Rendvédelmiek hátrányos megkülönböztetése elleni tiltakozás!


Vendég

#76

2011-07-27 11:59

Mindennel egyetértek ami le van írva!

Vendég

#77

2011-07-27 15:14

A törvénytelenség eltörléséért minden megoldás érdekel ...

Vendég

#78

2011-07-27 17:48

A katonák megbecsülése, hivatásuk megítélése régen sem volt és most sem az értékének megfelelő. Hevenyészett, átgondolatlan döntések csak tovább rontják ezt az állapotot

Vendég

#79

2011-07-27 17:56

Azt ígérték,hogy azemberek pártján lesznek!!!
Az elnök,és a miniszter elnök is hazug!Nem ilyen Magyarországot akarok!!!

Vendég

#80

2011-07-27 20:21

Mérhetetlenül felháborít, hogy ez Európában megtörténhet!

Vendég

#81

2011-07-27 21:56

Sajnos,ez a valóság!

Vendég

#82

2011-07-28 11:43

Így van!

Vendég

#83

2011-07-28 13:49

A fidesz rendszer egy diktatúra,ami tönkre tesz mindenkit.

Vendég

#84

2011-07-28 14:07

Ettől kezdve két fél megállapodása szerződése nem ér egy kalap .....-t se.

Vendég

#85

2011-07-29 07:39

A jelenlegi politikisok a saját és az általuk támogatott " gittegyletek" zsebeit tömik. Undorító amit művelnek. Remélem nem virágzik sokáig a kertjük. üdv kj.
Révész Tamás

#86 Révész Tamás

2011-07-29 16:46

Köszönet a sok aláírásért, ill. a hozzászólásokért látom nem vagyok egyedül a véleményemmel!
HA EGYETÉRTÉST A PETICIO SZÖVEGÉVEL KÉRLEK TERJESZD MINT AZ "INFULENZIÁT" szórd szét az ismerősök között.
CSak egy adalék a tegnapi "BLIKKBŐL"http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/halapenz-nem-jar-a-vip-korhazban-2059673?nocache nekik VIP orvos nekünk sorban állás meg a többi!

Vendég

#87

2011-07-30 00:05

Amit csinálnak abban a T: Házban az már csúcs, megszerzett jogot elvenni, demokrácia porba tiprása.
Moslék emberek moslék dumával undorító!

Vendég

#88

2011-07-30 08:52

Más dolgokkal kellene foglalkozni a tisztelt kormányunknak nem csak hazudozni !!!!!!!

Vendég

#89

2011-07-30 17:35

A Balsai úr bizonyára elfelejtette amikor igazságügy miniszter volt,hogy NEM VOLT TUDOMÁSSA ARRÓL A BÖRTÖNÖK AZ IM:_HEZ tartoznak.
Kérdem én tőle mitől lett ilyen okos hogy a jogainkat elveheti.
Akkor volt a nagy bér rendezés a bíróknak ügyészeknek, lásd a BV_ről annyi volt a kérdés szét tárt karokkal "AZ IS HOZZÁM TARTOZIK?" Én már akkor is itt dolgoztam és azóta is itt vagyok.

Vendég

#90

2011-07-30 17:36

#83: -

Tévedsz őket nem csak minket.

Révész Tamás

#91 Révész Tamás

2011-07-30 20:42

Csak azt felejtik el, hogy az idő mindent megold. Csak idő kérdése és az elszámoltatóból elszámoltatott lessz stb.........
Köszönet a támogató aláírásokért ha tudod terjeszd és akinek terjesztetted az is írja alá had lássák sok embernek szúrja a szemét, a sok-sok szemét, visszamenőleges és átgondolatlan okoskodás. Kellemes hétvégét mindenkinek!

Vendég

#92

2011-07-31 11:11

Megszűnt a jogbiztonság Magyarországon!!! Visszamenőleges hatályú törvénykezés...Még Ghanaban sincs!!! Menniük kell, nem erre adtam le a szavazatomat és nem ezt ígérték! Csalás bűntette megállna nem?

Vendég

#93

2011-07-31 19:24

Ugyan, mit lehet ehhez hozzászólni? A rendvédelmiek korengedményes nyugdíját Kádár idejében vezették be, arra hivatkozva, hogy kevesen vannak, fizikailag-pszichikailag túlterheltek. Anno különösen súlyos bűncselekménynek számított a rendőrgyilkosság, Antall József trónralépéséig garantált volt a halálbüntetés. Most már büntetlenül lőhetik le a zsarut utcán, kocsiból, ahonnan akarják, áthatjhatnak rajta és visszatolathatnak megnézni, él-e még. A többi sem érdemel sok szót, hisz élénken emlékszem, amikor kiküldték a sok hülye, ám 100 gr-os offsetre nyomtatott kérdéseket, azzal próbálván hülyíteni, hogy milyen nagyon fontos is a válasz az új törvények megalkotásában. Még nagyban morfondíroztam, hogy visszaküldjem-e vagy sem, (jócskán határidőn belül!), amikor olvastam az origón, hogy napirendre tűzték a tervezetek törvényerőre emelését - mielőtt az általuk "népszavazás"-nak titulált eredményről akár halvány fogalmuk is lett volna. A vérnyomásom az égbe, kérdőív a szemétbe.
Azért bízom benne, hogy a petíció elején idézett mese kivételesen a valóságban is úgy fog záródni ahogyan azt - anno - megírták: "Forró vizet a kopaszra!"
Révész Tamás

#94 Nézet kérdése

2011-07-31 19:36

Ha Én bontok kordont az demokrácia, ha te megnyitod a tűzcsapot az randalírozás!!
Mert nézhetem innen is meg onnan is de egy biztos a poharat szinültig teheted utána még egy kicsit púposodik és egyszerre csak kicsordul hát a mi poharunk már bőven tele van és BÁRMELYIK pillanatban túlcsordul.

OLVASNI:: ALÁÍRNI:: TERJESZTENI:::"Igenis értettem " köszönet érte.
Révész Tamás

#95 Felhívás!!!

2011-08-01 12:26

A petició megfogalmazásakor nem gondoltam arra, hogy ennyien egyetértenek ebben az ügyben velem.
Ezért külön köszönet minden aláírásért!!!
+egy kérés légyszives terjesszétek az ismeretségi ill. baráti körben.
Este nem tudtam aludni és arra az elhatározásra jutottam, csendes demonstrálásként az autómra felrakok egy "KÉK" színű szallagot. Emlékezvén a slágeres időkre amikor is a szembejövő autón is láttam a szallagot . JÓ ÉRZÉS FOGOTT EL, EGY INTÉS, VAGY EGY VILLANTÁS ÉS CINKOSSAN TUDTUK BIZONYOS DOLOGBAN EGYETÉRTÜNK......!!!! Én felteszem a szallagot bízom benne enek is lesznek követői nem csak az aláírásoknak. További szép napot ezen az esős délelőtön!!!

Vendég

#96

2011-08-01 15:29

Jogos a 2 pont!
zsaru

#97

2011-08-01 23:10

Mindig a törvényt szolgáltam becsülettel és most ennek a mocskos bandának, a politikusoknak a bankároknak köszönhetően kilátástalanná válik a helyzetem a családom helyzete.Arrogáns disznók, akik szerint pl. a rendőri munka abból áll, hogy fütyürészve sétálgatunk az utcán, vagy egy kocsiban ülve nyomogatjuk a traffipax gombját.Békés ember vagyok, de napról napra a harag erősödik bennem. Remélem sokan mellénk állnak és egyre többen felébrednek végre...

Vendég

#98

2011-08-02 10:22

Nagyon jól megszerkesztett, igazi tényeket tartalmazó dokumentum. A baj csak az, hogy ez az ország még nem ébredt fel az orbánimádatból, így sajnos Magyarország jelenleg Európa legdemagógabb állama.

Vendég

#99

2011-08-08 07:32

Felháboritó, hogy szerzet jogokat elvesznek,ma ök holnap más.

Vendég

#100

2011-08-08 14:24

Felháborító,hogy ez a kormány mire képes.Nem tudom,hogy hogy fog a világ szemébe nézni ha a közrendvédelmisek, mankóval vagy bottal fognak szolgálatba menni.Kész röhely.!!