Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak


Vendég

#551

2015-10-30 10:44

Minden igaz magyarnak bicka nyilik a kezében amikor Colleen Bell asszonybirálatát végighallgatta. Én mélységesen felháborodtam,,és a nyílt levél minden szavával egyetértek.

Vendég

#552

2015-10-30 10:44

Felháborít, hogy az USA beleavatkozik más népek belügyeibe. Amerika a népek megrontója és azt hiszik, hogy felsőbbrendűek, nekik mindent szabad. Ők szarják a demokráciát, lehallgathatnak sőt megölhetnek bárhol bárkit. Szétbombázhatnak országokat, majd fapofával felhívják a figyelmet, hogy az általuk létrehozott migráns áradattal emberségesen kell bánni. Lehetne tovább sorolni bűneiket, de olyan undor fog el, hogy inkább befejezem.

Vendég

#553 Re:

2015-10-30 10:45

#541: -  

 Szomorú! 


Vendég

#554

2015-10-30 10:47

Lehet más a vélemény! Ugyanakkor az aláírások száma egyre csak nő! :D


Vendég

#555 Re:

2015-10-30 10:48

#552: -  

 Esetleg itt, az országban, körülnézve, nem fog el undor??? Merthogy itt kéne előbb keresgélni! tudod, a saját portán! Utána lehet a többin! A véleményezéshez meg mindenkinek joga van. miért ne lenne? Te is véleményezel más nációkat, minden alap, személyes tapasztalatok nélkül..... Más miéret nem teheti?


Vendég

#556 Re: Re:

2015-10-30 10:49

#555: - Re:  

 Mert a nagyköveteknek nem ez a dolguk!!!!


Vendég

#557

2015-10-30 10:49

Mert egyetértek vele. Helyesnek tartom, hogy a nyílt levélíró nem napi politikai adok-kapok szintjén írta meg levelét, hanem - ha leegyszerűsítve is, de - történelmi távlatba helyezve utasította vissza a Nagykövetasszony, minden bizonnyal irányított bírálatát.
Örülnék azonban, ha politikusaink a történtek után magukba fordulva, az ország jövője érdekében elemeznék a történteket.

Vendég

#558 Re:

2015-10-30 10:50

#554: -  

 Nekem ez nem öröm. számomra ez is csak azt mutatja, hogy az ország morálkis értékrendje irgalmatlanul nagyot zuhant. Ugyanakkor az sem elfogadgható, hogy valaki, az én nevemben, az én felhatalmazásom nélkül ilyen leveleket ír, és másokat ez nem zavar!

 

Esetleg holnap írok egy levelet orbánnak a nem rá szavazó 73% nevében, hohgy oda menjen, ahova gondolom.... Kíváncsi lennék: innét hányan hőbörödnének fel!

Hova süllyedünk még? 


Vendég

#559

2015-10-30 10:51

Egyet értek vele! Épp itt volt az ideje, hogy valaki vegye a fáradságot és reagáljon rá!

tiliahungari

#560 Re:

2015-10-30 10:52

#3: -  

 Ezer??? Több ezer!!!


Vendég

#561

2015-10-30 10:54

Azért írtam alá, mert minden szavával teljes mértékben egyetértek.
Remélem, hogy aki magyarnak tartja magát az szintén aláírja. Most már tényleg elegünk van az örökös kioktatásból, és a kettős mércéből.
Üdvözlettel, Halmos István

Vendég

#562

2015-10-30 10:55

Azért mert felháborító,hogy egy olyan állam nagykövete kritizálja hazámat amelyik előidézte a közel keleti káoszt majd mint eb a szaharát ott hagyta,kitermelte az ISIS-t.Mondván harcol a terrorizmus ellen az USA a legnagyobb terrorista.

Vendég

#563 Re:

2015-10-30 10:56

#551: -  

 Az rendben is van, csak az nincs, hogy a hölgy nem a maga nevében írt! Erre ki hatalmazta fel???

Az egyáltalán nem elfogadgható, hogy valaki, az én nevemben, az én felhatalmazásom nélkül ilyen leveleket ír, és az sem, ha másokat ez nem zavar!A szólásszabadság kérdéséról meg már ne is beszéljünk!

Számomra ez  csak azt mutatja, hogy az ország morális értékrendje irgalmatlanul nagyot zuhant, magyarul a béka fenekében nincs mágnes.

 Esetleg holnap írok egy levelet orbánnak a nem rá szavazó 73% nevében, hohgy oda menjen, ahova gondolom.... Kíváncsi lennék: innét hányan hőbörödnének fel, hogy mi jogon írok a nevükben!

Hova süllyedünk még? 


Vendég

#564

2015-10-30 10:57

Az egyáltalán nem elfogadgható, hogy valaki, az én nevemben, az én felhatalmazásom nélkül ilyen leveleket ír, és az sem, ha másokat ez nem zavar!A szólásszabadság kérdéséról meg már ne is beszéljünk!

Számomra ez  csak azt mutatja, hogy az ország morális értékrendje irgalmatlanul nagyot zuhant, magyarul a béka fenekében nincs mágnes.

 Esetleg holnap írok egy levelet orbánnak -  a nem rá szavazó, az őt sem támogató-  73% nevében, hohgy oda menjen, ahova gondolom.... Kíváncsi lennék: innét hányan hőbörödnének fel, hogy mi jogon írok a nevükben!

Hova süllyedünk még? 


Vendég

#565 Re:

2015-10-30 11:00

#562: -  

 Ember! Mindegy, hogy ki kritizálja! Nem az a lényeg, hanem a tartalom! Van igazság benne, vagy nincs!

Ez olyan, mint amikor a buta ember közli, hogy a másik azt mondta rá a saját otthonában, hogy ribanc. Most a saját otthon a lényeg? Nem a leribancozás?

A másik: nem az a baj, hogy Bell véleményét nem veszik figyelembe, hanem az a baj, hogy nagyon sokan UGYANAZT fogalmazzák meg itthon is, a mi hazánk fiai és azt is leszarják egy csomóan...l.


Vendég

#566

2015-10-30 11:05

Igy van!!! Helyes!!!

Vendég

#567 Re:

2015-10-30 11:05

#566: -  

 Mi van így?


Vendég

#568

2015-10-30 11:06

Sajat valaszt akartam irni, de ebben majdnem minden benne van:
http://gepnarancs.hu/2015/10/nyilt-level-felso-bernadettnek/
Faj az igazsag, ugye Bernadett?


Vendég

#569

2015-10-30 11:07

Mert fontosnak tartom,hogy az ország a keresztény multjával és 1000 éves államiságával a háttérben megőrizze igazi függetlenségét!

Vendég

#570

2015-10-30 11:07

"Aki azt mondja, hogy Magyarországon nincs demokrácia, az - sajnos ki kell mondanom - hazudik. Hogyan szabadna például a melegeknek felvonulni, ha nem lenne demokrácia?! - Kérem, ne keverjék össze a demokráciát a liberalizmussal és az anarchiával!" - ugy latom, pont on nem erti a liberalizmus es a demokracia kozotti kulonbseget.


Vendég

#571 Re:

2015-10-30 11:08

#561: -  

 Kettős mérce ügyben inkább az országban kellene első körben sztéltnézni! Van mit keresgélni, bőven. Aki "magyarnak tartja magát" - ez mégis mit akar jelenteni??? az tiltsa meg, hogy bárki véleményt nyilvánítson az ország VEZETÉSÉRŐL!( ne essen tévedésbe, nem a magyar embereknek szólt a kritika!), kivéve ha hozsánnázza???? 

Ez lenne a magyarság?Ez lenne a nagy demokrácia, amiről a hölgy írt a levelében- sajnos, nem csak a maga nevében, hanem a magyarok többségére hivatkozva-(holott erre senki sem hatalmazta fel)?

 


Vendég

#572

2015-10-30 11:12

Mert annak minden szavával egyetértek. Vajon a drága hölgy látta ezt a filmrészletet egy 2012-es amerikai tévésorozatból (The Newsroom)? https://www.youtube.com/watch?v=Y8J7Ug_0N6A


Vendég

#573

2015-10-30 11:14

Mert teljes mértékben egyetértek vele!

Vendég

#574

2015-10-30 11:14

Felháborító mi? Bell durva dolgokat mondott. Csak nem azon kéne kiakadni, hogy mondta, hanem, hogy ezek a dolgok valódi problémák és a drága felszopott Kormány a szőnyeg alá söpörhezi őket az ilyen idióták miatt, akik itt tiltakoznak.

Vendég

#575 Re:

2015-10-30 11:18

#569: -  

 Hangzatos, nagy szavak! Csak nem érnek semmit! Milyen függetlenségről beszél? Kinek a függetlenségéról? Mennyiben veszélyezteti egy vélemény a függetlenséget és mennyire független egy külföldre, vagy a híd alá kényszerített magyar? Mennyire független egy orosz függésbe kényszerített ország? Hogy lehet egy ország független, ha nincs ahhoz elég ereje, hogy megvédje saját magát, egyedülo, magát bármilyen támadás esetén???

millió kérdés lenne még....