Tegyél te is az állatkínzás ellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Tegyél te is az állatkínzás ellen petíció automatikusan generált fórumtémája


Anonymous

#1

2016-01-11 22:23

Azért írtam alá a petíciót ,mert szeretem az állatokat és igy próbálom ,megvédeni az elvetemült állatkínzóktól.Ha megkapják a büntetésüket az állatkínzásért akkor talán nem követik el legközelebb a rém tetteiket.

Vendég

#2 Re:

2016-01-12 08:53

#1: -  

 Egy telejesen semmitmondó, semmi konkrétumot nem tartalmazó írás. A témában van az oldalon több tucat konkrét, jól megfogalmazott petíció, úgyhogy ez már teljességgel felesleges és értelmetlen volt.


Vendég

#3

2016-05-21 20:46

Az emberiségnek itt az ideje, hogy elfogadják azt a föld mint élettér nem kizárólagosan az övék! Az állat és növény világot sokkal de sokkal jobban kellene tisztelni és békében, harmóniában élni vele!
A földnek nincs ránk szüksége de számunkra a föld létfontosságú. Nélküle nem élhetünk!!!

Vendég

#4

2016-09-18 19:43

Azért írtam alá,mert egyre több olyan képet illetve videót látok amin kínóznak állatokat akik szenvednek. Olyan állatokat kínoznak akik szeretik azt az embert aki őt kínózza és ez elszomorít. Minden állatkínzóval ugyan azt kéne tenni amit szegény állatkával!

Vendég

#5

2017-12-17 20:27

Mi lesz ha sok ember alláirja?

MILUS Monika

#6 Re: igen

2017-12-17 20:43

#1: -