Összefogás Selma Holgersson metál énekesnőért!

Katalin

#1 Ismerem

2016-05-07 16:35

Húúúúú! Akkor ezért tűnt el egy két hónapja!
Még csak kezdő énekesnő, nem is annyira ismert. Kissebb bulikban és szórakozó helyeken szokott fellépni, de ott mindig teltház van. Legalább a haját hagyták volna meg!!!!!!!!
Jó hír számunkra, hogy van még egy ország rajtunk kívül ami visszafelé fejlődik. Rossz hír, hogy kormányunk mindig a rossz példát követi! 

János Norvégiából

#2 A feleségemet is besorozták

2016-05-07 16:38

Itt élek kinn már öt éve. Feleségem norvég és egy éve volt az esküvőnk. Idén őt is behívták mert még 25 alatti. Kopaszta ugyan nem, de úgy 2 centisre az ő haját is lenyírták! Eredetileg vállig érő hosszú szőke haja volt!
A barátnőjével együtt vonult be, de őt egy hónap múlva leszerelték mert terhes lett. 
Lehet ezt mi is el fogjuk játszani-igaz nem idénre terveztük a gyereket, bár e miatt a házas nőket nem igen engedik kimenőre.
Elég durva, hogy ilyen Európa nyugati felén előfordulhat!

Egres Béla JGE

#3 Egres Béla vagyok

2016-05-09 05:40

A felvétel idén áprilisban készült Norvégiában az első olyan sorozáson amin nők is részt vettek. Egyesületem Norvég társszervezete még 2010-ben kezdeményezte, hogy az egyenjogúság nevében a nőkre is terjesszék ki a kötelező katonai szolgálatot. Ennek eredménye látható a felvételen amin Selma Holgersson metál énekesnőt besorozzák és férfi társaihoz hasonlóan kopaszra nyírják! Az énekesnő eddigi életét a sátáni zene, az alkohol és a drogok töltötték ki. Sok férfi szívet megdobogtatott és tört össze. Házasságok tucatjai mentek tönkre férfifaló zabolátlan természete miatt. Zenéjével a fiatalok lelkét is megrontotta és rossz példával járt mindenki előtt- mert még az érettségijét is el bukta. Hála a sorozásnak végre megnevelik ezt a vad lelket. Hamarosan Magyarországon is hasonló eseményekben lehet részük a fiatal fiúknak és lányoknak, ugyanis egyesületünk kezdeményezi a sorkatonai szolgálat újbóli bevezetését, mely már a nőkre is ki fog terjedni. Más országokban is van az egyesületünkhöz hasonló szervezete, ahol szintén kezdeményeznek hasonló változásokat.
Várady Napsugárnak üzenem, hogy te is és metálos barátnőid is be lesztek sorozva hamarosan!
Szüntessétek meg ezt az oldalt és ne halgassátok a sátán zenéjét. Tegyétek azt amit egy magyar nőnek kell- menjetek férjhez és gyarapítsátok a Nemzetet!


Tisztelettel: Egres Béla

Jövő Generációja Egyesület

7633 Pécs, Kerényi Károly u. 2/b

AEL-Agyhalott Ellenes Liga

#4 Időutazás....

2016-05-25 18:24

Kedves agyhalottak!

 

Kezdve a petició feltöltőjétől, beleértve valamennyihozzászólót.

"Mint ismeretes 2016-tól Norvégiában a nők számára is kötelező lett a sorkatonai szolgálat. Ez az új törvény nem kímélte a 21 éves Selma Holgersson szóló metál énekesnőt sem akinek e miatt le kellett mondania 2016-os  turnéit! 

Az alábbi felvételen Selma Holgersson látható amint az első nők számára rendezett nyilvános sorozáson részt vesz 2016 április 3-án.
A férfiakhoz hasonlóan őt is kopaszta nyírták:"

Írtátok 2016.május 07-n.

Legalább annyira figyelhettetek volna, hogy a hivatkozott youtube vodeót 2007. június 18-n osztották meg.

Ezek a norvégok feltalálták az időutazást? Kilenc évvel ezelőtt elkészítettek egy idei történésről szóló videót?

--------

Ettől függetlenül a női sorkatonaság hülyeség.

 

Egres Bélának

#5 Re: Időutazás....

2016-06-23 05:14

#4: AEL-Agyhalott Ellenes Liga - Időutazás.... 

 Gratulálok Béla!!!!!!

Szép próbálkozás! Én itt élek kinn és sajons tudom, hogy besorozzák a nőket és levágják a hajukat- még ha ez a felvétel kamu is- persze lehet csak a kamera órája nem volt beállítva! 
Amúgy valóban van egy ilyen nevű metál énekesnő idekinn akit idén tényleg behívtak!

-legközelebb jobban leplezzed magad :)

Kedves Agyhalott!

#6 Re: Időutazás....

2016-06-23 05:18

#4: AEL-Agyhalott Ellenes Liga - Időutazás.... 

 Kedves Agyhalott!

Ha valaki itt agyhalott akkor az te vagy! Olvass utána Egres Bélának!
Ő jelentette fel a gödöllői Barna Illés cukrászt, és záratta be a retro cukrászdáját, ő tiltatta be a pécsi óvodákban a születésnapi házi süteményezéseket, ő furja a gödöllői kutya strand megynitását, ő szatírkodik a Mecsekben és ez az ember vegzálja az utasokat a budai villamos járatokon- volt szerencsém már párszor összefutni az illetővel!

Valaki

#7 Re...

2016-06-23 06:34

Itt Pécsen már a csapból is ez az ember folyik!
Szinte mindenkit feljelentett már- a túrajáró szakosztályokból ki is tiltották.
Simán kinézem ebből az emberből, hogy el tud intézni egy ilyet mint ami az énekesnővel történt!
Két éve behívókat készített és küldözgetett az egyetemistáknak.

Bizony ő Egres Béla!

Bélának

#8 Bélának

2016-08-29 05:45

Hogy ha örül Nils Holgersson úr, hogy bélánk nem vadlibán repülni tanúl! - az ám Hazám  :D

Orbán Ráhel

#9 Én nem írom alá!

2016-08-29 06:36

Sőt nagyon is helyes, hogy besorozták ezt a ribancot! Ide haza is ezt kellene tenni az összes lázadó tanárral és diákkal!

Pista

#10 Re: Én nem írom alá!

2016-08-29 06:38

#9: Orbán Ráhel - Én nem írom alá! 

 Akkor kezdjük rögtön veled királylány!

A tanárok heti 60 órát dolgoznak fillérekért, csak, hogy apádnak közmunkásokat neveljenek!
A diákok átlag 8- 17-ig az iskolában rohadnak utána éjfélig leckét írnak mert még hisznek abban, ha azt a sok baromságot megtanulják, többek lehetnek holmi közmunkásnál!

n.elod

#11 bohocsag

2022-08-13 13:37

jo lenne, ha a ferfiakat is bekenhagynak ezzel a bohocsaggal a francba. akinek annyira fontos a hazaja, az nemtol fuggetlenul is meg tudja vedeni...