Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre

Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre / Közlemények / Minoszterelnökségnek írt levelem...2016.01.10. 22:20 / Hozzászólások


Vendég

#51

2016-01-14 18:10

Kedves Tímea!

Teljesen egyetértek minden gondolatoddal, mondatoddal. Letöltendő börtönbüntetést szabjanak ki rá!

Üdv. Zsuzsa


Vendég

#52

2016-01-14 20:04

Kleisz Dóra

Vendég

#53 Re: Re:

2016-01-15 12:05

#36: Tímea Szabó - Re:  Kedves Tímea! Hiába ideges emiatt, értse meg, a cinizmusnak érződnie kell egy mondatból. Ebben nem érződik, ráadásul a célszemélyek sem fogják kiérezni belőle. Miért nem lehet törölni azt a szerencsétlen mondatot? Maradjunk az állatvédelemnél, azzal minden aláíró egyetért. Üdvözlettel: Dr. Katona Andrea

 

Tímea Szabó
A petíció szerzője

#54 Re: Re: Re:

2016-01-15 14:08

#53: - Re: Re:  

Kedves Dr. Katona Andrea! Ez mar vasarnap el lett kuldve, mergemben, dühömben! Ezen nem tudok valtoztatni. Sajnalom, ha nem tetszik amit elkuldtem. Megprobaltam es pont, de felesleges erre mar szot pazarolni. Nyilvanossgra hoztam a levelemet, amit lehet, hogy valaki nem tett meg, vagy nem is irt. En vallalom, mint a peticio megalkotoja.


Vendég

#55

2016-01-15 23:12

Büntessék meg de nem csak egy kicsit

Vendég

#56 Re:

2016-02-11 15:13

#14: Geri -  

 Az nem zavarja,hogy a "devizahitelnek"hazudott évszázad csalását utólagos jogalkotással legalizálta a kormány?Az ellen nem lépett fel ilyen vehemensen!

AZ viszont ZAVARJA MAGÁT,HOGY BŰNÖZŐKET,GYILKOSOKAT TÉNYLEGES BÖRTÖNBÜNTETÉSSEL AKARNAK SÚLYTATNI A JÓÉRZÉSŰ EMBEREK?Ezek közül egy írt itt Önnek.