Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#776

2011-06-10 15:33

Galádság, mint annyi minen más, amit csinálnak!

Vendég

#777

2011-06-10 15:33

Egy Gondolat Bánt engem!!-Végre van egy Rádió..-Mi NEKEM SZÓL!!-Kevés zenével!! Sok igaz beszéddel.-Érdekes beszélgetések, és napi témák..Egész héten!! minden reggel-délbe-és délután..-Hétvégén-vidám bevásárlás , friss árakkal.Nos Én ezt Hallgatom..-Bár Nem igy kezdödőt!..-De Mára már csak Ez!! MARADT!!.-Remélem -még Sokáig!!.

Vendég

#778

2011-06-10 15:34

Közkedvelt rádió , vitaképes és nem részlehajló.
Itt nem keverik le a betelefonálókat , mindenki elmondhatja a véleményét .

Sok sikert kívánok a Clubrádió egéssz stábjának.


Vendég

#779

2011-06-10 15:37

Sokunknak szükségünk van a Klubrádióra.:)

Vendég

#780

2011-06-10 15:41

Nemet mondok a Klubrádió meg szüntetésére.

Vendég

#781

2011-06-10 15:48

nagyon sajnálnám ha az "utolsó mohikán" elbukna!

Vendég

#782

2011-06-10 15:57

El a kezekkel a Klubrádiótól.

Vendég

#783

2011-06-10 16:00

Jó kezdeményezés csak sajnos úgy érzem,hogy széllel szemben ez kevés lesz.Valami nyilvános tiltakozás is kellene!Én ott leszek: Attila

Vendég

#784

2011-06-10 16:08

Számomra rendkívül fontossággal bír a Klubrádió.
Reggel bekapcsolom, és ha otthon vagyok, akár éjfélig is hallgatom.

Vendég

#785

2011-06-10 16:09

MEDDIG LEHET TÜRNI EZEKET A NYILVÁN VALÓAN ANTIDEMOKRATIKUS RETORZIÓKAT

Vendég

#786

2011-06-10 16:16

Én már az alábbi levelet is elküldtem a Főnök Asszonynak:

Tisztelt Szalai Annamária Elnök Asszony!
Mint szorgalmas, érdeklődő Klubrádió hallgató megdöbbenve hallom, hogy erre a frekvenciára csak annak akarnak adni a továbbiakban majd működési engedélyt, aki min. 30%-ban zenét fog szolgáltatni.
Abban egészen biztos vagyok, hogy Önök is nagyon jól tudják, hogy ez a félmilliónyi Klubrádió hallgatóság nem tartozik abba a korosztályba akik zenét akarnának már ezen a csatornán is hallgatni, mivel csak az autó rádiómba programozott adók közül is a NEO FM, a Class FM, a Juventus és a Petőfi adók elég folyamatosan ontják a jobbnál jobb zenét és csak az Infó és a Klubrádió az a két adó amelyet a téma választásai, az eléggé reális, kiegyensúlyozott elemző műsorai és a napi politikai aktualitások miatt hallgatok. Természetesen ezt teszem otthon is.
Miért nem elégszenek meg már a teljes, az államilag finanszírozott TV és rádió csatornák jobbra állításával, miért akarják a hallgatók által anyagilag is fent tartani akart, kívánt Klubrádiót is megszüntetni, újabb száz ezreket szembe fordítani Önökkel és a hatalommal.
Annyira kilóg a ló lába és a szög a zsákból a Klubrádióval szembeni teljes ellehetetlenítést akaró elképzelésükről, hogy erre már semmilyen racionális magyarázatot Önök nem tudnak adni.
Miért kellene egy közkedvelt, ennyi embert érdeklő, közéleti szempontból fontos információs lehetőségtől megfosztani bennünket?
Miért kellene harcot indítani a média sokszínűsége, az alapfokú demokratikus jogaink ellen?
Nagyon kérem Önt, hogy vesse latba a befolyását annak érdekében, hogy a Klubrádió a jelenlegi műsor struktúrájával a továbbiakban is fent maradhasson, a hallgatói rendelkezésére álljon.
Tisztelettel;
Elek Károly
Nyug. gépészmérnök (Bp.)

Vendég

#787

2011-06-10 16:17

Ezek az Orbánék szemetebbek a szemétnél, remélem valaki idő előtt kilövi.

Vendég

#788

2011-06-10 16:26

Nagyon sajnáljuk,ami Önöknél történik.Mi a Felvidéken Komárnoban tudjuk hallgatni,de a nógrádi régióhoz tartozó fülekiek csak az Interneten tudják követni a műsorokat.Szorítunk és együttérzünk Önökkel.Üdvözlettel Bea és barátai

Vendég

#789

2011-06-10 16:27

Nem szabad, hogy korrekt információ nélkül maradjunk.
Ragaszkodunk a mi rádiónkhoz!

Vendég

#790

2011-06-10 16:35

Ugyan az fog történni kedvenc rádiónkkal, ami a rendőrökkel, tüzoltókkal stb. mert ez a kormány azt hiszi mindent megtehet. Sajnos sok rászavazó remélem most egy kicsit észheztért, de sajnos ebből a ciklusból még hátra van 3 év ami sok meglepetést okoz olyanoknak is akik nem rájuk szavaztak. Tegyünk meg mindent, hogy a Klubrádió tovább szólhasson, hiszen csak itt lehet megtudni az igazságot!!!!! Az adónkból fizetett csatornák csak Orbánt és társait dicsérik, illetve a hazugságukat és a mocskosságukat élteti. Sajnálom, hogy sok ember nem tanult az 1998-2002-es ciklusból amit Ők képviseltek. Ez már sajnos nagyon késő, de ebben csak az a rossz, hogy Mi, aki nem rájuk szavaztunk szivunk rendesen. Klubrádiót szeretnénk!

Vendég

#791

2011-06-10 16:35

nekem nagyon fontos a Klubrádió léte mert máshol nem lehet igazi beszélgetős műsorokat hallgatni...

Vendég

#792

2011-06-10 16:40

Az embernek elfogynak a szavai, elfogy a levegője (vö. József Attila) ebben a néhány tízezer fehérgallérosnak épülő világban. Aláírtam, noha tudom, ez a hatalom legföljebb jókat derül a tiltakozásokon, mondván: nicsak, köhög a bolha...
Hallgattam volna
még az okos beszédet.
Torkunkon a kés.

Vendég

#793

2011-06-10 16:46

A demokrácia - egyik alapja - hogy mondvacsinált indokokkal nem szüntetnek meg egy olyan rádiót, amit nem csak százezrek hallgatnak, hanem anyagilag is támogatják a fennmaradását, miután már sok eszközzel megpróbálták ellehetetleníteni. Akinek nincs félnivalója az nem fél teret hagyni más véleményeknek. A demokrácia elfogadja a sokszínűséget, ahol a kormány nem HATALMON VAN, hanem SZOLGÁLATBAN az adófizetők pénzén. A kormány nem csak választóit hanem minden állampolgárt SZOLGÁL!

Vendég

#794

2011-06-10 16:49

Most kell a rendvedelmisekkel es a tobbiekkel egyutt kivonulni es elzavarni ezeket a szadista allatokat mielott jobbagy es szolgasorsba kuldi mindannyiunkat (kiveve a haveri es csaladi koruket). A szocik legalabb hagytak morzsakat a nepnek.A klubradio az egyetlen, ami hallgathato szamomra, nincs magyar ado szamomra tobbe, ha megszunik.


Vendég

#795

2011-06-10 16:54

Mit lehet ehhez szólni? Ha csak azt nem, hogy petíció ide, petíció oda, a Klub Rádió, az egyetlen hallgatható rádió meg fog szűnni. Ha az ostobaság és a tudatlanság rosszindulattal párosul, akkor legfeljebb arra lehet számítani, hogy legközelebb az ATV műsora kerül sorra. De lassan már azon sem csodálkoznék, ha rendeletet hoznának a rádió- és televízó készülékek beszolgatatására. Jól emlékszem, volt már ilyen, igaz, gyerek voltam még, de ezt nem lehet elfelejteni.
A petíciót továbbküldöm, hogy baráti köröm is aláírhassa.
Kiss Marianne

Vendég

#796

2011-06-10 16:54

szégyenletes gondolat, ÉS NAGYON SUNYI !

Vendég

#797

2011-06-10 16:56

Szólj hozzá...

Vendég

#798

2011-06-10 16:56

A Klubrádió ébreszt.
Ha megszünik töbé nem ébredek fel reggel.

Vendég

#799

2011-06-10 16:58

Szeretem a Klubrádiót, nem szeretném ha meg szünne.

Vendég

#800

2011-06-10 17:01

Mentsük meg a Klubrádiót!!!