Megfelelőbb nevet az Egyetemnek!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Megfelelőbb nevet az Egyetemnek! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2015-12-03 11:03

Kedves Dani, elütés van a petíció címében, ha lehet javítsd ki! Amúgy támogattam, csak ez a szépséghiba maradt.

D.

Vendég

#2

2015-12-03 11:04

Magyar személyről kellene elnevezni , szerint em ,hamár minden nemzeti !

Vendég

#3

2015-12-03 11:15

Azért írtam alá ezt a petíciót, mert hiába támogatja az Kecskeméti Főiskolát a Pallasz Athéné alapítvány miközben nagy részt csak az új kar létrehozását segíti. Nevezzék el az új kart Pallasz Athénéről vagy amit akarnak, de egyáltalán nem illik ez a név a GAMF-hoz és a Kertészeti Karhoz (hiszen mi köze van Pallasz Athénénak ezekhez az ágakhoz). Mi köze van Pallasz Athénének Magyarországhoz? Miért nem találtak megfelelőbb személyt, akiről el lehetne nevezni? Magyarországnak van a legtöbb Nobel-díjas feltalálója és még mindemellett számtalan olyan ember van, akinek a munkássága tükrözhetné az Egyetem színvonalát és lehetőségeit. Emellett nem gondolnak ésszerűen a jövőre. Ha éppen felsőoktatási intézményt kereső diák volnék biztos vagyok benne, hogy nem mennék olyan intézménybe, aminek ilyen röhejes neve van és szerintem a diákok 90%-a így van vele. Szerintem elég elgondolkodtató. Nem tudnak gondolkozni vagy csak az a terv hosszú távon, hogy ne legyen megfelelő diák és bezárják az intézményt? Nagyon sok kérdés és nagyon sok olyan dolog felmerül a diákok és nem diákok fejében is, hogy vajon miért? Sokan ezt a kész vicc kategóriába sorolják és olyan poénok készültek belőle, amik egy Stand Up Comedy műsorban is megállnák a helyüket, de ez teljesen jogos a részükről is. Az itt diplomát vagy egyéb szakmát stb. megszerző most még diákok vagy jövendőbeli diákok, hogy fognak érvényesülni a munkaerő piacon? Én erre tudom a választ. Nagyjából sehogy. Nem fogják a munkaadók komolyan venni azokat munkavállalókat, akiknek a diplomája ilyen nevű helyről származik. Miért ne vennék? Gondoljanak bele, maguk komolyan vennék? Ez teljesen jogos a munkaadók szemszögéből is. Elég átgondolatlan ötlet volt ez. Mindenkit arra biztatok, hogy aki tudja töltse ki ezt a petíciót.

Vendég

#4

2015-12-03 11:40

Mert nem illik bele a környezetbe és nem ilyen irányú az oktatás!!!

Vendég

#5

2015-12-03 11:48

Mert magyar hírességekről illene elnevezni az egyetemet, akik méltán megérdemelnék, hiszen Magyarországon vagyunk ha jól gondolom!!

Vendég

#6 Re:

2015-12-03 12:07

#1: -  

 Köszi azonnal javítottam :)

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-12-03 12:07



Vendég

#8

2015-12-03 12:56

Kell találni megfelelő magyar nevet!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-12-03 13:31


A felsőoktatás hű fia

#10

2015-12-03 13:41

Szerintem azokat a hungarista idiótákat, akik azon erőszakoskodnak, hogy valami "mélymagyar" nevet erőszakoljanak rá a főiskolára, ami NEM egyetem, ugyanúgy el kell utasítani, mint az őrülteket, akik fellengzős, hülye nevet adnának neki.

Az olyan nevek, mint a "Kecskeméti Főiskola" vagy DE, vagy PTE, stb. a politikailag semleges elnevezésükkel sokkal komolyabb elköteleződést sugároznak az objektív tudományos munka iránt, mint egy ilyen nagyot, mégis semmitmondó, frázispuffogtató név, mint a "szentnek kikiáltott Pityu", vagy épp a Pallas. Ugyanilyen erővel Chuck Norrisra is átnevezhetnék, az is lenne ennyire komolyan vehető... 

Az elmúlt öt év mocsárbűzű neofasiszta őrületében a leghülyébbek elhitették magukkal, hogy a néppártiak, esetleg: antifasiszták nevei és emléktáblái "miatt" áll olyan rosszul az ország, és ha mindent átneveznek valami hitlerista népírtóra, akkor majd rögtön "minden szép lesz"... a valóságban azt látom, ha egy "alsópusztai szennyvízülepítő" nevű dolgot átneveznek egy 1945-ben a civil lakosság írtásáért elítélt horthysta nevére, attól az még egy mocskos, gondozatlan szennyvízülepítő marad Alsópusztán. Hülye, aki nemzetieskedő szimbolikával őrjöng, mert az nem javít semmin, sőt, csak ront mindenen! Gondolkodni, érezni és dolgozni kéne megtanulni, nem árpádcsíkos kapcarongyokat rázni.

A felsőoktatás hű fia

#11 Re:

2015-12-03 13:48

#9: -  

 Mmmm! A HÖK mint rendszerintegráns elem, túlságosan fél bármi mellett is kiállni, bezzeg a kiemelt fizetéseket felmarkolja szívesen! 

"Mit érdekel az minket, ha a hallgatók éhen vesznek, vagy a főiskolát holnaptól Paprika Jancsinak hívják - csak a mi pénzünk érkezzen be időben!" - a HÖK himnusza... aztán pedig csodálkoztok, hogy rólatok nevezik el az erkölcstelenség SI-mértékegységét!

Hallgatók, így számíthattok a HÖK-re!

this is sparta

#12

2015-12-03 14:01

Fel nem foghatom, hogy nem érzik a "pallasz athéné" név nevetségességét. Egy ilyen nevű intézménybe senki nem fog jelentkezni, vicc az egész.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-12-03 14:02


this is sparta

#14

2015-12-03 14:03

Ettől már csak ilyen "Orbán Viktor Egyetem" lenne rosszabb.


Vendég

#15

2015-12-03 14:15

Egyetértek azzal, hogy illett volna javaslatot kérni vagy legalább döntés előtt véleményt kérni a hallgatóktól és az oktatóktól.
Más: miért nincs néhány javaslat is azonnal ? A Kodály Egyetem pl. nem volna rossz. Később beletagozódhatna önálló karként a Kodály Intézet.

Vendég

#16 Re:

2015-12-03 14:41

#9: -  

 Ezt mindjárt gondoltuk, kedves szolnoki HÖK. Ezért majd biztos kaptok év végi jutalmat. (buksisimi...) Undorítóak vagytok.


Vendég

#17

2015-12-03 15:00

Akkor internetet miért használtok? Az sem magyar!

this is sparta

#18 Re:

2015-12-03 15:02

#17: -  

 Ez egy ritka buta érv volt..


Vendég

#19

2015-12-03 15:21

Mert MAGYAR vagyok, ès tervezek is az maradni, itt maradni!
this is sparta

#20

2015-12-03 15:45

Milyen aranyosan el lett távolítva a elhatárolódó HÖK kommentek.


Vendég

#21

2015-12-03 15:46

Magyar egyetemhez, magyar név illik!!!
Van elég híres ember Magyarországon!!!
tanitobacsi

#22 Gratulálok!

2015-12-03 15:50

Én a Kecskeméti Főiskolán végeztem, ott is a Tanítóképző Karon és arra büszke vagyok!

Hagyjuk már ezt a hülyeséget a névvel, de most komolyan ennyire idióták az emberek?

 

this is sparta

#23 Re: Gratulálok!

2015-12-03 15:52

#22: tanitobacsi - Gratulálok! 

 Milyen hülyeséget ?  Nincs ember aki szerint ez a pallasz athéné név nem a szánalmas és a vicc kategória metszetébe tartozna.


Vendég

#24 Re:

2015-12-03 15:54

#20: this is sparta -  

 pedig nem én voltam :D

ToXic
Vendég

#25 ...

2015-12-03 16:14

Olyan helyre akarok jarni majd, aminek olyan neve van amit megerdemel....