

Nem egy hónapig kellene kipróbálniuk, hanem évekig. Halmozzon fel tartozást, mert ugye sajnos már itt tartunk,/hiába laksz önkormányzati bérlakásban/.
Kivánom minden olyan elkötelezett szavazónak, hogy jusson arra a sorsra mint a közfoglalkoztatottak.
Akkor megnézném mekkora pofájuk van.

Vendég

#47

2012-02-01 13:18

Borzasztó szemét dolog,amit Orbánék művelnek velünk!!!!!Ez mind a 16%-os adó miatt van,mert a kiesett pénzt pótolni kell valahonnan.Nekik 1%-is ezreket jelent.Felháborító....

Vendég

#48

2012-02-01 15:48

Teljes mértékben egyet értek azzal,hogy a közmunkások is kapják meg a minimálbért.Milyen kijelentés,illetve törvény hozatal az,hogy a rászorulóknak kevesebb jár,mi jön ezután,hogy ne is éljenek?

Vendég

#49 Re:

2012-02-02 17:45


Vendég

#50

2012-02-07 20:03

Felhábotitó! Mért gyűlöli a szegényeket az a kormány! Munkát adjon! Ne a gazdagoknak adja oda azt, amiért a nyomurultak éhen halnak!!