Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!


Vendég

#1276 Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-05-01 18:07

#23: Pláza mami - ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS! 

 Eltévesztetted a házszámot!  Amerika nem itt van. :) Tescos Mami. :)

 


Vendég

#1277 Re:

2016-05-02 05:54

#1269: -  

 Mi az, hogy nincs wc? Vannak bizonyos kötelező elemek egy üzelthelyiség engedélyezéséhez. Tessék felvenni a kapcsolatot a területileg illetékes ÁNTSZ-szel.


Vendég

#1278 Re:

2016-05-02 05:55

#1273: Dögöjj meg mszp -  

 Remélem a főnököd is olvassa te senkiházi mocsadék féreg...


Vendég

#1279

2016-05-02 06:02

Gratulálok!

Duplán is minősítették magukat az eladók ezen az oldalon! Persze tisztelet a kivételnek, a nagybetűs KERESKEDŐKNEK. 

Minden eladó ócsárolja a vevőket, akikből él és egyben ócsárolja önmagát is, mert minden eladó más üzletben vevő is.

Szánalmasak vagytok!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2016-05-02 06:18



Vendég

#1281 Re: Re:

2016-05-02 09:05

#1280: - Re:  

 Én is minden vasárnap beugrok vásárolni.  Ha mást nem 1 tejet és pár zsemlét. 


Vendég

#1282

2016-05-03 11:05

 Etele barátunk nem azt írta, hogy nem moderál semmit?! Na így lehet hinni neki! Érdekes, a 1273-as hozzászólás még mindig fent van. Ez magát a petíciót, a szerzőt és az aláírókat is minősíti!

dögöjj meg mszp

#1283 Re: Re:

2016-05-04 01:32

#1278: - Re:  

 Ja ő eszi meg agecimet, amit tik nem vesztek meg, buzi vevők.:))) vasárnap ráhokiztam pár termékre, mire aszt nem mondom meg, de ettétek a gecimet faszszopók. Az a sajtokhoz meg mindig odadörzsölöm e heréimet 3szt eszitek geci prolik.:Dd :)))


Vendég

#1284 Re: Re: Re:

2016-05-04 06:27

#1283: dögöjj meg mszp - Re: Re:  a ő eszi meg agecimet, amit tik nem vesztek meg, buzi vevők.:))) vasárnap ráhokiztam pár termékre, mire aszt nem mondom meg, de ettétek a gecimet faszszopók. Az a sajtokhoz meg mindig odadörzsölöm e heréimet 3szt eszitek geci prolik.:Dd :)))

 De legalább a prolik fényévekkel magasabb értelmi szinttel rendelkeznek, mint egy ilyen ember alatti véglény, mint te. 

 


Vendég

#1285

2016-05-04 06:48

Gratulálok az eladók színvonalához! 1283 sajnos az átlag magyar eladót reprezentálja.


Vendég

#1286 Re:

2016-05-04 06:55

#1285: -  Gratulálok az eladók színvonalához! 1283 sajnos az átlag magyar eladót reprezentálja.

 Ezt megerősíthetem. Elég csak bemenni egy üzletbe.


Vendég

#1287

2016-05-04 07:09

Szánalamas munkakerülő bagázs!


Vendég

#1288

2016-05-04 07:42

Előbb színvonalat kéne produkálni, aztán lehetne követelni!


Vendég

#1289 Re: Re: Re:

2016-05-04 08:27

#1283: dögöjj meg mszp - Re: Re:  

 o.k. öcsike! Akkor ezentúl mindig vasárnap megyek vásárolni, majd megkérlek, hogy kóstold meg a felvágottat, ha nem teszed, beírok a vásárlók könyvébe és küldöm az ÁNTSZ-t. A főnököd tuti meg fog dícsérni kicsi csíra.


Vendég

#1290

2016-05-05 07:05

Micsoda gusztustalan emberek szolgálják ki a vevőket. Borzalom! 


Vendég

#1291

2016-05-05 13:02

Kereskedelmi Alkalmazottak Szakszervezete:

Nem az az igazi, ha az egyik kereskedő szolidáris a másik kereskedővel, vagy ha a szakszervezeti vezetője kiáll érte, hogy ne kényszerüljön vasárnap dolgozni, hanem az, ha a vásárló szolidáris, és nem tipor bele a másik munkavállaló életébe csak azért, mert neki úgy a legjobb. Magyarországon a közvélemény – noha az emberek többsége többé-kevésbé kiszolgáltatott bérmunkás – nem munkavállaló-párti.


Vendég

#1292

2016-05-05 20:31

VASÁRNAP A CSALÁDOKÉ LEGYEN.AKI UNATKOZIK AZ KIRÁNDULJON!
nővérke

#1293 Re:

2016-05-06 08:35

#1291: -  Nem az az igazi, ha az egyik kereskedő szolidáris a másik kereskedővel, vagy ha a szakszervezeti vezetője kiáll érte, hogy ne kényszerüljön vasárnap dolgozni, hanem az, ha a vásárló szolidáris, és nem tipor bele a másik munkavállaló életébe csak azért, mert neki úgy a legjobb. Magyarországon a közvélemény – noha az emberek többsége többé-kevésbé kiszolgáltatott bérmunkás – nem munkavállaló-párti.

 Nagyon jó! Amikor lehúzok egy 24 órás ügyeletet, akkor vasárnap egyek pénteki kenyeret, mert nektek büdös a munka. Esetleg a folyamatosban dolgozók is gályázzanak nyugodtan vasárnap, de ha éppen úgy jön ki a lépés, ne tudjanak vasárnap vásárolni... Éppen tegnap beszélgettünk egyik eladóval a petícióról és a kommentekről. Jó ha tudjátok: a keresekedelmi dolgozók többségének is hányingere van ettől a petíciótól, az ex-bolti eladó szerzőtől és leginkább a kommentelő állítólagos kereskedőktől.

 

Realista

#1294 Re:

2016-05-06 08:41

#1292: -  VASÁRNAP A CSALÁDOKÉ LEGYEN.AKI UNATKOZIK AZ KIRÁNDULJON!

 De csak addig, amíg a lábad bírja, ugyanis a tömegközlekedésben is emberek, köztük apák, anyák dolgoznak!

Közben véletlenül se vegyél fagyit a gyereknek, mert ott sem robotok dolgoznak, be ne merd tenni a lábad egyetlen vendéglátóipari egységbe sem, mert ott is családok tagjai dolgoznak.

Ha hazaértek, eszetekbe se jusson villanyt kapcsolni, tv-t nézni, mobiltelefonba bújni, internetezni, de még a fűtést se merészeljétek bekapcsolni, ugyanis ezeknél a szolgáltatóknál is olyan emberek dolgoznak, akiknek van családjuk!

Este szépen üldögélj egy gyertya mellett (már ha nem felejtetted el szombaton megvenni!) a hideg lakásban, időnként feltörölve a leolvadó hűtőből csorgó vizet, olvass egy könyvet és elmélkedj róla, hogy hány és hány ember dolgozik vasárnap, teszi csendben a dolgát és nem rendez netes műbalhét, mint az a hulladék, aki ezen a fórumon veri a nyálát.


Vendég

#1295 Re: Re:

2016-05-07 07:37

#1293: nővérke - Re:  

 Volt olyan aki éhenhalt mert nem volt vasárnap nyitva a multi???Hát nem!!Szóval ezt megbeszéltük!Érdekes,hogy én nem találkoztam még olyan kereskedelmi dolgozóval aki elégedett az újranyitással!Felettébb érdekes...:)!!Az egészségügyre jócskán ráférne az újítás minden szempontból DE ez elmondható minden területre :(!Normális vezetőkkel élhető ország lennénk!!


Vendég

#1296 Re: Re: Re:

2016-05-09 07:27

#1295: - Re: Re:  Volt olyan aki éhenhalt mert nem volt vasárnap nyitva a multi???Hát nem!!Szóval ezt megbeszéltük!Érdekes,hogy én nem találkoztam még olyan kereskedelmi dolgozóval aki elégedett az újranyitással!Felettébb érdekes...:)!!Az egészségügyre jócskán ráférne az újítás minden szempontból DE ez elmondható minden területre :(!Normális vezetőkkel élhető ország lennénk!!

 Tudod hányszor annyian dolgoznak vasárnap, mint a rinyáló, alacsony értelmi szintű fentebbi kereskedők. Előbb talán tanuljatok meg viselkedni, aztán járjon a pofátok! Akinek nem tetszik, fel lehet mondani, aztán megtanuljátok a szalag mellett, hogy mi az a munka, mert nem ugyanaz a bohóckodás, amit csináltok a boltokban!

Ha igény van a vasárnapi nyitvatartásra, mert sokan ilyenkor tudják megoldani a munkabeosztásuk miatt a nagybevásárlást, akkor nyitva kell tartani, ez ilyen egyszerű! Akinek nem teszik, azt nem kötelezi senki, hogy a kereskedelemben lébecoljon, lehet elmenni folyamatosban műszakozni. Legalább megtanulnák, hogy mi a munka és a fegyelem!


Vendég

#1297 Re: Re: Re:

2016-05-09 10:05

#1295: - Re: Re:  Érdekes,hogy én nem találkoztam még olyan kereskedelmi dolgozóval aki elégedett az újranyitással!

 Jelentem én elégedett vagyok! Ezentúl megint nem kell havi 4 szombatból 4-et dolgozni és lesz 2 teljes szabad hétvégénk.  Napra ugyanannyi lesz a hétvégi munka, de anyagilag jobban járok és nem leszek minden vasárnap zombi a szombati hajtás miatt. 

 


Vendég

#1298 Re: Re: Re: Re:

2016-05-09 18:21

#1296: - Re: Re: Re:  

 Szalagmunka?Köszönöm,volt benne részem.Nem a munkával volt a probléma hanem az ottani alacsony értelmi szintű emberekkel.Na mert azok között bőven akad.Tapasztalatból mondom a gyári munka kutya f*sza a kereskedelemhez képest!Aki a szalag mellett elfárad ott már problémák vannak!Visszatérve,anno mikor Kereskedő lettem tök normális vásárlók voltak,öröm volt dolgozni menni.Manapság azért annyi a böszme eladó mert vagy nem képzettek eléggé vagy nulla gyakorlattal rendelkeznek és ez megölte az amúgy jól működő szektort DE a vásárlókat se kell félteni erre is van tapasztalatom!Sajnos az utálkozás nem old meg semmit de egy csóró országban ahol a havi éhbérrel kitörölheted a hátsód ott ez nem meglepő.Az emberek nagyon rosszindulatúak lettek,önzőek és gonoszak,a pénztelenség ezt teszi.Ha jó lenne az életszínvonal sokkal több vidám,boldog ember lenne és nem alakulnának ki ilyen helyzetek!


Vendég

#1299 Re: Re: Re: Re:

2016-05-09 18:24

#1297: - Re: Re: Re:  

 Örülök hogy örülsz de egy kivétel az kevés :)!Én hozzászoktam a vasárnapi pihinapomhoz,évek óta alig akadt vasárnap hogy dolgoztam volna és semmiképpen nem szeretném ha ez változna! :)


Vendég

#1300 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-05-10 06:34

#1299: - Re: Re: Re: Re:  Örülök hogy örülsz de egy kivétel az kevés :)!Én hozzászoktam a vasárnapi pihinapomhoz,évek óta alig akadt vasárnap hogy dolgoztam volna és semmiképpen nem szeretném ha ez változna! :)

 Akkor fogj egy papírt, tollat és mondj fel! Ilyen egyszerű!