Hagyják dolgozni Illés bácsit!

Hagyják dolgozni Illés bácsit! / Közlemények / Kedd esti tájékoztatás / Hozzászólások


Vendég

#51

2016-05-18 17:47

Tisztelt Varga Anikó!

A fórumra beérkező megjegyzéseket a jelek szerint az Úristen árva szempárján kívül más nem olvassa. Ide mindenki csak beírja keble vallomásait abban a szent meggyőződésben, hogy a többi támogató és Ön mohón issza e segítőkész és hálás szavakat. - Hiába, na: nálunk nemcsak a gonosz indulat, hanem a jószív túlcsordulása is a gondolkodás képességének és az értelemnek azonnali és teljes elvesztésével jár karöltve...
Szerencsés volna azonban, ha legalább Ön megtisztelné saját petícióját a legalább Önnek címzett beírások áttanulmányozásával. Hátha információknak is bukkanhatna ott nyomára.


Vendég

#52 Re:

2016-05-18 18:07

#51: -  

 Szerdai hírek (a Senkinek)

www.hirkereso.hu/search?q=ill%E9s+b%E1csi&timelimit=24


Vendég

#53 Re: Re:

2016-05-18 18:45

#52: - Re:  

 nol.hu/mozaik/illes-bacsit 

-mindenki-megmentene

-meg-ha-nem-is-biztos

-hogy-o-akarja-1616047

 


Vendég

#54

2016-05-18 19:02

Tájékoztatás: a feljelentő önleleplező önvallomása már 33 órája ott virít a fórumon. Csak olvasni kéne...

#177
2016-05-17 12:13
Kedves Varga Anikó!

Egres Béla vagyok a JGE elnöke és aktív természetjáró!
Jó egy hete egy egyesületi túra alkalmával fordultam meg az ominózus cukrászdában. Maga a hely ránézésre sem volt szimpatikus, de mivel a társaságomban többen is betértek ezért én is fogyasztottam. Másnapra beteg lettem több kiránduló társamhoz hasonlóan
Ha az a szemétládát keresed aki a törvénytelenséget a törvényeknek megfelelően jelentette akkor az én voltam! Tettem ezt társaim és mások egészségének az érdekében!
Szép dolog a hagyományok őrzése, de csak a törvényi és higiéniai keretek között! Illés bácsi cukrászdája úgy néz ki mint egy 90-es évek beli kurta kocsma! Vannak az országban máshol is régi hagyományőrző cukrászdák de azok messze meghaladják Illés bácsi cukrászdájának a színvonalát!
Ha annyira sajnálják fogjanak össze és újítsák fel a helyet!

Egyesületemnek eddig mindig igaza volt és célt ért- legutóbb Norvégiában.
Ha nem akarja magát lejáratni Anikó akkor zárja be ezt az oldalt vagy arra a sorsra jut mint ez az oldal:

Összefogás Selma Holgersson metál énekesnőért!

Senki nem írta alá, pedig a petíció szerzője egyenesen a Norvég kormánynak kíván neki menni egy metál énekesnő miatt.
Fogja meg a cementes zsákot és újítsa fel a helyet, de ne hangolja ország világot a hatalom ellen egy lepukkant cukrászda amiatt!

Egres Béla
Jövő Generációja Egyesület

Vendég

#56

2016-05-18 19:17

Sajnos ebben segíteni nem tudok, de köszönöm a információt és továbbra is figyelem, hogy mit tehetnék az édekében. Tudom, feleslegesen zavartam és többet nem is teszem, csk jeleztem, hogy itt vagyok és figyelek. :)
Üdv: Zsolt

Vendég

#57

2016-05-18 19:18

Anikó! Csodálatos munkát végez, további sikeres napot kívánok.
Pajtás Zoli

Vendég

#58 Re: Re:

2016-05-18 20:17

#52: - Re:  

 24.hu/belfold/2016/05/18/

teljesen-erthetetlen

-miert-vasarolt-egyaltalan-barki

-illes-bacsi-cukijaban/

 

mandiner.hu/cikk/20160517

_ablonczy_balint

_legyunk_esznel_illes_bacsi

_uzlete_nem_cuki


Vendég

#59

2016-05-18 20:59

KÖSZÖNJÜK ANIKÓ ,AMIT ILLÉS BÁCSIÉRT TESZEL! HA MÉG LESZ ABBÓL A FINOM KRÉMESBÖL MÉGEGYSZER VALAMI,AKKOR EDD MEG AZ ÉN RÉSZEMET IS, MERT ÉN MESSZE LAKOM TÖLE! SOK SIKERT TOVÁBBRA IS, TUDOM, HOGY NEM CSAK A FINOM KRÉMESÉRT TESZED, HANEM AZÉRT AZ EMBERÉRT AKI MÖGÖTTE VAN!

Vendég

#60

2016-05-19 04:40

Kedves Anikó, kérem törölje a nevem a listáról. A híreket olvasva és a bemutatott cukrászdát látva, megváltozott a véleményem. Vannak előírások, amit mindenkinek be kell tartania. Még Illés bácsinak is! A hely enyhén szólva is hagy maga után kivetnivalót, s ahogy egy trikóban méri a fagyit....Sajnálom, azt hittem valóban jó ügy mellé állok. Tévedtem.
Vincze Klára


Vendég

#62

2016-05-19 05:49

Végre egy józan szöveg:

http://nol.hu/velemeny/statarium-1616079

 


Vendég

#63

2016-05-19 06:34

Kedves Anikó!
A rádióban nyilatkozott tegnap élőben a bácsi. Gödöllőn dolgozom, hallani itt is róla. Amit én látok az az, hogy a bácsi így is úgy is bezárná már a korából, egészségi állapotából adódóan. Saját elmondása szerint nem az ellenőrzés volt a baj, hanem az esett neki nagyon rosszul, hogy valaki rossz szándékkal feljelentette. Aláírtam én is a petíciót, de lássuk be hogy az épület nem alkalmas a felújításra, ezt is Ő mondta, se pénze, se energiája ekkora munkába belevágni, 78 éves! Nem lehet h többet árt ez a hiú remény keltés? Hiszen ujra azt a helyet csak akkor nyithatja meg ha eleget tesz az előírásoknak , másik helyen nem hiszem h megszokna, mert ez az élete, egyedül van szegény, inkább támogatni kéne, hogy tanítsa meg a tudását és foglalkozni vele h ne így érjen véget ez a fantasztikus pálya, ne kudarcként élje meg, hiszen azt ő is tudta h egyszer abba kell hagynia.
Köszönöm a figyelmed
Kovácsné Szőke Szilvia

Vendég

#64 Re:

2016-05-19 06:40

#51: -  

 Kedves hozzászóló, szomorúan olvastam hozzászólását. Azt gondoltam ez más mint a többi nagy lufi amit mostanában fújnak az irgalmas szamaritánusság köré. Kinek érdeke szegény bácsit lelkesíteni arra amire aztán magasról tojik? Sajnálom h bedőltem én is. Viszont én olvastam a hozzászólását ;) Szilvia


Vendég

#65

2016-05-19 06:55

Köszönjük a közbenjárásodat, és várjuk az új híreket! :)

Vendég

#66

2016-05-19 07:01

Istennek legyen hála, ha bezár! Most őszintén! Ha ezt egy kínai étkezdében látnátok, akkor is ilyem
engedékenyek lennétek? Álszent szövetségek... az öreg menjen nyugdíjba és élvezze, ha már
családot nem akart. Ja, hogy nincs mit élveznie? Hát akkor így járt...

Vendég

#67 Re:

2016-05-19 07:05

#60: -  

 Teljesen igazad van, én képek nélkül is felfújt akcióra gondoltam... Feltéve a kérdést

az álszent jókhoz, ha ez egy kínai étkezde látványa lenne, akkor is  ilyen lelkesek lennének? 

 


Vendég

#68 Re: Re: Re:

2016-05-19 07:07

#58: - Re: Re:  

 Ez egy van...és ha egy kínai étkezde lenne,  örülnétek, hogy 

a hatóság végre bezárta. Az öreg menjen nyugdíjba, ha nincs családja

és unokája, nyilván oka van, és így járt. Unalmát, ne a a fagyiba mérje!


Vendég

#69

2016-05-19 09:10

Köszi szépen, Anikó. Csak így tovább. Továbbra is drukkolunk.

Vendég

#70

2016-05-19 16:48

Tudni már valamit az ügy további fejleményiröl?

Vendég

#71

2016-05-19 16:53

Kedves Anikó!
Ismét több hír terjeng a neten, mi az igazság? Valóban nem nyit ki többé a cukrászda??
Köszönöm válaszát! Varga-Fetter Zsófi

Vendég

#72

2016-05-19 17:27

Illés bácsi kivánsága teljesüljön !

Vendég

#73

2016-05-20 07:42

Nemes akció volt, akkor is, ha időközben nyilvánvaló lett, hogy a probléma nem oldható meg. Legalább a berendezést megveszi az önkormányzat, így öreg korára némi jövedelemhez jut.

Anonymous

#74

2016-05-23 21:36

Elég szomorú, hogy egy egész életen át tisztességesen dolgozó ember szúr épp szemet valamelyik diktatórikus szemétládának. Ez a bácsi nyilván nem lopott ahhoz eleget, hogy évente újítgassa az üzletét. Szemét lelketlen ország ez, de azt hiszem mindig is az volt.
Nem kötekedő

#75 Re:

2016-05-23 21:39

#66: -  

 Remélem te majd épp úgy fogsz megöregedni egyedül, ahogy a bácsinak kívánod, és épp úgy szarral dobál majd mindenki, ahogy te is dobálózol, tipikus kötekedő magyar mentalitás..anonimitásba burkolózva...tiszta szégyen ez a nép!!!