Hagyják dolgozni Illés bácsit!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Hagyják dolgozni Illés bácsit! petíció automatikusan generált fórumtémája

Daedalon

#2001 Re:

2016-05-19 05:35

#1994: hülyék vagytok mind -  

 Nagyon igaz amít írál ! Lehet valami szegényes de tiszta de ez maga a fertő ! Az csoda,hogy eddig elnézték neki !ja és ehhez nem kell rosszindulatúnak vagy irígynek lenni mert nincs miért ! Csak 1 olyan hely ami már rég megérett a bezárásra !

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-05-19 07:19



Vendég

#2003

2016-05-19 08:44

Élni és élni hagyni... Egyszer te is megöregszel... Ha segíteni nem tudsz, legalább ne árts... Be kind to one another...

Vendég

#2004

2016-05-19 10:17

Tökéletesen egyetértek a leírtakkal.

Vendég

#2005

2016-05-19 10:17

Teljesen felhaborit, ami itt tortent! Miert nem neznek szet ezek az emberek a sok gyrososnal es kinai etteremben, ahol mas nemzetisegu emberek dolgoznak feketen???
Tal Shiar

#2006 Re:

2016-05-19 10:31

#200

 Egy ilyen vizsgàlat a gyroszosnàl mennyiben menti fel az öreget? Akkor neki lehet szutyokban dolgozni?

Mi az, hogy màs nemzetiségü? Bazmeg...


Vendég

#2007 Re:

2016-05-19 10:34

#2003: -  

 És ha megöregszem, elvàrom a vevöimtöl hogy az életkoromra tekintettel megegyék a retkes cuccaimat. Bravo.

Attila Bajnáczky
Budapest

#2008 Re: Re:

2016-05-19 11:17

#2001: Daedalon - Re:  

 Olyan sötét van a fejedben....


Vendég

#2009

2016-05-19 12:39

Mert ahol sokat tejelnek, ott lehetetlenebb állapotokat is elnéznek!
Néha egy kirakat akció.....

Vendég

#2010 K*rva annyát annak aki bejelentette!!!!

2016-05-19 13:40

K*rva annyát annak aki bejelentette!!!!

Mindenhova

#2011

2016-05-19 14:02

Aláírtam a petíciót, de szerintem jogos volt a bezárás. Ha nem szegény öreg cukrászmester lett volna mindenki egyetértene a bezárással. Azt tudnia kell mindenkinek, h. nem csak a fagylalt vagy a krémes előállításának vannak szabályai, (recept) hanem az üzemeltetésnek is. Vannak alap higiéniai előírások amik mindenkire vonatkoznak. A most megnyitókra ép úgy mint a már régóta üzemelőkre. Talán ha évek alatt nem hanyagolta volna el a dolgokat, nem lett volna ennyire trehány akkor most nem kerülne milliókba a szabályokhoz igazítás.


Vendég

#2012

2016-05-19 15:15

 Barna Illés végleg bezárja a cukrászdáját.
Csütörtökön délutánra eldőlt, Barna Illés nem újíttatja fel és nem nyitja ki ismét gödöllői cukrászdáját. A városházán Gémesi György polgármesterrel folytatott egyeztetése során a 77 éves cukrászmester kijelentette: nagyon megviselte az elmúlt egy hét, megromlott egészségi állapota miatt nem vállalja a felújítással és újranyitással járó nehézségeket. Ötven évnyi, pihenőnap nélkül töltött munkássága után végre pihenni fog.
Barna Illés azt kérte, tudassuk Gödöllő és az ország őt támogató lakosaival, nem tud eléggé hálás lenni, hogy ennyien kifejezték szeretetüket. Azonban kéri a megértést is, hogy ilyen idősen már nem bírna ki további megpróbáltatásokat, illetve nem szeretne elfogadni semmilyen anyagi segítséget. Gémesi Györggyel abban egyezett meg, hogy a cukrászat régi, már-már ipartörténeti jelentőségű berendezéseit hivatalosan felbecsültetik és a város megvásárolja. A tervek szerint az eszközökből, valamint a kicsiny üzletre jellemző oklevelek másolatait is felhasználva, a Gödöllői Városi Múzeumban készítenek kiállítást.


Vendég

#2013 Re:

2016-05-19 15:27

#2012: -  

 Ami tegnap még elavult, életveszélyes kacat volt, az mára "ipartörténeti jelentőségű berendezéssé" avanzsálódott... Ezt szeretem a bürokráciában:)) Mindazonáltal szerintem az idős mester jól döntött. Személy szerint épp azért írtam alá a petíciót, hogy kimutassam az EMBER iránti megbecsülésem. (Emellett a videókat látva az ÁNTSZ döntését is megértettem.) - Mindazonáltal "remélem", a "kedves feljelentő" büszke magára:(

A cukrászmester úrnak jó egészséget kívánok, és azt, hogy az elkövetkezendő években is találja meg a mindennapok örömét!


Vendég

#2014

2016-05-19 18:20

Mert nem hallottam róla semmi rosszat ,ellenkezőleg.Ezenkívül egy munkában , tisztességes munkában meg öregedett emberről van szó. Az én kérésem is az ,hogy hagyják Illés bácsit dolgozni, ellenkező esetben még az egészségét is ,ha nem többet, elveszíti.Remélem ezt nem akarja senki.Hajrá Illés bácsi.

Vendég

#2015

2016-05-19 18:39

Azért írtam alá ezt a petíciót mert én is cukrászként tanulok és dolgozok. Több műhelyet és cukrászdát megjártam már és mindenhol ugyan azt találtam. Mindenhol a tömeges gyártásra állnak át és nem foglalkoznak azzal hogy milyen is volt régen a szakma. Illés úr még a hagyományok szerint dolgozott és ez manapság nagyon ritka! Ne hagyjuk kárba veszni!!!

Vendég

#2016

2016-05-19 18:48

Mert sajnálom a bácsit

Vendég

#2017 Re:

2016-05-19 19:00

#2014: -  

 Sajnos végleg abbahagyja!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-05-19 19:13


tutu

#2019 illes bacsi

2016-05-19 20:50

Én már ettem nála SEMMI bajom nem lett tole nagyon finom volt minden. Pont ez a jó a cukraszdaban hogy retro. Mi is azert mentunk oda       a hir hallatan nagyon felhaborodtam ezert irtam ala


Vendég

#2020

2016-05-20 00:23

Mert igazságtalanak tartom elvenni egy ilyen idős bácsi munkáját ,a boldogságát igazából az életét...emberi fogyasztásra alkalmas élelmiszert vagyis fagylaltot árusít egy cuki öreg bácsi...Ezt nem hagyhatjuk..!
Tal Shiar

#2021 Re:

2016-05-20 03:56

#2015: -  

 Az öreg porból csinál fagyit szutykos vödrökben. Ez a cukràszhagyomány? 


Vendég

#2022 Re: Re:

2016-05-20 04:34

#2021: Tal Shiar - Re:  

 Szerintem,a trollkodást hagyhatnád már...

De valószínűleg azért zavar ez a dolog,mert Te is hasonló körülmények közt készülhettél,és ez rettenetesen felkavart.

Igy érthető a feszültséged,még ha "érdekes" körülmények is uralkodtak a helyszínen..

Az öreg bezárt,itt van vége a piszkálódásnak..Gondolom,Te is hasonló támogatást találnál abban az esetben,ha

elveszítenéd,a munkád-akár Önszántadból,akár külső nyomásra-már csak a pozitiv személyiséged miatt is.

Szép napot.


Vendég

#2023 Re:

2016-05-20 04:38

#2000: Daedalon -  

 Isteni szerencse,hogy még nem jártál egy puccos étterem konyhájában sem..

Vagy egy széép giroszosnál,ahol 600 ért kétpofára falják az emberek ,azt amit kapnak...

Ugyanmár,járj nyitott szemmel!

Mellesleg,nem te irtad azt a levelet :D   ???


Vendég

#2024

2016-05-20 08:32

Amikor megnyilik az elsők között akarok lenni, akik az Illés bácsi fagyijából fogyasztanak. Imádom a fagyit és a süteményt, pláne ha az MAGYAR!!!!! Atz kérem a Magyarok Istenétől, hogy Ő szolgáljon ki Engem Ámen! Köszönettel: Zsuzsi

Vendég

#2025

2016-05-20 08:57

Én aláírtam a petíciót, de megbántam, amint megláttam az ATV riportját. Érdekes módon mindenki "az ország egyik legjobb cukrászdájaként" emlegette, ennek ellenére a google összesen két értékelése alapján egészen pontosan 10/4 pontot sikerült összekaparnia, és az egyik értékelés már egy hónappal a balhé kirobbanása előtt is beszámolt a borzalmas retekről, ami ott uralkodik. Ennyit arról, hogy korábban senkinek semmi baja nem volt vele. Érthetetlen számomra, miért nem lehet megérteni, hogy attól, hogy "még senkinek nem lett tőle baja", ez a hely egy közegészségügyi katasztrófa, csoda, hogy nem lett tőle szalmonellás senki. A "bácsiság" nem mentesít senkit, a higiéniás előírások betartása alól, az nem pénzkérdés. Akinek ez nem tetszik, lelke rajta.