Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!


Vendég

#201

2016-04-13 04:21

Csalàdi kapcsolatok védelmében, én is anya vagyok!

Vendég

#202

2016-04-13 04:22

A kedvencem,hogy ha egy irodai munkásnak be kell mennie szombaton, ezt hatalmas felháborodás előzi meg. Tőlem viszont elvárja a vasárnapot is.

Nekem ne jöjjtn senki a mentősökkel, rendőrökkel stb...ők az ország működéséhez nélkülözhetetlen. Viszont egy ruha darab nem hiszem,hogy a létszükséget szolgálja.

Nem beszélve arröl, hogy állítólag mindenki rosszul él. Akkor mit akar költeni?


Vendég

#203

2016-04-13 04:35

Három gyermekes családapaként fontos a családunk számára, hogy van heti egy tervezhető közös szabadnapunk. Mivel a gyerekek hét közben iskolában/óvodában vannak, a családban pedig mindenki más közalkalmazott, ezért a (vasárnap helyetti) hétköznapi szabadnap számunkra nem sokat ér. Másrészt úgy gondolom, hogy ha más, erkölcsös országban tiszteletben tartják a heti fix pihenőnap ősi törvényét, akkor ezt nálunk is meg lehet tenni. Úgy, ahogy az régen is általános volt.
Unta Untatta

#204 Re:

2016-04-13 04:42

#7: -  

 Ha szégyen, akkor nyitva a kapu, mehetsz, amerre látsz. 

Kzs922

#205

2016-04-13 04:42

Nem értem miért gondolják úgy az emberek hogy kötelező vasárnap is dolgozniuk a bolt zárás eltörlése után. Előtte sem volt kötelező dolgozni vasárnap és utána sem lesz. Ez megint egy példa arra hogy legyen valami miatt utcára vonulniuk és tudjanak értelmetlen dolgokat kiabálni. És ezek az emberek akik most tiltakoznak , akkor is tiltakoztak amikor bejött a vasárnapi zárlat, idézem ,,jaj én dolgozom és csak vasárnap van időm vásárolni", ,,miaz hogy csak 10 ig van nyitva a tacsko"

 


Vendég

#206

2016-04-13 04:46

Mi kereskedôk..anyák..feleségek vagyunk..nekünk is fontos a családdal töltött idô..a Magyar emberek vásárlási betegségben szenvednek..pedig sok szép erdei utunk van..

Vendég

#207

2016-04-13 04:50

A párom is és én is a kereskedelemben dolgozunk.Van egy lányunk,akivel a váltott műszakok miatt sajnos nem lehetünk együtt annyi időt amennyit kellene.Azért örültünk a vasárnapi boltzárnak,mert ezen az egy napon együtt tudtunk lenni.Tudtunk közös programot szervezni.Vagy csak közösen megnézni egy filmet ebéd után.Család lehettünk.
SEMMI VASÁRNAP

#208 Re: Re:

2016-04-13 05:00

#27: Pláza mami - Re:  

 Te micsoda barom vagy! :) Pláza mami...... inkább legyél a családoddal vasárnap ne boltokba járgass. perzse h van családod.........................


Vendég

#209

2016-04-13 05:01

Szeretem a csaladomat! A vasarnap a csalade!!!!!!!

Vendég

#210

2016-04-13 05:01

Én is kereskedelemben dolgozok, a párom éjjel. Így egész héten kerüljük egymást. A vasárnap volt az egyetlen nap...


Vendég

#211

2016-04-13 05:02

Hozzád szólok, Kedves Vásárló!
Nem érted, miért is akarunk /ha nem is mindenki, de hidd el túlnyomó többségünk igen/, a hétvégén családunkkal lenni. Megsúgom: Hogy normális körülmények és szerető emberek között kipihenjünk Téged!!
Téged, aki azt vallja:- Mi kereskedők, Érted vagyunk. Ha Te nem lennél, nem lenne munkánk.
Ez igaz is, de gondolj bele: Ha mi nem lennénk, Te sem tudnád elkölteni a pénzed. Hétköznap sem, nem még vasárnap...
Téged, aki alacsonyabb rendűként bánsz velünk, nemre, korra tekintet nélkül...
Téged, aki az illemet hírből sem ismeri...
Téged, aki rágózva, csámcsogva, telefonálva állsz előttünk, és ha urambocsá’ megszólítunk, zaklatásnak veszed, pedig csak a végösszeget közöltük...
Téged, aki az arcunkba köhögsz és még elnézést sem kérsz...
Téged, aki beleeszel, beleiszol az áruba, majd elvárod, hogy mosolyogva vegyük kezünkbe a DNS-edel vastagon ellátott terméket...
Téged, aki nem tudja megmondani, hogy milyen pékárut tettél a zacskóba, de fel vagy háborodva, hogy a franc tudja hány terméket én nem tudom fejből...
Téged, aki menet közben meggondolva magát, nem viszed vissza a mégsem kellő terméket, hanem bedugdosod mindenhová...
Téged, aki nem tudja mit jelent a Bejárat-Kijárat, csak úgy jössz-mész, ahogy úri kedved tartja...
Téged, aki nem vagy hajlandó tudomásul venni, hogy nekünk is van munkaidőnk, nekünk is jár pihenőidő, így őrjöngesz, ha éppen lezárt a kiszemelt kassza, vagy váltás van a pult mögött...
Téged, aki felháborodik, mert december 24-én délben bezár az üzlet, bár kb.15 percenként hangosbeszélőn felhívták a figyelmed rá...
Téged, aki felháborodik ha felhívják a figyelmed arra, hogy pár méterrel arrébb találsz olyan kasszát, ahol éppen nincs vásárló /mert nem vagy te birka, hogy terelgessenek.../
... és még sorolhatnám.....

És ezt nekünk naponta, mosolyogva kell lenyelnünk. Ha már nem megy a mosolygás /és van amikor már nem megy/ azt is zokon veszitek...

Szinte hallom, hogy azt mondod, aki ezt a pályát választotta, annak tudnia kellett mit vállal...

Csakhogy ez nem így van! Ha erre vágytunk volna, ápolónak megyünk Lipótmezőre...

Tudom, nem mindenki ilyen! De ahogy a mondás tartja: Akinek nem inge....

Hidd el Kedves vásárló, nem várunk köszönetet tőled, csak annyi tiszteletet, amennyit Te is elvársz tőlünk!

Utógondolat:

Ha Te hétvégén akarsz vásárolni, akkor Te NEM dolgozol hétvégén... akkor milyen jogon várod el tőlem, hogy én dolgozzam?

..-.-

#212 Re:

2016-04-13 05:02

#205: Kzs922 -  

 Milyen jó h van bármi fogalmad arról h a kereskedelemben megkérdezik-e h mikor akarsz dolgozni! :) FOGGALMAD NINCS!


Vendég

#213

2016-04-13 05:03

Minden embernek kell hogy lehessen a csaladjaval!!!

Vendég

#214 a vasárnap pihenő nap

2016-04-13 05:03

Mindenkinek járna


Vendég

#215

2016-04-13 05:11

Jó lenne , ha egyszer az éredekelteket is megkérdezné valaki , hogy nekik mi a jó !!

Vendég

#216

2016-04-13 05:13

Azért, hogy az ott dolgozóknak is legyen lehetőségük legalább a vasárnapot a családjukkal tölteni. Nem gondolom, hogy egy bevásárlást ne lehetne elintézni hétfő és szombat közt.
Muszkafa

#217 Re:

2016-04-13 05:24

#1: -  

 De akkor senki se dolgozzon nem csak a kereskedelemben dolgozók!! 


Vendég

#218

2016-04-13 05:28

Mert én is kereskedő-munkavállaló vagyok. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.

Vendég

#219

2016-04-13 05:29

A vasarnap pihenesre valo.

Vendég

#220

2016-04-13 05:33

Mert kereskedelembe dolgozok 15 éve.Ès igenis kijár az az egy vasàrnap! Èn inkább otthon pihenek a családdal mintsem pár ezer ft ért lessem a rohadtul unatkozò városi majmokat akik a panel rengetegben nem tudják unalmukba mit kezdjenek magukkal és mozduljunk ki cîmszò alatt azt értik menjünk a multikba meg plázázni!! Sajnos ezeknek az embereknek ez jelenti a kimozdulást a szabadba!!!!

Vendég

#221

2016-04-13 05:34

Mert ker dolgozok. Nem értek egyet a vasárnapi nyitvatartással

Vendég

#222

2016-04-13 05:41

Mert joguk van az embereknek igen is otthon maradni a családdal !! És nem ki szolgáltatva a multik - nak ....

Vendég

#223 Re:

2016-04-13 05:54

#20: -  

 Sokan dolgoznak vasárnap. Orvosok ,mentősök ápolók,sőt azok is családos emberek akik a kirándúlások alkalmával kiszolgálnak egy étteremben. Nekik nem jár a vasárnap?

 


Vendég

#224

2016-04-13 05:55

Mert a feleségem is a kereskedelemben dolgozik, a gyerekeim főiskolába járnak, és ha hétvégén hazajönnek, szombaton késő estig főz, mos, hogy vasárnap "feltankolva" kajával, tiszta ruhával tudjanak visszatérni a kollégiumba. Ezután még vasárnap dolgozzon, és a boltajtóban köszönjön el Tőlük, hogy 1 hét múlva újra láthassa Őket 1-2 órát, mindezt éveken keresztül ?
..WTF..

#225 Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-04-13 05:56

#23: Pláza mami - ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS! 

 Egyrèszt ha annyira unod az èleted, hogy vasárnap csak plázázni meg tescoba járni tudsz èn csak sajnálni tudlak. Másrèszt pedig NEM Amerikáról van szó...ne kezdjünk el másokra mutogatni, mint az általánosban, hogy " Anyu, de hát a Pistikènek is egyes lett...", mert ez senkit nem èrdekel.Menj akkor oda... Szeretsz vásárolni? Tedd azt a hèt többi 6 napján. Vagy talán egy nap alatt èhen fogsz halni? Vagy esetleg nem lesz ruhád amit felvegyèl? Sajnálod tőlünk a vasárnapot? Hát jó... Èn meg azt sajnálom, hogy egy csepp együtt èrzès sem szorult az olyanok emberekbe, mint te. De hát, mind tudjuk, hogy nem vagyunk egyformák.