Zemplén Help Alapítvány - tiltakozás

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Zemplén Help Alapítvány - tiltakozás petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#76

2016-06-20 19:55

Felháborító hogy ilyen állapotban vannak az állatok!
Segítség kell nekük! Nem szenvedhetnek igy tovább!!!

Vendég

#77

2016-06-20 20:37

Az állatvédelem minden ember feladata!!!

Vendég

#78

2016-06-20 21:08

:( Az ilyen állatvédök a húsdarálóba valók :( !!!!!

Vendég

#79

2016-06-20 22:33

Mert a Telepen uralkodo allapotok allathoz-emberhez NEM meltoak! Igy nem lehet allatot " tartani" . Ez kimeriti az allatkinzas fogalmat.

Vendég

#80

2016-06-21 05:44

Felháborító amit az emberek művelnek az állatokkal,és mindezt büntetlenül teszik.Szívem szerint ugyanazzal büntetném,amit ő is elkövetett.Ma az állat,holnap az ember.Miért tűri ezt?
Hugger
Vendég

#81

2016-06-21 08:30

Mélységesen felháborít több dolog:
- Segítő szándék mögé bújva állatokat kínoznak, és még csak nincsenek is tudatában, hogy mit tesznek.
- A többi civil állatmentővel szemben sem korrekt, mivel a működésük alapvetően bizalomra épül, és ezt most sárba tiporták.
- Nem ismerem alaposan az egész történetet, de nagyon csúnya csúsztatásokat és ellentmondásokat olvasok.
- AZ ÁLLATOK VÉDELME a cél, hiszen ők tőlünk emberektől függnek.
- A belátási képesség teljes hiányát látom nap, mint nap, és nem látom a gyors HATÓSÁGI intézkedéseket.
- Dobálóznak számokkal, és egyes emberek istenítésével, miközben a kutyák SZENVEDNEK.
- Állatkínzás, amit művelnek.
- Nagyon sokan dolgoznak az állatok védelmével, tehát lehet ezt jó szívvel, és szakmailag jól csinálni!


Vendég

#82

2016-06-21 10:57

Mert ott volt a lányom és az unokaöcsém és szembesültek az ottani állapottal.Borzalom és szenvedés ami az ottani kutyák sorsa.Nem gyűjtögetni kell a kutyákat, mert az ehhez az állapotoz vezet.Megértem, hogy Törő Gábor segíteni szeretne, de nem jó az irány.És! Nem csak a német és osztrák álatmentők segítségét kell megköszönni és kőrbemolinózni a Lelenc és Hangya állatmentők elől, hanem tanulni kellene Tőlük és a pénzeket a kutyákra fordítani teljes egészében.Hogy fordulhat elő, hogy felforrt moslékot kapnak és egymás kőzött szaporodnak? És, hogy innen kelljen állatokat menteni, ahová elvileg azért kerülnek mert bajban vannak?

Vendég

#83

2016-06-21 11:16

Állatvédőként és jóérzésű emberként nem tehetek más, mint tiltakozom.
Tenni kell ezekért a kutyákért, a menhelyi állapotokat pedig szüntessék meg azonnal, a hatóság tegye a dolgát.
Ez a fajta "állatvédelem, állatmentés" nem vállalható fel egy alapítványnak sem, szégyen azokra is, akik tudnak róla, de
nem tesznek, tettek semmit.

Vendég

#84

2016-06-21 12:37

Mert teljes mértékben elitélem azokat az embereket,akik az állatokat bántalmazzák!Sőt őket nem is nevezném embereknek!!!!És nagyon kemény büntetést kapnának ha rajtam múlna!

Vendég

#85

2016-06-21 13:21

Felháborítónak tartom a hatóságok hozzáállását az ügyhöz. Miért nincs hatósági felügyelet és érdemi intézkedés ilyen esetekben? Más országokban már börtönben csücsülnének ennek az állatkínzó alapítványnak a munkatársai, nálunk meg még el sem tiltják őket a tevékenységüktől.

Vendég

#86 Re:

2016-06-21 14:11

#1: -  

 Azért írtam alá,mert figyelemmel kísértem az állatvédők munkáját és ezek az állatok,akiket szó szerint semmibe vettek,sokkal többet szevedtek annál,mintsem ez a menhely továbbra is működhessen! Vagy ha igen,csakis kizárólag a kutyák érdekeit szem előtt tartva! Mert a pénzt a KUTYÁK kapják,rájuk kell költeni,nem zsebre tenni!


Vendég

#87

2016-06-21 18:28

:( MERT AZOK NEM ÁLLATVÉDÖK,

ÁLLATKINZÓK, SINTÉREK VOLTAK :(

Vendég

#88

2016-06-21 21:26

Az allatok nem érdemelnek szenvedest!!!

Vendég

#89

2016-06-21 21:55

Ez komoly állatkínzás!!! Szégyen, hogy ilyen emberek vannak!

Vendég

#90

2016-06-22 06:05

Nagyon szerettem azs allatokak!!!es szomoru mit tortennik it! !!!

Vendég

#91

2016-06-22 07:16

Nagyon jónak tartom!!! Rendet kellene tenni az egész országban az állatartással kapcsolatban és az állatkinzókat kellőképpen felelősségre vonni és még is büntetni mert amíg nincs büntetés nem lesz rend.

Vendég

#92

2016-06-22 09:03

Szeretem az allatokat, jo körülmenyeket kellene biztositani nekik.

Vendég

#93

2016-06-22 09:12

mert szeretném ha az ott levő állatok nem szenvednének és az ehhez hasonló környezetben élők szintén

Vendég

#94

2016-06-22 10:37

Újra sintéruralom lesz Sárospatakon!!!

Akkor most gratulálok mindazoknak akik a Hangya közösség és a Lelelenc ,a Manduláshegyi menhely elleni petícióját aláírták,hozzájárulva ahhoz ,hogy újra a sintér fogja szedni a szerencsétlen kutyákat Sárospatakon!!
Évek óta harcolunk,küzdünk ,hogy a sintértelepeket megszüntessék,hogy ne altassák el a szerencsétlen kutyákat,de úgy látom,hogy egyes "állatvédőknek" ez nem érdeke!!
Még,hogy állatvédők!!?? Inkább állatkínzók vagytok!!!

 


Vendég

#96

2016-06-22 11:06

A probléma gyökerét kéne kezleni. Haladéktalanul bevezetni a kötelező ivartalanítást és ténylegesen ellenőrizni, hogy minden kutya chippel rendelkezik-e és a macskákra ugyanezt kiterjeszteni. 

 


Vendég

#97 Re:

2016-06-22 11:08

#94: -  

 Ha nem altatnának el kutyákat, macskákat, akkor már nem lenne hová tenni a többmillió gazdátlan állatot. Mi lenne, ha nem csak üres frázisokat puffogtatnátok, hanem haladéktalanul felszólítani a kormányt, hogy vezessék be a kötelező ivartalanítást a kutyákra és macskákra egyaránt, amik keverékek, vagy tenyésztésre nem alkalmasak. A macskákat is bechipelni és szigorúan ellenőrizni házról-házra járva a chip meglétét és a bejelentési kötelezettség teljesítését.

Addig csak kanállal akarjátok kimerni a tengert és a probléma lassan kezelhetetlenné válik, mivel a kutya és macskaállományt évente szinte megduplázza önmagát.


Vendég

#98

2016-06-22 11:29

Mert a képek nem hazudnak, az ott jártaknak hiszek, mert ismerem a munkásságukat. Aki otthon így tart akár csak 1 kutyát, azt bíróság elé viszik, és meg is büntetik (bár elég enyhén), no de ott felelőtlenül tartották a több száz kutyát, alapvető dolgokat nem biztosítva, egymás hegyén hátán az egészségtelen helyen. Moslékot nem is adhatna ki egy étterem sem, ők meg azt etették. Én elhiszem, hogy Törő Úr szereti az állatokat, de hogy nem biztosított nekik semmit ez esetleg mentális problémát is felvet, a felelősségről nem is beszélve.

#99 Re:

2016-06-22 11:33

#94: -  

 Nem vagyunk állatkínzók. Sárospatakon nem lesz sintér. Ha elfogadják a felajánlott segítséget, ott egy tuti menhely lesz, tiszta, jó étellel etetett, orvos által ellátott kutyákkal. 


Vendég

#100

2016-06-22 12:12

Sőt meg is osztottam. Szivemen viselem az állatok sorsát. Nekem 16 éves menhelyi kutyim van. Remélem célt ér a petíció. Hajráá!!