Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak

Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak / Közlemények / Aljas módon felhasználták a nevemet! / Hozzászólások

Felhasználó

#51 Népszerűségre vadászik a liberális!

2015-11-03 12:41

Szia Bernadett. Valószínűleg az a liberális csicska írt a nevednen, aki nyílt levelet is intézett hozzád: http://gepnarancs.hu/2015/10/nyilt-level-felso-bernadettnek/ Ha közben törölné valamelyik bizonyítékot, mert rájött, hogy kapkodott, akkor Zsebesi Zsoltnak hívják és a gepnarancs újságírója. http://gepnarancs.hu/author/zsebesi-zsolt/ Szerintem ő volt. Jelentsd fel a nyomorultat!

Bernadett Felső
A petíció szerzője

#52 Re: Re:

2015-11-03 12:58

#8: - Re:  

 Az 1195-ös hozzászólás ismételten az én nevemben érkezett. Természetesen nem én írtam! Nem törlöm, mert most már lépni kell ez ellen!

Felső Bernadett


Vendég

#53

2015-11-03 13:11

Aljas  baloldal  mindenre képes , csak tisztességes viselkedésre nem  ! 

 Hiába jelentjük ezeket a férgeket , aknamunkájukat akkor is teszik , hiszen vérükben van ! 

 

Tisztelettel : Ordódy Bálintné 


Vendég

#54

2015-11-03 13:25

Kedves Bernadett! A regisztráló magatartását úgy hívják, hogy "balmorál".
Ne csodálkozzunk, ilyenek, ezt tudják, erre képesek. Mentsen meg minket a Jóisten attól, hogy valaha még egyszer hatalomra kerüljenek.
Ne engedjük, ez a mi feladatunk. Szeretettel üdvözöllek, és köszönöm, hogy írtál Bell asszonynak.
Ő is balmorár, persze írhattam volna másképp is, de én nem olyan családból származom. :) :)

Vendég

#55

2015-11-03 13:36

Ezek semmilyen aljas eszköztől nem riadnak vissza.

Vendég

#56

2015-11-03 15:51

ALJADÉK BALLIB. EZEKNEK SEMMI SEM SZENT.

Vendég

#57

2015-11-03 15:56

Ne add fel a buzi amcsikat előbb v utobb utoléri a végeztük Nem tudjak ezek kikkel kezdtek ki mi nem agyatlan szírek vagyunk akikkel azt csinálnak amit akarnak

Vendég

#58

2015-11-03 16:07

A "Peticiok.com " előtt van egy nagybetűs permanens szöveg "ORBANI REZSIM VADIRATA" cimmel. Hogyhogy ez a befejezetlen és nem
beszámozott szöveg oda került és nem a hozzászólások rovatba ?!? Ki tette oda ? Talán maga a működtető cég ? Ha igen, akkor
legközelebb érdemesebb az utcán aláírást gyűjteni...

Vendég

#59

2015-11-03 16:19

Ok tudomásul vettem én erről nem tudtam semmit viszont a levélben foglaltakkal teljes mértékben egyetértek és én nem kérek bocsánatot a nagykövet asszonytól mert azt gondolom hogy beleavatkozott Magyarország belügyeibe!!

Vendég

#60

2015-11-03 16:34

Sajnálom, hogy ilyen "malőr"-ben van része Bernadett!! Kitartás, mert nem mindenki dől be az ilyen "változásnak".
Úgy látszik az aljasság határtalan!
Az levelével maximális egyetértek, s egyetértésemet vállalom.
Üdvözlettel: Rugovics Zoltánné

Vendég

#61

2015-11-03 16:36

Kedves Bernadett! Te megtetted azt, amit a magyar kormánynak kellett volna megtennie, ezért csak hálás köszönettel tartozom neked, mint egy olyan magyar asszony, aki már sokat megért az élete során! Ezért ismerem az ilyen aljas alakokat, akiket még embernek sem lehet nevezni. Ezek nem összeesküvés elméletek, ez maga az összeesküvés! Az ál-liberális hazaárulóknak semmi sem drága, mert nem ez a hazájuk! Őket az teszi boldoggá, ha árthatnak hazánknak, de Isten nem ver bottal, ezért ők is megkapják, amit megérdemelnek! A kormány még azt sem tette meg, hogy behívatja ezt a hülye libát, aki megvette magának a nagykövetségi posztot, és azt mondja, amit leírtak neki! Ha valakinek van szégyenkezni valója, az éppen az USA! Továbbra is támogatom minden szavadat, minden gondolatodat, amit a petícióban leírtál! Az ilyen, mások nevével visszaélő patkányokat pedig fel kell jelenteni, ha magyarországi IP címről írt egyáltalán, mert ezektől az is kitelik, hogy külföldi IP címekről nyomják a magyar ellenes aljasságaikat! Üdvözlettel: Tóth Tünde

Vendég

#62

2015-11-03 16:38

Kedves Bernadett,. amit Ön írt teljesen korrekt és megalapozott tényekkel alátámasztva.Nincs mit visszavonni, bármiért bocsánatot kérni
mert a valóságot fektette papírra.Mi magyarok vagyunk a hazánkért tűzön-vízen keresztül küzdünk és kitartunk ugyanúgy mint az Ön petíciója
mellett.Köszönjük mindannyiunk nevében.

Vendég

#63

2015-11-03 17:02

Ne haragudj kedves Bernadet, Malik Kati vagyok, én ezt a levelet nem értem, én is alá írtam a petíciót, de nem is tagadom le.
Most ez a Petíció nem is igaz, hogy el megy anagykövet asszonynak.
Kérlek válaszolj, köszönöm.

Vendég

#64

2015-11-03 17:03

Kedves Bernadett!
Engem azon a napon -nem tudom hogyan és ki és mit tett,- nem engedett a gépem bejelentkezni sem a levelező programba sem pedig a facebookra. Másnap és azóta is tudok levelezni, bármit keresni a google-on, a facebookot is tudom használni. Évekkel ezelőtt le is tiltottak egyszer két hétre a kifejezetten jobb oldali szemléletem miatt.
Üdvözlöm, nagyon jó volt a nyilt levél, hwlyettünk is írta!

Vendég

#65

2015-11-03 17:31

Kedves Bernadett !

Tudomasul vettem es vegtelenul sajnalom !
Koszonjuk a tiltakozo felhivast !

Sissy

Vendég

#66

2015-11-03 17:45

Kedves Bernadett, csak a helyesírás kedvéért: legyen tisztábaN azzal...

Üdv. egy aláírótól

Vendég

#67

2015-11-03 17:49

nem értem mit akar tölem ?

Vendég

#68

2015-11-03 18:22

Tisztelt Felső Bernadett!

Ezt, a sajnálatos és elítélendő eseményről szóló tájékoztatóját hadd használjam föl arra, hogy megkérdezzem, eljutott-e már a címzetthez a levél.
Ámennyiben igen, akkor azt szeretném javasolni, hogy juttassa el ezt a magyar és amerikai hírközlő szerveknek.
A kötelező udvariasságnak azzal már eleget tett, hogy a címzett - vagy a hivatala -.a levelet kézhez kapta, de a levél csak akkor válik "nyílttá", ha azt a hírközlő szervek nyilvánosságra hozzák.
Biztosan lesznek olyanok, amelyek ezt visszautasítják, ez a tény már őket minősíti, lesznek olyanok, amelyek csak részleteket ragadnak ki belőle, és meglehet, hogy talál olyanokat, amelyek ezt teljes terjedelmében nyilvánosságra hozzák.
Üdvözlettel:
K.A.





Vendég

#69

2015-11-03 19:11

Szerintem mindannyian, az aláírók, Ön mellett vagyunk és kitartunk az igazságért!
Kiss Attila

Vendég

#70

2015-11-03 19:26

Köszönet hogy megírta a petíciót és hogy aláírhattam.  Sajnos ellenlábasok mindíg akadnak.

Üdvözlettel..Tóthné,Ibolya Ágnes


Vendég

#71

2015-11-03 19:28

Rendben :)

Vendég

#72

2015-11-03 20:04

Fenntartom az aláírásom. Hála Istennek nem kaptam abból a levélből, amelyről írsz.
Bernadett Felső
A petíció szerzője

#73 Re:

2015-11-03 21:06

#63: -  

 Kedves Kati!

 

A petíciónak minden szava igaz, én írtam és soha nem is fogom vissza vonni. A petíciót az amerikai nagykövetségen Colleen Bell nagykövet asszonynak lesz átadva, ma válaszoltak a megkeresésemre és fogadnak minket, pontos időpontban még nem állapodtunk meg. 

Tisztelettel: Felső Bernadett


Vendég

#74

2015-11-03 21:20

Felháborító!

Vendég

#75

2015-11-03 22:14

Az ilyesmit nem szabad tolerálni. A nagykövetnek írt levél nagyon jó volt ! Gratulálok !