Hagyják dolgozni Illés bácsit!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Hagyják dolgozni Illés bácsit! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#601

2016-05-16 09:21

Tâmogatom a hàzias izeket,nem a giccs fontos hanem a tudàs ami benne van,oktatàst es tàmogatàst èrdemelne!

Hajrà Illès bàcsi!!!

Vendég

#602

2016-05-16 09:21

Hosszú ideig laktam Gödöllőn és személyes jó emlékek miatt. Ezen túl pedig aki dolgozni szeret és akar élete végéig embertársai örömére, azt nem szabad megsemmisíteni bürokratikus eszközökkel sunyi, névtelen feljelentés miatt. Ez utóbbi különösen undorító!!

Vendég

#603

2016-05-16 09:22

Örülnünk kellene, hogy ebben a mai világban ennyi időn át nem meghátrálva dolgozott lelkiismeretesen biztos vagyok benne, hogy hivatásszeretetből csinálja még a mai napig is, ami élteti is Illés bácsit ! Bár soha nem kóstoltam, amiket készített, de abban biztos vagyok, hogy a hozzávalókon kívűl a SZÍVÉT, LELKÉT beletette és ettől igazán finom lehet, amit készít hisz, akkor nem csinálná még most is!!! LEGYÜNK RÁ BÜSZKÉK ÉS INKÁBB ÉRTÉKELJÜK KITARTÓ MUNKÁJÁT, MINTHOGY EGY "TOLLVONÁS" MIATT TÖNKRETEGYÉK ÉLETE MUNKÁJÁT, HOBBIJÁT ÉS NEM UTOLSÓ SORBAN ÉLETÉT! NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET ÉS MÉG SOK ÖRÖMÖT KÍVÁNOK MUNKÁJÁHOZ ISMERETLENÜL IS ILLÉS BÁCSINAK!!!!!! :)

Vendég

#604

2016-05-16 09:25

Sajnálatos, hogy többre értékelik a manapság divatos mű dolgokat,amiket mindenféle adalékanyagból készítenek,soha nem lesznek már olyan finomak a sütik és a fagyik mint amilyenek rég voltak.Nem volna szabad hagyni hogy bezárják azt a cukrászdát ahol még minden olyan mint régen,a falak a berendezések és nem utolsó sorban az Ízek....

Vendég

#605

2016-05-16 09:25

ezt azert irtam mert igazsagtalannak, tartom amit a bacsival muvelnek.dusan a felvidekröl.

Vendég

#606

2016-05-16 09:28

Kétszer jártam a városban, s mindegyik alkalommal szívesen tértem be a finom fagyiért! Remélem más turistának is sikerül megkóstolnia!

Vendég

#607

2016-05-16 09:29

Mert szeretném megmenteni a híres idős cukrászmester cukrászdáját, hogy továbbra is lehessen vásárolni nála a finomabbnál finomabb süteményeiből..

Vendég

#608

2016-05-16 09:30

Nem ismerem a bácsit soha nem jártam az üzletében de becsülöm a munkásságát és szégyenletes dolog valakit megfosztani attól amit szeret csinálni.

Vendég

#609

2016-05-16 09:31

Nem ismerem sajnos személyesen ,de Ő az az ember aki ezt igazán megérdemli!Remélem megismerhetem!

Vendég

#610

2016-05-16 09:33

Ismerem és szeretem a cukrászdát, a megmentése engem is érint.

Vendég

#611

2016-05-16 09:33

Mert Magyarország jobban teljesit!

Vendég

#612

2016-05-16 09:35

Szégyen és gyalázat!!!!Lelkileg tönkretenni egy EMBERT!!!!

Vendég

#613

2016-05-16 09:36

Sok egészséget erőt kívánok a Bácsinak! Szégyen amit ebben az országban művelnek a kis emberekkel :-(

Vendég

#614

2016-05-16 09:36

Azért írom alá, mert ha nem hagyják dolgozni, akkor elveszik az életét! Aki egy életen át örömmel dolgozott az belebetegszik abba, hogy.élete értelmét elveszik tőle!!!!!!
Én ezt saját életemmel tudom alátámasztani!

Vendég

#615 Re:

2016-05-16 09:37

#27: -  

 Valószínû, hogy munkával megszerezhetõ párszázezer forintért politikai megrendelésre nyírják az öreget Hagyjálmár...


Vendég

#616

2016-05-16 09:38

mert azt hiszem a nébih sem mentes a tulkapásoktól de ha igénylik szivesen ajánlanék ellenőrizni valót ha onnan is kapunk a médián keresztül tájékoztatót mi is akik ismsrjük a helyet és a körölményeket

Vendég

#617

2016-05-16 09:38

Mert ez lélektelen dolog, amit tesznek a bácsival.
Ha, mindenki meg volt elégedve vele eddig, akkor hagyják dolgozni. Hiszen csodás dolog az, hogy 78- évesen minden hiba nélkül végezte munkáját végig.
Vagy Ő is menjen külföldre?
Az állatorvost kellene megvizsgálni és feleségét, hogy minden rendben van-e náluk?!

Vendég

#618

2016-05-16 09:39

A tradicionális dolgoknak, jelen esetünkben a cukrászda, fontos
helye van az életünkben. Azonkívül hogy színesebbé teszi a nap-
jainkat, a hazai idegenforgalomban is számottevő tényező lehet,
ha a város méltóképpen kezeli.
45

#619 Re: Re: semmiképp ne vásárolj nála. tisztelettel Roland

2016-05-16 09:39

#37: - Re: semmiképp ne vásárolj nála. tisztelettel Roland 

 Akkor lehet menni venni az adalek anyagos nagyuzemi ossze pancsolt szarokat es tomd magadba aztan erezd jol magad a butasagoddal egyutt.... 


Vendég

#620

2016-05-16 09:39

Valamikor sokat jártam Ausztriába, Kópházán keresztül. Volt egy élelmiszer üzlet a túloldalon. Kirakatai csomagolópapírral eltakarva, na, mondom, ide bemegyek. Az ajtón belül egy lóca, azon három idős ember, sört, pálinkát isznak. Egy vörös cica fut a lábamhoz dörzsölődni. Mi jön még, gondoltam. Hát egy idős Néne, őzike nélkül. A kék kötényébe törölte a kezét és hangosan köszöntött. Német, horvát, magyar keverve, ahogy azt kell, úgy mifelénk.Az árúja kitűnő, tetszetős, olcsó. Manner piskóta egy karton, táblás csoki egy táskára való. Nem sorolom. Törzsvásárlók lettünk. Ha mentünk házi pirospaprikával, száraztésztával, orosz pezsgővel kedveskedtünk. Ő pedig a számolásnál, mindig egy slejfnin számolva, a végéből engedett, jó sokat. Most jön a lényeg: Ősrégi pénztárgépe, a gyerekkoromat idézne, csak a pénz tárolására szolgált. Amikor kérdeztem, mit szól a hatóság a macskához, az iszogató emberekhez, a bolt mögötti konyhában a főzéshez, sütéshez. Ha éppen akkor sült ki valami, természetesen abból is kapott mindenki, aki ott volt. Azt mondta: örülnek, hogy vagyok! örülnek, hogy nem a hasznot nézem! örülnek, mert hozzá tartozom a faluhoz. Örülnek, hogy egészségesek vagyunk, ( még két, még idősebb testvér ) és nem szorulunk a segélyre, támogatásra. Nekem ez a hozzáállás azóta is tetszik. Sőt, akkor, a rendszerváltásnak nevezett időben azt hittem, nálunk is követendő példa lesz az öregek megbecsülése, segítése,támogatása. Tévedtem! :( pedig ha nem lesznek öreg cukrászok, öreg gépekkel, öreg iparosok, öreg berendezésekkel, amik nem komfortosak a mai előírásokkal, akkor nem csak ŐK, de az ország is lehúzhatja a redőnyt. Én nem szeretnék ilyen országban élni.

Vendég

#621

2016-05-16 09:40

Fontos, hogy megmaradjon az ember méltósága.

Vendég

#622

2016-05-16 09:40

Vendéglátós vagyok 2 saját üzlettel 6 foglalkoztatott emberrel ,s a hatóságok kapcája.

Vendég

#623

2016-05-16 09:40

Szebb napot!
Azért mert az ilyen manufakturákat támogatom!!jó érzés bemenni egy ilyen helyre és időutazást tenni!Fontosnak tartom hogy tovább éljenek a régi szakmák és titkok amelyeket tanitanak!Az utókor os lássa és megkostólhassa a múlt ízeit!!
Külföldön több országbant több száz éves manufaktúrák Nemzeti örökségek működnek!!!
Sajnálatos hogy Magyarországon divat ezeket elpusztitani!!!!!
Bezzeg a kicsi ocso mocskos undoritó büféket nem zárják be pedig több éve üzemelnek!!!! Undoritó mocskos körülmények között!!Kicsit érdekes hogy ott nem jelennek meg a e NÉBIH "hös" dolgozoi!!!

Vendég

#624

2016-05-16 09:41

Mert nem tartom igazságosnak hogy egy jól működő sikeres régi dolgot tönkre tegyenek !!!! holmi féljelentök.

Vendég

#625

2016-05-16 09:42

Rettenetesen felháborít az igazságtalanság! Mindig azt mondják, hogy az emberek manapság ellustultak, nem akarnak dolgozni, csak pénzt akarnak, de lám, aki dolgozni akar, azt nem hagyják, mert valakinek szúrta a szemét, ... névtelen feljelentő,... számba se kéne venni az ilyet. Igazán nem értem mi történik, és nem csak itt, hanem az egész világon!!