epilepsziásoknak alanyi jogon járjon utazási és anyagi támogatás

zsolt2000

#1

2011-06-18 20:17

kérek mindenkit hogy írja alá a petíciót több mint 5000 ember várja
zsolt2000

#2 epilepsziások nak támogatás

2011-06-18 20:18

kérek mindenkit hogy írja alá a petíciót több mint 5000 ember várja

Vendég

#3

2011-07-28 00:12

Epilepsziásként természetes,hogy aláírom.

Vendég

#4

2011-10-19 14:36

Sajnos az én fiam is gyermekkora óta ebben az állapotban
van, rendszeres gyógyszerkezelés alatt áll, munkahelyre csak ugy veszik fel, ha letagadja ezt a problémát. Sajnos igy dolgozik nehéz fizikai munkát 3 műszakba, pedig neurológiai fóorvos zárójelentésben határozottan kijelentette, hogy veszélyes gép mellett, éjszaka, nehéz fizikai munkát nem vállalhat. Ha a munkahelyen roszul van, azonnal kirugják, és ezen kivül semmi támogatásra nem jogosult, azt sem tudjuk hova kell fordulni ezzel a problémával, a semmiből nem élhet meg. Valamit sürgősen tenni kéne, megmozgatok bármit, csak a fiamat biztonságban tudjam, és nem jövedelem nélkül.Elég szomorú hogy ezt az oldalt csak ilyen kevés ember irta alá, már a többszörösének kellene lennie.

Vendég

#5

2011-10-19 14:47

21 éves fiam már sajnos gyermekkora óta ebben a betegségben szenved, munkahelyre csak ugy veszik fel, ha letagadja, egyébként nincs esélye dolgozni. Jövedelem nélkül viszont nem maradhat. Nehéz fizikai munkát és nehéz gép mellett nem dolgozhat, éjszakásban sem, orvosi utasitásra. Elég szomorú , hogy ezt az oldalt csak ilyen kevés ember irta alá, még többnek kellene, valahogy nyilvánosabbá kéne tenni, mert ez nem állapot azilyen betegek számára.

Vendég

#6

2012-02-06 02:41

Én is epilepsziás vagyok, és engem sajnos kíséret nélkül nem mehetek ki az utcára .Ezért én olyan bérletet szeretnék ,amihez kísérő is jár.

Vendég

#7

2014-05-23 22:18

Sok sikert kivánok hozzá,támogatom! Egy anyuka,akinek szinten egy gyermeke epilepsziás

Vendég

#8

2016-01-23 10:36

Az én kisfiam is epilepsziás, bár egyéb okból ingyenesen vehetjük igénybe a tömegközlekedési eszközöket, ill. jelentős kedvezménnyel, mélyen átérzem e helyzetben lévők sorsát.