Hagyják dolgozni Illés bácsit!

Hagyják dolgozni Illés bácsit! / Közlemények / Kedd esti tájékoztatás / Hozzászólások


Vendég

#1

2016-05-17 18:36

Kedves Anikó!

Köszönet a fáradozásodért! (elnézést a tegeződésért)

Jó, ha vannak felajánlások. Remélhetőleg a mester nem roppant bele annyira az esetbe, hogy ne fogadja el... :)

További sikeres munkát!
Stumpf Éda (aláíró)

Vendég

#2

2016-05-17 18:37

Ha Ön még nem látta ezt az üzletet,kérem nézze meg.Meg fog lepődni milyen kosz és igényteleség található az egész üzletben!

Vendég

#3

2016-05-17 18:56

Kedves Varga Anikó!

Ha csak az aláírók fele be tudna dobni egy ezrest, felajánlsként, az tisztán 20 millió Ft. Annyival azért már ki lehetne jönni a csávából, szerintem ez megfontolandó lehet... és akkor nem kell egyeseknek több tízezret felajánlani, ez az 1000 Ft elég baráti egy nemes cél érdekében.

Vajon milyen _korrekt és ellenőrizhető működésű_ lehetőségek vannak ilyesmi célú gyűjtésre?

Üdvözlettel,
Nóra Norbert

Vendég

#4

2016-05-17 19:04

Az a baj h sokan elitélik a bácsit a higéniai dolgok miatt.
gaboraaron

#5 Re:

2016-05-17 19:05

#2: -  

 könyörgöm... nem kell bemenni ha nem tetszik... ez nem korhaz vagy rendelö, senki sem tartja a kést a torkodnaé hogy menj be. de attol meg nem kell kinyirni az öreget mert szerined koszos. menj el a boltja mellett.. hallottam en mar csilivili cukraszdabol megevett sütitöl rosszul lenni emberkéket... és az nem is nevezhetö sütinek, leginkabb müszarnak.... na keziccsokolom....

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-05-17 19:05



Vendég

#7

2016-05-17 19:11

Annyira jo érzés , hogy akárhogy is van de össze tudnak fogni a magyarok es segítenek a másikon
NKati

#8 Re:

2016-05-17 19:19

#2: -  

 Tovább lehet ballagni. Senki nem lett még beteg a termékeitől. Nem úgy, mint pl a Vári cukrászdában. Ahogy gaboraron is írta, az öregnél nem műanyag kapható. 

A fém, fedeles tároló számomra jobban véd a kosztól, mint a látványpultos. 

Rockin' Daddy

#9

2016-05-17 19:24

A hirek arról szólnak, hogy Illés bácsi a gödöllői cukrászdát nem akarja újra kinyitni, nagyon összeomlott a bezárás miatt. Arról is szólnak a hírek, hogy Gémesi György polgármester a város tulajdonába venné az épületet, a város költségére felújítanák, és Illés bácsi bérlőként maradhatna ott, valamint kap egy segédet, akinek átadja a szakmai tudását.


Vendég

#10

2016-05-17 19:40

Már az első körben megosztottam! És már Németország szerte is tudnak a dologról! Hajrá Anikó! Hajrá Illés bácsi!
King Bee

#11 Adományok, Ügyvéd, Nyugalom

2016-05-17 19:41

Most egy kis nyugalom kellene neki, majd egy jó ügyvéd, aki a legkedvezőbb szerződést megtárgyalja a polgámesteri hivatallal. Persze nekik is idő kell, és fontos hogy Illés bácsi addig se haljon éhen.

Itt lehetne adományokat gyüjteni:

www.creativeselector.hu


Vendég

#12 Re:

2016-05-17 19:46

#7: -  

 Kicsit késő... Próbálta már milyen 78 évesen, betegen, hasba rúgva új életet kezdeni? (Ráadásul nem holnap, hanem mire ez az egész összmagyar összefogás a hivatalos packatúrák során elintéződik - félig és felemásan - úgy jó egy-két év múlva? Én szívesebben szagolnám addigra alulról az ibolyákat...


Vendég

#13 Re:

2016-05-17 19:53

#2: -  

 Akkor fogod magad, és kijössz. Valaki kényszerített rá? Fogajunk, tőled jobban hánynék, meg a lakóteredtől, mint bármi mástól a világban.


Vendég

#14

2016-05-17 19:54

Ami neki es a lakossagnak is a legjobb...

Vendég

#15 Re:

2016-05-17 20:08

#9: Rockin' Daddy -  

 Illés bácsi helyében én sem adnám ennyiért a bőrömet a diadalünnephez, inkább őrizném a durcámat.

Ha jól értem, az önkori most ócsún meg akarja szörözni a város reklámját, és szegény agyonvert öreget reklámcelebként alkalmazni. No, neee....

Öt-hat éve még keményebb alkut ígért volna ez az ajánlat - és mennyivel szebben szólt volna!... No, de akkor minden rendben volt, a gondos magyar nyalta a filéres fagyit, és fel se merűlt senkiben, hogy ez nem fog magától az idők végezetéig tartani, s legottan magától üdvösen megoldódni. (Ennyit a nemzeti szalmalággolásról meg az előrelátó 'polgár"-mesterkedésekről.)

 


Vendég

#16 Re:

2016-05-17 20:09

#2: -  

 Tavaly nyár végén voltam ott,semmi ígénytelenség nem volt.Ugyanis az nem egyenlő azzal,hogy régi gépeket ezsközöket használ valaki.A fagyi finom volt.a  krémes isteni. A rosszindulat beszél belled,születtél volna halva! Népiedény!


Vendég

#17

2016-05-17 20:13

Tóth Dóra

Vendég

#18 Re:

2016-05-17 20:25

#2: -  

 A rpngyrázó, pazarló jólét nem látja, de bizonyos gyors sorsfordulatok után megtanulhatja utóbb, hogy mi a különbség a (közveszélyes) kosz, igénytelenség és a (jóleső) tisztes-tiszta szegénység között. (Sajnos, megjósolható, hogy a koszt önmagán fogja megtapasztalni, a tisztaságot meg a megvetett és irígyelt másokon.)


Vendég

#19

2016-05-17 21:04

Kedves Anikó!
Forrásteremtést kellene kezdeményezni ezen a petíció nyomán, hogy dobjunk össze Illés bátyánknak egy kis alapot a hibák javítására, netán egy új cukrászdára. Én is szívesen adok pár ezer forintot, így hamar összejönne a szükséges összeg.
Zsolt

Vendég

#20

2016-05-17 21:11

Respect, Anikó!

Vendég

#21

2016-05-17 21:29

Szuper vagy Anikó.én isilyen vagyok
Ha kell
A végsőkig elmegyek a cèl
Érdekében! Csak így tovàbb ne hagyjuk, hogy a kisöreget kivégezzék,, mert az a halálos ítélete is lenne! Szemét társaság.

Vendég

#22

2016-05-17 21:52

Kedves Anikó!Köszönöm a visszajelzést.Reméljük jól alakulnak a dolgok...üdv.Szőke Katalin

Vendég

#23

2016-05-17 21:53

Kedves Varga Anikó!
A lehető legjobbat tette, hogy elindította a petíciót. Remélem sikerrel zárul.
Üdvözlettel:
Sz. Gyöngyi

Vendég

#24

2016-05-17 21:57

Figyelemmel kísérjük a bácsi sorsát és várjuk hogy tisztességes megoldás szülessen . Üdvözlet : Dworszky Julianna

Vendég

#25

2016-05-17 22:43

Sajnos az aláírásomon kívül sokban nem tudok segíteni, de nagyon jó dolog az, amit csinálsz!

Üdv,

Attila