Petició a "deviza" és lakáshitelesekért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Petició a "deviza" és lakáshitelesekért petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#576

2011-10-09 19:32

A lányom vett fel svájci frank alapu hitelt , még a válság előtt,mert ha ezt tudta volna biztos nem veszi fel, most már katasztrofalis az életük.Ez nem devizahitel, hanem uzsorakamtos svájcifrankalapu hitel.
a petició elindítója

#577 a harmadik átadás

2011-10-09 21:12

A 3.000 támogatót még nem értük el, így a 3. petíció átadás ideje csúszik

Vendég

#578 Re: Laci

2011-10-09 21:15

#573: -  

 sajnos az Igazság senkit sem érdekel - már megtudtuk, hogy jogszolgáltatás van hazánkban


Vendég

#579 Re: Laci

2011-10-09 21:19

#557: -  

 ki hallott arról, hogy ügyvédhírességeink közül valaki kiállt volna és felajánlotta volna önzetlen segítségét?


Vendég

#580 Re: Re: Nem érdekli őket. Eladták PÉNZÉRT magukat és az országot is.

2011-10-09 21:25

jozef

#581 film

2011-10-10 22:01

Nekem a filmben lévő gondolatok adnak reményt.


http://video.google.com/videoplay?docid=-8266131592631747056#

Tudom, hogy én már nem fogom megélni, lehet, hogy gyermekeim sem, de talán unokáim igen, Én mindenesetre minden tőlem telhetőt megteszek. Meggyőződésem, hogy nincs más esélyünk.

:) jozef

Anonymous

#582

2011-10-14 09:35

KIÁLTVÁNY !!! ÍRD ALÁ !!! KIÁLTVÁNY !!! ÍRD ALÁ !!! KIÁLTVÁNY !!!
www.peticiok.com/banki_karosultak_forumanak_peticioja

 

FELHÍVÁS MAGYARORSZÁG ÖSSZES ÁLLAMPOLGÁRÁHOZ!!!

HONFITÁRSAINK !

MA MAGYARORSZÁGON NINCS OLYAN ÁLLAMPOLGÁR, LEGYEN AZ ÁPOLÓ, KŐMŰVES, RENDŐR, TISZTVISELŐ, TŰZOLTŐ, VASUTAS, TANULÓ VAGY NYUGDÍJAS, AKINEK CSALADJA VALAMELY TAGJÁT NE ÉRINTENÉ HÁTRÁNYOSAN A BANKOK TISZTESSÉGTELEN HITELEZÉSI GYAKORLATA !!!

A BANKI HITELKÁROSULTAK KIJELENTIK, NEM TARTANAK IGÉNYT ARRA, HOGY MÁS ADÓFIZETŐK TERHÉRE FINANSZÍROZZÁK A BANKOK ÁLTAL NEKIK OKOZOTT KÁROKAT!!!

A BANKI HITELKÁROSULTAK AZT AKARJÁK, HOGY A KORMÁNY KÖTELEZZE A BANKOKAT A KORREKT HITELEZÉSRE ÉS A TELJESKÖRŰ ELSZÁMOLÁSRA !!!

A BANKI HITELKÁROSULTAK KIJELENTIK, HOGY A BEDŐLT HITELEK KÁRTALANÍTÁSÁT ÉS VÉGKIELÉGÍTÉSÉT A BANKOK EXTRAPROFITJÁBÓL KELL RENDEZNI, MÍG A TÖRLESZTŐ RÉSZLETEK EGYOLDALÚ, JOGALAP NÉLKÜLI EMELÉSÉBŐL KELETKEZETT TÖBBLETBEFIZETÉSEKBŐL A HITELEK TŐKETARTOZÁSÁNAK ÖSSZEGÉT KELL CSÖKKENTENI !!!

SENKIT NE TÉVESSZEN MEG A KORMÁNY ÁLLÁSPONTJA, ORBÁN VIKTOR RETORIKÁJA!

NEM A HITELESEKET KELL MEGMENTENI, HANEM A MAGYAR EMBEREK BECSÜLETÉT, A GENERÁCIÓK ALATT, ÉLETEK MUNKÁJÁVAL, GYERMEKEINK JÖVŐJÉNEK BIZTOSÍTÁSÁRA ÖSSZERAKOTT VAGYONUNKAT KELL MEGÓVNI !
ÉS A LEGFONTOSABBAT: AZ ELSZEGÉNYÍTETT EMBEREK ÉS CSALÁDJAIK ÉLETÉT KELL MEGMENTENI !!!

ÁLLJUNK KI MÁSOKÉRT, MAGUNKÉRT, EMBERI JOGAINKÉRT.!!!

BANKI HITELKÁROSULTAK
CIVIL KEZDEMÉNYEZÉS

KIÁLTVÁNY !!! ÍRD ALÁ !!! KIÁLTVÁNY !!! ÍRD ALÁ !!! KIÁLTVÁNY !!!
www.peticiok.com/banki_karosultak_forumanak_peticioja


Vendég

#583

2011-10-14 19:35

EU-s ország vagyunk ??? Akkor mért nem vannak a bankoknál az eu-s irányelvek betartva????? Mivel az egyoldalú szerződésmódosítás lehetősége ellentmond az eu-s irányelveknek. Eszerint az én esetemben a jelzálog szerződéses összeget kellet volna fizetnem a lejárat idejéig .Ami 2008-ban 109 ezer volt,most meg 2011 novembertől 209 ezer, még szeptemberben kértem az árfolyam rögzítést ,hisz 3 gyermekem van és már az étkezési pénzt is oda fizetem. Ez egy svájci frankos hitel, ami szabadfelhasználású és 25 évre. Hol van még a vége ? Nem mindig a gazdagokkal kellene foglalkozni és minden törvényben ők járnak jól!!!!

bogi

#584 Re:

2011-10-16 15:11


Vendég

#585 Re:

2011-10-16 20:12


Vendég

#586

2011-10-17 18:17

Felháboritó hogy családok ezrei kerülnek utcára.A forint hitelre váltás nem megoldás,mert szabadfelhasználásu ingatlanként sokkal magasabb kamatra adják,akkor hol a segitség ha még többet kell fizetnünk?
pascalka 60

#587 Re: Ilyen "mocskos" világban még soha sem éltünk! Megölnek a bankok, és ez a kormány is!!

2011-10-17 22:45

#1: -  

 


Vendég

#588 Re: Re: Ilyen "mocskos" világban még soha sem éltünk! Megölnek a bankok, és ez a kormány is!!

2011-10-17 22:46


Vendég

#589

2011-10-19 16:05

A Kormány bünteti az uzsora kamatot a "civil életben"-jogosan- akkor abszurd érthetetlen,hogy mért nem teszi ugyanezt a Bankokkal szemben, mikor a Bankok még durvábban teszik ezt az emberekkel.
Kimondani is félek,de ha a világban valami szörnyű dolog fog történni, az a Bankok-nak lesz köszönhető.

Vendég

#590

2011-10-19 16:47

Mért nem lehet az autó deviza hitelt oda sorolni ahová a lakáshitelt?
Egy 3 mill.Ft.-os autó ma már nem luxus.Én, például munkába járáshoz használom ,(24km)hogy adózni tudjak Orbán-nak.
4 éve törlesztem,és jelenleg több mint 6 mill.a tartozásom.Az viszont nagyon nagy luxus,hogy olyan politikusokat tartunk milliós fizetésekért akik ez ellen semmit sem tesznek.
katica

#591

2011-10-20 11:44

Én már olyan elkeseredett vagyok, hogy az öngyilkosságot látom kiútnak!Pedig szerettem volna még élni, látni felnőni az unokáimat. De minden hónapban mire kifizetem ezt az eszméletlenül megemelt törlesztő részletet, semmi nem marad. Már nagyon nem szeretem a penészes kenyeret enni!
Kérem én is minden honfitársamat fogjunk össze! Már csak ez segíthet, mert más nem fog!

Vendég

#592 Re:

2011-10-20 17:57


Vendég

#593 Re:

2011-10-20 20:03


Vendég

#594 Re: tibó14

2011-10-20 20:56


Vendég

#595

2011-10-21 08:10

Ne csak azokon próbáljanak segíteni akik már nem bírták
fizetni hónapokon keresztül hanem azokon is akik nehezen
tudják fizetni,mert sokan vannak akik a családi megélhetés szintjéből szedik össze a forintjaikat mert a bankok elzárkóznak a chf hitelek forintba való átváltásától FHB INDOKLÁS NÉLKÜL utasított el , eddig pontosan fizettem !!!!! Mi lesz 3-4 hónap múlva ha már nem tudok fizetni??????????
magdaléna

#596

2011-10-22 16:36

 

BANKI KÁROSULTAK!!!!

Az alábbi linken lehet aláírni ! Kattints a linkre, elolvashatod a  követeléseket és a végén írhatod alá!!

                                             www.peticiok.com/banki_karosultak_forumanak_peticioja

Akár Ft hiteles vagy, akár deviza hiteles, akár lakás, akár kocsi vagy más hiteled van, -de ha nincs hiteled, akkor is- károsult vagy!! Hiszen mindenki ingatlanja, kocsija elértéktelenedett !! Ha tudsz fizetni, akkor is becsapott polgár vagy!!!

Kérünk minden magyar anyát, apát, hogy valamennyi családtagja nevében írja alá petíciónkat, hiszen a teljes tágabb család hitelkárusult!! A bankokok rémulalmát ne engedjük tovább !

                                                 KIMENTEK A TANKOK, BEJÖTTEK A BANKOK!

NE ENGEDJÜK, HOGY  ELVEGYÉK JAVAINKAT : NEM ADJUK HÁZUNKAT, KOCSINKAT, HAZÁNKAT!!!!

                                  KÖSZÖNET MINDENKINEK !!! SIKERÜLNI FOG,HA TESZÜNK MAGUNKÉRT!!

  TÉRDRE KELL KÉNYSZERÍTENI A BANKOKAT ÉS A PARLAMENTET, A KORMÁNYT A NÉP MELLÉ KELL ÁLLÍTANI !!!

Kérünk terjeszd az aláírási lehetőséget és a kiáltványt is minden módon!!

BANKI HITELKÁROSULTAK
CIVIL KEZDEMÉNYEZÉS

hitelkarosult.info@gmail.com

kialtvanyajogainkert@gmail.com

Csak egy panasz a végtörlesztéshez

Tényleg jó, most három hónap alatt előkerítek néhány milliót és befizetem. Szégyelljék magukat!!!! Megint a gazdagokat segítik. Még annyi időt sem adnak, hogy valaki megpróbálja eladni a lakását, hogy pénzt tudjon teremteni a végtörlesztésre. Pedig "nagy üzlet lett" volna. 6,5 millió forintot vetem fel, 4 és fél év alatt befizettem 3,5 millió törlesztést és most a 180 forintos árfolyamon kerek 6,5 milliót kellene visszafizetnem, de nincs a párnában. Kenyérre sincs, mert az elmúlt másfél évben havi tízezreket vettek ki a zsebemből................... Köszönöm miniszterelnök úr. Majd remélem a gyerekem is megköszöni, ha felnő, ha egyáltalán fel tud nőni. Lesz-e fedél a feje fölött és lesz-e kenyere?




Vendég

#597

2011-10-22 18:07

Ha valóban összefogunk, képesek leszünk dülőre jutni a bankokkal, remélem sikerül mert én is kezdem elveszíteni a reményt.

Vendég

#598

2011-10-23 14:27

Büntetnek a bankok azért mert három gyermeket taníttatok,sáját erőből építettem egy egésséges jól lakható házat, és most veszni látszik a 25;éves munka a lakhatás ,és a gyermekeink tanulása.
Hol fogunk lakni ha ez bekövetkezik? Miért nem kapunk akkora fizetést hogy hitel nélkül megspóroljunk egy házra vagy lakásra való összeget?Nem kellene hitel, ha a 60% adó után maradna annyi hogy megéljünk és eltudnánkindítani a gyermekeinket az élet útján.!?!?!

Vendég

#599

2011-10-24 13:38

Deviza hitel=legális uzsora!
ermi47

#600 Re:

2011-10-25 17:22