Hagyják dolgozni Illés bácsit!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Hagyják dolgozni Illés bácsit! petíció automatikusan generált fórumtémája

Hajrá illés bácsi

#1976 Re:

2016-05-18 15:31

#1301: -  

 Én azt mondom hogy aki ennyire szereti ezt csinálni és már 50 éve ezt csinálja azt nem dolgozni kell hagyni hanem segítenni pénzel hogy felújítassa!


Vendég

#1977

2016-05-18 15:41

Mert egy ember életéről van szó. Miért kell így tönkretenni valakit?? Öljük meg egymást, hogy másak ne legyen rá gondja?

Vendég

#1978

2016-05-18 16:34

Remélem sikerül Illés bácsinak ,újra dolgozni,nagyon szurkolok neki inen a nagy messzeségből.Üdv:Rozi

Vendég

#1979

2016-05-18 16:36

Emberségből

Vendég

#1980

2016-05-18 16:48

Sajnálom, hogy ezt teszik az idős cukrásszal!!!!

Vendég

#1981

2016-05-18 16:56

Én is jártam abba a cukrászdába és tényleg visszahozza a gyerekkori ízeket a cukrászmester úr. Vasüzemekben is 61 éves célgépekkel készülnek a vas-alkatrészek, mért kéne itt máshogy lennie

Vendég

#1982

2016-05-18 17:52

tamogatom az ugyes embereket és nem szeretem ha kitolnak az oregekkel

Vendég

#1983

2016-05-18 17:56

Mert nem igazságos ahogy elbantak a bácsival.

Vendég

#1984

2016-05-18 18:19

43 éve ismerem és isteni az általa készített finomságok.És sajnálom is nagyon.

Vendég

#1985 Aláírás

2016-05-18 18:20

Ok 

 


Vendég

#1986

2016-05-18 18:37

Remélem, a nagy összefogásnak meg lesz az eredménye! Szívből drukkolok!
Demeter Emília

#1987 Re:

2016-05-18 18:53

#21: -  

 Kedves Ismeretlen!

Én elég sűrűn jártam Illés bácsi cukrászdájába annak ellenére hogy eléggé snob vagyok. Nekem tökéltesen megfelelt a kis régi szék a kopottas asztal és a régi kis villa. Nem azért jártam oda, hanem amit kaptam, a krémesért, a csokoládé tortáért. Ennyire rossz helynek találod miért nem vállalod magad és írsz névvel?!
Ennyit rólad és a névtelen írásodról....


Vendég

#1988

2016-05-18 19:47

Könyörgöm emberek, mégis csak egy mesterről van szó... Hajyjuk azt csinálni, mitőbb támogassuk benne amit szeret csinálni!!!


Vendég

#1989

2016-05-18 19:56

Mert szerintem az emberek had csinálják amit szeretnek,amihez értenek,és ez az eljárás,amit Barna Illés ellen folytattak,nem volt fer.
BJ

#1990

2016-05-18 20:00

Szerencsétlen bácsit csesztetik ilyennel... 

Inkább azzal foglalkoznának hogy a kórházak hogy néznek ki!!! Lepratelep az összes. Ez az épület ahhoz képest álom!


Vendég

#1991

2016-05-18 21:05

Mert jozan esszel kene a burokraciat alkalmazni. Az emberseg kihaloban van. De bennunk akik alairtuk meg meg van.

Vendég

#1992

2016-05-18 21:27

Azért írtam alá mert ne fosszunk meg egy idős urat attól aminek az életét szentelte úgy hogy szereti csinálni és ha szereti csinálni ne akadályozzuk meg ugyanis mint a riportban is leírták szegénynek az egészsége se az igazi de ha a kis cukrázda boldoggá teszi ne vegyék el tőle!

Vendég

#1993

2016-05-18 21:46

Ha valaki ennyire szereti a munkáját, szívvel-lélekkel csinálja a
hozzá betérők teljes megelégedésére 50 éven keresztül, az felér egy olimpiai aranyéremmel. Dolgozott ő annyit, hogy nyerhetett volna vele olimpiát, ha nem a cukrászatot választja, hanem a sportot. Hány ember van az országban, aki töretlen lelkesedéssel, legjobb tudása szerint végzi a munkáját egy helyen 50 éve? Értékelni kellene az embert, az önfeláldozó munkát, az akaratot a kitartást, a szakmai szeretetet. Nyugodtan lehet példaképnek tekinteni az Ő munkásságát, nem sok ilyen ember van.
hülyék vagytok mind

#1994

2016-05-18 23:33

sok pszichopata most az illésbácsizásban éli ki magát.

a cukrászda egy lepratelep, itt látható a videón is:

https://www.youtube.com/watch?v=q3vd2iKom6w

 

az öreget pedig el kell tiltani a foglalkozásától. vén hülye kommunista, kádárral jön, meg hogy ki volt mi volt ő az átkosban. valósághoz köze nincs már...

van a neten tavalyi, meg 5 évvel ezelőtti riport a 'cukiról', ott is leírta a többség a kommentekben, hogy sokszor romlott és gusztustalan volt a süti, a fagyi meg vizezett szar. volt aki simán kidobta, volt aki visszakérte a pénzt, a vén komcsi meg ugyanezzel a pattogással duzzogva, de visszaadta. egyetek olyan fagyit hülyék, amit azzal a kanállal szed, amit abban a gusztustalan lében áztat. mellszőr fagyit. "az finom lesz".

azon az asztalon készültek a finom sütik, amitől soha senkinek nem lett baja? (mert ezt persze minden jajong tudja ám)

meg a sütőben ki tudja mi óta álló kakaósbödön? szebbet szarok...

de azért a 3 üveg bor ott figyel...

 

igénytelen szar hely ez, nem retro.

ennyi

#1995 Re:

2016-05-18 23:53

#1993: -  

 "hozzá betérők teljes megelégedésére 50 éven keresztül"

 

te ezt hol álmodtad? olvass már utána? évekkel ezelőtt leírták már a neten a róla szóló cikkeknél, hogy miket írtak emberek

 

"Stejn

Bemásolom ide mások informálására azt a kommentet, amit felindulásomban a másik cikkhez megírtam:

Én azon csodálkozom, hogy ezt a helyet sok éve hogyhogy nem záratták be? Több éve voltunk véletlenül ott, engem is becsábítottak a retro kerti székek-asztalok az udvarban. Vettünk sütiket, elvittük haza. Ott derült ki, az éhes család körében, hogy a rákóczi túrós savanyú, a krémes borzasztó, rossz ízű. Annyira bosszantott a dolog, hogy úgy, ahogy van visszacsomagoltam mindent és visszamentem a bácsihoz. Mondtam, hogy ezek romlottak. Mire próbált magyarázni, hogy a mai anyagokból nem lehet olyan jól dolgozni, meg a mai cukorból nem lehet olyan kemény, magas habot verni, meg ilyesmik... Ugyan már! Rossz/romlott volt! Miután meghallgattam, hogy Illés bácsi hány éve, meg milyen mesteri szinten, kiknek csinált mindenféle gasztro-csodát az előző évezredben, morogva visszaadta a pénzt."

 

"VBM

Ma voltunk a párommal ebben a cukrászdában, mert saját tapasztalat alapján szerettük volna eldönteni, hogy milyen a fagyi és a cukrászda. A bácsival semmi bajunk nem volt, mivel nem ismerjük és a fagyi gép is emlékeztetett a gyerekkorunkra. Nyilván ízlés kérdése, de az biztos, hogy a mai meggy és citrom választékból a kipróbált meggy fagyi ma egyszerűen számunkra ehetetlen volt (túl édes, vizes, és tuti, hogy valami műporból készült és meggyet azt nem látott). Ha valaki még ma arra jár bevállaljuk a két eldobott gombócot. A kosz és a rendetlenség az igaz. sajnos. Tényleg nem tudjuk, hogyan működhet ma ilyen higiéniával cukrászda!"

 

"Vidus30

Jó fél éve voltam a bácsinál és akkor tényleg nagy volt a kosz, a rendetlenség. Ő a higiéniát csak hírből ismeri. A sütiket nem mertünk megenni, mert egész egyszerűen "öreg" ízük volt. Ki tudja mióta álltak ott. Gödöllőiként sajnálom őt, mert régóta csinálja és tényleg jó cukrászda volt de nagyon régen! Egy Nébih-es vizsgálat és tuti bezáratnák a helyet."

 

"Tapasztalat1

Tegnap elmententünk,megnéztük.. ..talán nyugdíjba kellene mennie a bácsinak....délután szerettünk volna sütit venni, felháborodás,hogy mégis mit képzelünk, a fagyik után érdeklődtünk--ott van--és 200ftért kaptunk egy fél vízes félig olvadt gombócot. Koszos hely, udvariatlan kiszolgálás... ha ezt egyáltalán lehet kiszolgálásnak nevezni. A gödöllőiek azért nem járnak oda,mert már mindenki tapasztalt vagy ismer vkit,aki a sütemény fogyásztás után a napot a toiletten töltötte."

"bandita

Általánosba járva, a kilencvenes években, hetente többször betértünk ide a suli után. Pisisként nagy királyság volt a "cuki", csak így hívtuk. Felnőttként is sokszor jártam a környékén, de annyira elhanyagoltnak tűnt, hogy inkább mindíg elkerültem."


Anonymous

#1996

2016-05-19 01:18

Meghatározó gyermekkori élményem arra várni, hogy mikor érünk már oda ehhez a cukihoz. Ahogy a polgármester is mondta, retró cukrászdaként nagyon jó lenne, ha tovább működne, még ha fel is kell újítani hozzá. Sőt, felújítás nélkül piacképes nem nagyon tud maradni hosszabb távon, márpedig én a hosszútávú működésnek örülnék!

Vendég

#1997

2016-05-19 02:41

Ez megalázás egy idös emberel aki kifogástalan süteményt és fagylaltot készitet , kérjenek bocsánatot és adjanak segitséget neki a munkájához , aki bezárata Illés bácsi cukrázdáját azt le fizeték és egy aljas szemét nincs emberi lelke .

Vendég

#1998

2016-05-19 03:05

Szívből szorítok! Sok sikert és jó egészséget kívánok! Remélem, eredményes lesz ez a nagy összefogás!

Vendég

#1999

2016-05-19 03:10

Ott kell keresni a " Támadót" a környéken már jött egy blog az INDEX-en hogy van újabb modern hely a környéken és oda kell menni "Vígasztalódni" Természetesen a blog írója letiltotta a kommenteket mert nem ér rá elolvasni..... Valamelyik ifjú belterjes pénzt kapott cukrászüzem építésére már csak a piacot kell megszerezni hozzá....
Daedalon

#2000

2016-05-19 05:28

Bocsi a petició inditójától de szeretném kérni az aláírásom törlését én és a családom többi tagja ! Véletlen láttuk a kisfilmet a bácsiról és a hely meg a borzalmas körülmények a hatalmas rumli meg a sok nem odavaló mindeféle kacat a fagyis kanál tartó hát az mind gyomorforgatóan gusztustalan !Na akkor most ment el a kedvem az ilyen lepukkadt helyektől ! Kifordulna a gyomrom ha ott kelene enni ! A munkát becsülöm meg a hozzálását mert nem lehet mindenkinek puccos hibátlan munkakörülményei.Még a szegényes eladótér sem de ami a belső helyiségben van na az mindent elmondott ! El is hiszem,hgy okkal zárták be a helyet, és ki kellene dobálnia azt a sok kacatot ami lom inkább mint odavaló és kifestetni kitakarítani rendberakni mindent ! Na meg mi az a életveszélyes fenyegeetés is amit a gyerekei  mondtak akik Kanadából ezért hazarepültek ??? Durva fenyegetés,hogy megölik az illetőt aki ezt tette az apjukkal ! Üzenem nekik,hogy nem fenyegetőzni kell hanem segíteni apukának egy kis anyagiakkal és fogadni 2-3 személyt aki segít rendben tartani !