Szatyor Miklós a Pécsi állatkert igazgatója mondjon le!!!


Vendég

#851 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég"

2015-11-03 08:00

#842: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég" 

 Honnan tudod mit akart? Bele látsz a fejébe? Te hogy döntöttél volna ott abban a pillanatban? Hogy kezdted volna a keresést? Eszedbe jutott volna mi történt 20 éve?


Vendég

#852 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég"

2015-11-03 08:01

#850: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég" 

 Akkor mond el mi a különbség a kettő között!


Vendég

#853 Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég"

2015-11-03 08:01

#830: - Re: Re: Re: Re: Re: "vendég" 

 Igen, akkor is ezt mondanám. Nem az állatra haragudnék, hanem az emberre. A döntéseinkért, hibáinkért, alkalmatlanságunkért vállalnunk kell a felelősséget, ezért vagyunk mi elvileg egy fejlettebb faj.

846

#854 Re: Re:

2015-11-03 08:05

#835: - Re:  

 Jelen volt, és ismeri a farkastámadás körülményeit? Nem csupán farkassal kerültem szemtől-szembe, így értelmezhetetlen a hozzászólások - Ön általi -  minősítése!


Vendég

#855

2015-11-03 08:07

Éles lövedékkel lelôni egy állatkertből megszökött jószágot? Ez nem tisztességes eljárás! Biztosan tett sok pozitív dolgot is, de egy állatkert igazgatója (még a dolgozó sem, nem hogy az igazgató) hirtelen felindulásból sem tehet ilyet.

Vendég

#856 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég"

2015-11-03 08:10

#853: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég" 

 Ha a te nagymamád halt volna meg! Akkor sem okoltad volna a farkast!


Vendég

#857 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég"

2015-11-03 08:10

#851: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég" 

 Nem abban a pillanatban döntött, hanem akkor amikor csak éleslőszert vitt magával. Esélyt sem adott neki. És Te sem látsz bele a farkas fejébe... Ne ítélkezz egy megölt állat felett, azt már megtette más...


Vendég

#858

2015-11-03 08:10

Azoknak üzenném, akik a húsz évvel ezelőtti esetet emlegetik, hogy akkor sem kellett volna megölni az akkori farkast, Piroskát, mert teljesen kifáradva pihegett már csak, itt az utcánkban.Nem volt semmi értelme megölni azt sem, nagyon fáradt volt, teljesen megadta magát, a saját szememmel láttam.Nagyon meglepődtem akkor is, hogy megölték! Értelmetlen volt! Akkor is és most is!Szerintem ezek az emberek hősként akarnak tündökölni, remélem ez nem jön be! MONDJON LE, AZONNAL!!!!


Vendég

#859 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég"

2015-11-03 08:14

#856: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég" 

 Nem kell basztatni az állatokat,és akkor nem támad meg!A nagymamának ezt tudnia kellett volna!


Vendég

#860 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég"

2015-11-03 08:16

#859: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég" 

 igen val.szeg. szándékosan basztatta!


Vendég

#861 Re:

2015-11-03 08:17

#858: -  

 Az, hogy meghalt egy ember, az nem számított!


Vendég

#862 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég"

2015-11-03 08:19

#860: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég" 

 Igen, kővel és botokkal dobálta, miután a gyerek észrevette x-méterre, tőlük, így próbálta elijeszteni.Egyébként, nem mellékesen kijárási tilalom volt, emlékszem rá, egyébként itt lakom az állatkert alatt.


Vendég

#863 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég"

2015-11-03 08:21

#856: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég" 

 Ez most valami vicc? Akkor másként mondom. Ha a szomszédom kutyája megharap, akkor a szomszédom perelem be. Nem a kutyát. A megszökött farkasért az állatkert felel. Nem a farkas a hibás. Te jelentsd fel a kutyát és öld meg a farkast. Az emberek meg azt csinálnak amit akarnak? Szép új világ :)


Vendég

#864 Re: Re:

2015-11-03 08:27

#861: - Re:  

 Az, hogy kijárási tilalom volt, és ezen felül kurva fontos volt aznap sétálgatni, hát.............Érdekes, én a gyereket iskolába sem engedtem el akkor, nemhogy pl. kiküldjem az udvarra játszani.Figyelmeztetés volt, illő betartani.A nagymama, pedig szívrohamot kapott, az iljedtségtől és nem a csúnya farkas tépte szét.


Vendég

#865

2015-11-03 08:32

Így van, az akkori áldozat szívrohamban hunyt el!Jó lenne, ha a sajtó is tisztába tenné ezt a dolgot!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-11-03 08:34



Vendég

#867

2015-11-03 08:35

A néni, sokkot kapott, az unoka sérülése miatt, ezért halt meg, régen!


Vendég

#868

2015-11-03 08:40

Na, mindenki aki nem pécsi, nyugodtan fogja be a száját. Most kell "cirkuszolni", mielőtt átadnák az új pécsi állatkertet, ugye? Na, kinek állhat ez érdekében? ... a pécsi rendőrség bűncselekmény nyomait keresi.  Én szeretem az állatokat, nekem is van két kutyám, de könyörgöm, azért realitás-érzékem is. Az igazgató teljesen jól tette, amit tett, és szerintem ezzel a legtöbb pécsi egyetért. Aki meg nem itt lakik, az ott kommenteljen, ahová tarozik, vagy jött volna segíteni - több száz kilométerről könnyű dumálni, meg médiacumit turbózni. 


Vendég

#869

2015-11-03 08:41

Azért írtam alá ezt a petíciót mert, felháborítónak tartom, hogy egy ártatlan állatot megöljenek, hiszen senkit sem bántott. Azt gondolom altató lövedékkel is be lehetett volna fogni az állatot. Aki egy állatkertet igazgat, annak szeretnie kellene az állatokat és mindent megtenni az állatok védelméért, egészségéért. Úgy látszik ez az igazgató csak a pénzért volt igazgató. Mondjon le, sőt én még börtönbe is zárnám. Bízom benne, hogy a kedves igazgató úr elnyeri méltó büntetését és azt kívánom neki, hogy csak annyi jót kapjon az élettől, amit az az ártatlan farkas kapott.

Vendég

#870

2015-11-03 08:42

Azert mert ez a megoldás , amit ez az ember csinált nem emberséges!

Vendég

#871 Re:

2015-11-03 08:45

#868: -  

 Pécsi vagyok és egyszerűen, nem igaz, amit írtál! Igenis forrnak az indulatok itthon, a többség igenis hibáztatja az igazgatót! Nézz körül a pécsi oldalakon és olvasd el a véleményeket! Egyébként, aki nem pécsi, annak nem lehet véleménye?! Miért is?!

Pécs

#872 Hülye emberek

2015-11-03 08:46

Mennyi ostoba ember van, ezért tart itt az ország...  Menjetek migránst védeni is, majd jól széterőszakolják leányaitokat hálából.


Vendég

#873

2015-11-03 08:47

Mert meglehetett volna oldani màshogyan is ....nem éles lőszerrel((

Vendég

#874 Re: Re: Re: Re: Re: Re: "vendég"

2015-11-03 08:47

#848: - Re: Re: Re: Re: Re: "vendég" 

 Aha, duma az van, mint mindig. 20 éve megy az ígéret, hogy változik, ilyen-olyan pénzből. Tudod, ez is úgy van, mint a pécsi magasház.

Az ígéret megvan, felveszik a lóvét, aztán jön a magyarázkodás.

Megcsinálták az oroszlánok kifutóját... láttad azokat az állatokat?? Üveges tekintet, bundájuk fénytelen, csontjaik kiállnak. Ezért más országokban elkoboznák az állatvédők. Szerintem még a kötelező állatorvosi vizsgálatok sincsenek meg nekik (féregtelenítés stb.). És ez igaz valamennyi állatra..sajnos.

Szvsz. tavasszal nem fog megnyilni az "állatkert", mert... mert...- ej, majd csak kimagyarázzuk valahogy. Most ez a farkas ügy, azt gyorsan lemondunk, és lelépünk a pénzzel, no.

De a lényeg: ez egy állattartó telep, nem állatkert, és ez NEM FOG VÁLTOZNI.

 

(Egyébként én is pécsi vagyok)


Vendég

#875 Re:

2015-11-03 08:47

#868: -  

 Mi köze annak ahhoz, hogy ki és hol lakik! Az igazgató alkalmatlan, ez tény! Nincs helye, az állatkert élén, de a környékén sem!!! Ja, és pécsi vagyok én is!+ nagyon sokan gondoljuk még így!