Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak

Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak / Közlemények / Aljas módon felhasználták a nevemet! / Hozzászólások


Vendég

#26

2015-11-03 09:36

Nem kell várni szerintem, mehet nyugodtan az a feljelentés!

Vendég

#27

2015-11-03 09:38

Döbbenet hogy mire képes a baloldal. Technikailag nem értem hogy hogyan tehették. Szerintem már most feljelentést kellene tenni.

Vendég

#28

2015-11-03 09:55

Gondoltuk, helyes

Vendég

#29

2015-11-03 09:55

EGYET ÉRTEK !

Vendég

#30

2015-11-03 10:08

Nagyon sajnálom. Mélységesen egyetértek veled. A petíciót aláírtam. Ezek a mocskok mindent bevetnek. Tisztelettel: Ivanov Zsuzsanna

Vendég

#31

2015-11-03 10:13

Kedves Bernadett !
Tökéletesen egyet értek. Gusztustalan amit ez a bukott bal-liberális akárkik művelnek. Véleményem szerint még az országból is kitiltanám mindet egytől egyig.
Üdvözlettel: Duka Tamás

Vendég

#32

2015-11-03 10:15

Drága Bernadett! Én még egyszer szeretném a hálámat kifejezni bátor és igaz írásodért!
A feljelentéssel is egyet értek, valahogy védekezni kell a mocsok ellen!
Szeretettel ölellek: Ágnes

Vendég

#33

2015-11-03 10:19

Nem tudom mennyi energiája van, de a feljelentést már most meg kéne tenni, nem kell várni vele a következő alkalomig...
Kitartás!
Üdv:
T.Lajos

Vendég

#34

2015-11-03 10:32

T.Bernadett.
Eléggé szomorúnak tartom az ilyen aljas viselkedést,hogy a Nevével visszaélnetek...Igen is Ön az Igazságot a 100%-os Igazat Írta meg..Minden Betűjével és Szavával Egyetértek,,Az USA-az a Világban Csak Mindenhol Zavart Keltett..és Háborúkat Gerjesztett...
Maradok Tisztelettel:...Ivanits István...
Józsi

#35

2015-11-03 10:36

Várható volt a támadás!!! BALLIBSIK!!!!


Vendég

#36

2015-11-03 10:40

Bernadett én nem találkoztam ilyennel, de ha találkozom, akkor megkapja a magáét.

Vendég

#37

2015-11-03 10:50

A magát baloldalnak nevező társulat ( a baloldali értékeket távolról sem ismeri) tehetségtelenségének a következménye ez a fajta magatartásuk, valamint annak, hogy könnyű munkával sokat akarnak keresni, ami az USAt és a gazdasági világhatalmat kiszolgálva sikerül csak nekik. Megértelek.

Vendég

#38

2015-11-03 11:07

Fel is kell jelenteni az ilyen aljas provokátorokat!

Vendég

#39

2015-11-03 11:08

Dalmi Sándor

Vendég

#40

2015-11-03 11:11

Kedves Bernadett! Nem kell várni semmire, jelentsd fel máris. Az ilyen sunyi aljasság miatt azonnal lépni kell! Üdvözöl: Papp Emőke

Vendég

#41

2015-11-03 11:12

Az USA rendezze el saját, sokkal súlyosabb gazdaséági, történelmi, társadalmi és emberi jogi problémáit, a hirosimia, drezdai tömeggyilkosságokat, a vietnami, kambodzsai vérengzéseket stb. !

Ne szóljanak bele Európa tisztességes ügyeibe. Ha pedig csak ilyen szerencsétlen nagykövetet tudnak küldeni, akkor reformálják meg az iskolarendszerüket!!!


Vendég

#42 Re:

2015-11-03 11:13

#40: -  

 


Vendég

#43

2015-11-03 11:17

Kedves Bernadett! Az én támogatásomat maximálisan élvezi Ön! Jó magam nem várnám meg a kővetkező ilyen hozzászólást, ha nem megtenném a szükséges lépéseket! Feljelentés, bíróság, stb...! Mindezt azért, hogy kiderüljön ki az a gerinctelen, sumák és aljas ember, aki ezt tette Önnel! Egyúttal, ha bíróságig eljut ez az ügy, nyugodtan kérjen sérelem díjat, amely alap esetben 500 000-Ft, de lehet akár több is! Tán ebből okulni fog a megbízott személy és többet nem bízik meg a baloldali megbízóiban! Tisztelettel: Kende László

Vendég

#44

2015-11-03 11:48

Kedves Bernadett! Ez valószínű volt, hogy meg fogják önt támadni. Kérem legyen erős és ne hátráljon meg. A hazaáruló DK banda és a többi gazember gyarmati sorba akarja süllyeszteni hazánkat. Ezt nem hagyhatjuk, minden lehetséges eszközzel küzdenünk kell az új USA diktatúra ellen. Remélem jó sokan aláírták már a petíciót! Én is megosztottam és tovább küldtem az ismerőseimnek!

Üdvözlettel

Láng Zoltán
hentesli

#45

2015-11-03 11:54

Azt az aljast aki erre vetemedik,hogy más nevében írkáljon felelőségre kell vonni.Le lehet nyomozni az IP cím alapján.

Kedves Bernadett Támogatom !

515

Vendég

#46

2015-11-03 12:00

Értem, tehát a petició valós amit aláírtunk, ????
ha jól értem, azóta kevert valami barom megint,--bocs.
nem kaptam semmi még!!
trencsényiné.

Vendég

#47 Re:

2015-11-03 12:14

#25: -  

 Bernadett, Fel kell jelenteni!

 


Vendég

#48

2015-11-03 12:27

Kedves Bernadett sajnálatos ami történt pedig egy igazán jó ügyet képviselt.Mi lett a petíció sorsa eljutott a címzetthez ?Üdvözlettel Marika
Bernadett Felső
A petíció szerzője

#49 Re:

2015-11-03 12:31

#48: -  

 Kedves Marika!

A petíció még él! Időpontot várunk a nagykövetségről! Van még ez-az a tarsolyomban! Ez még csak az első felvonás volt! Folytatása következik! Kérem akkor is legyenek mind mellettem, mindenkire szükségem van, szükségünk van egymásra! 

A folytatásról mindenkit időben értesítek! 

Ajtóstul nem ronthatok a házba, ennek jól felépítettnek kell lennie, hogy komolyan is vegyék!

Üdvözlettel: Felső Bernadett


Vendég

#50

2015-11-03 12:35

Egy teljesen mindegy, hogy milyen nagykövetnek vagy konzulnak nincs joga beleavatkozni egy másik ország belügyeibe. Nem rá tartozik. Túllépte a hatáskörét. És kérdem én, miért csak ez a Callgirl Bell szólal fel mindenhol, szinte minden nap látom a tévében, már a csapból is ő folyik. Rengeteg ország nagykövete és konzulja tartózkodik Magyarországon, de én eddig még tőlük együttvéve sem hallottam ennyi nyilatkozatot és nem láttam ennyi fellépést és magamutogatást, mint Belltől. Hogy a közös Nato hadgyakorlaton felszólalt rendben van, végülis a Nato fő ereje az Usa, de rajta kívül még számos tagja van, nem ő az egyedüli. De hogy az '56-os megemlékezésen felszólalt, az nálam már kiverte a biztosítékot. Az Usa elárulta a forradalmárokat, úgyhogy ez a buta liba jobb lett volna, ha el sem megy vagy ha már volt képe odatolni a pofáját, akkor legalább tett volna rá lakatot. Az pedig mindennek a teteje, hogy az egyik legnívósabb magyar egyetemen, a Corvinuson osztja az észt. Hát mit képzel magáról ez a sehonnan jött, senkiházi pláza cica. Nem otthon van. Jó lenne, ha végre valaki felvilágosítaná róla. Üljön meg a seggén, húzza össze magát és fogja be a pofáját vagy TAKARODJON vissza oda, ahonnan jött!