Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak


Vendég

#1151

2015-11-01 22:25

Mert egyetértek vele. Azt hiszem nem csak az én szememet csípi a nagykövet asszony szereptévesztése!
Goofy

#1152 értékek mentén

2015-11-01 23:22

Egyetértek minden szavával és a jövőben is támogatni fogom ezt a hozzáállást.


Vendég

#1153

2015-11-01 23:23

Itt van Colleen Bell, szappanoperagyártó "leghallatlanabb" kinevezése, és a hazugságok. https://www.youtube.com/watch?v=lstKk6Tyyuw

macko

#1154 Re:

2015-11-02 01:27

#1: -  

Tisztelt propaganda miniszterium !  A peticioban foglaltakrol egyalltalan nem ertek egyet ! ! Szegyelhetik magukat , hogy ilyen allnok modon fejtik ki a velemenyuket ! A magyar nep nevet ne merjek hasznalni , ez nem az emberek velemenye , hanem a fidesze ! A valasztasokat a kulhoni magyarokkal nyertek meg , de ez nem lesz mindig igy !!!!!!!!!!


Vendég

#1155 Re: Re:

2015-11-02 01:51

#1154: macko - Re:  

 Az emberek velemenyere lennel kivancsi akkor ajanlanam, hogy latogass oda ahol ezt a beszedet kozzetette az amerikai konzulatus a youtube-on. Anelkul, hogy a hozzaszolast engedelyeztek volna es szokasukat nem meghazudtolva, sunnyogva bujkalnak a kozvelemeny elol. Szoval ott a Te neped egyetertese 17, viszonyitva az en nepemhez, akik 52-en nem ertenek egyet.

A tobbi pedig mese habbal.-Ugye erted?

 


Vendég

#1156

2015-11-02 01:53

Amerika mindenbe belep ahol semmi helye nincs.

Vendég

#1157 Re:

2015-11-02 02:37

#2: -  

 Teljes mertekben alairom egy nagykovetnek nem ez a dolga.plane egy olyan orszag nagykovetenek mely annyi bajt okozott.van egy mondas

BOLCSEBB LETTEL VOLNA HA HALLGATTAL VOLNA.


Vendég

#1158 Re: a nosztalgikus "mackónak"

2015-11-02 07:23

#1154: macko - Re:   Ugye az az igazi választás ön szerint, amikor csupán egy párt létezik, az IGAZI, és két jelöltet

lehet választani ugyanabból a pártból, ahogy annó szavazhatott a nép.  Az volt az igazi, "akire csak egy párt vigyáz"

mondotta vala egy nagy költőnk.   - Mellesleg jelenleg kilenc párt közül lehet választani. A kérdés: melyiknek van

elfogadható, az EU-s és a nemzeti érdekek összehangolásával kidolgozott programja karizmatikus vezetővel  ?


Vendég

#1159 Re: Re:

2015-11-02 07:30

#1154: macko - Re:  

 Ni csak, még egy áruló!

magyar vagyok

#1160

2015-11-02 08:12

Én itt élek 42 éve Amerikában, amerikai állampolgár vagyok. Mikor itt élő magyar képes azt  irni nekem, hogy  takarodjak vissza Magyarországra mert milyen alapon merem birálni Amerikát mikor az nekem adott egy hazát mert ő büszke amerikai és letagadja azt is, hogy ő valaha magyar volt, mert szégyeli  annak az országnak a diktátori  szellemét stb. Miért kellene megváltoztatni magam és letagadni magyarságomat amire a mai napig büszke vagyok, mint amerikai magyar kinyilvánitsam véleményemet, mert sajnos teljesen fel vagyok háborodva Amerika politikája miatt, mivel hazug, korrupt, kétszinű és szomorúan tapasztalom, hogy kinn élő magyarok között is vannak hazaárulók, mint aki nekem takarodót fújt, mivel nem értek egyet a média mocskával, és hazánk igazságtalan lejáratásával.  

Bell nagykövet asszony meg szégyelje magát , és részemről azonnali hatállyal vissza küldetném , mert ő nem a posztjának megfelelően viselkedik, hanem fizetett bérenc, s jogilag nem megengedett módon beleavatkozik egy független állam belügyeibe, de úgy látszik hiányosak az ismeretei,mert nem vagyunk Amerika gyarmata és jogtalanul ostorol és követelőzik, hogy Orbán Viktor tűnjön el mint miniszterelnök.

Amerika mindenütt mindenbe beleszól, lerombolja az országokat, megöli a vezetőjüket , s ez a nőszemély beszél demokráciáról? Ez akar szabályokat felállitani hazánkban, hogy mit tehetünk és mit nem, de elöbb vizsgálja meg mit tesz Amerika, ott lehetnek  keritések Mexicó határán fegyveres őrséggel, sőt ott lőhetnek is, s ez mer beleszólni, hogy Orbán keritést állitatott, hogy megvédje hazánkat a beözönlő ember alatti állati csürhétől, hogy kultúránkat is megsemmisitsék, akik vallási felfogásai teljes mértékben elfogadhatatlanok, mert közönséges gyilkosok, a nők senkik, nem is lehet  tökéletesen meghatározni szavakkal a primitiv barbár felfogásaikat.Orbán Viktor elismeréseket kap, mivel ő az egyetlen államférfi aki mert lépéseket tenni, és ezzel nemcsak hazánkat hanem Európát is megvédi, csak sajnos rengeteg a hazaáruló, úgy Magyarországon mint Németországban is.S addig mig ezeket nem likvidálják addig semmi remény változásra. A fejénél kezd büdösödni a hal, azt kell elöször levágni.

 

 


Vendég

#1161

2015-11-02 08:29

mert ezt kívánja a haza.

Vendég

#1162

2015-11-02 08:38

Magyarország szuverenítását és teljes önállóságát senki-még maga az USA -sem kérdőjelezheti meg és főleg nem szólhat bele Magyarország Identitásába.

Sztehlik János

Ui. Magyarország Kultúrnemzet!

USA, Good By !


Vendég

#1163

2015-11-02 08:57

Mert a levél tartalma igaz és a Nagykövetasszony megnyilatkozásai nem a valóságon alapulnak,hanem elődjének,a az előző posztkommunista kormány képviselőinek hazugságain.

Vendég

#1164

2015-11-02 09:26

Azert irtam ala, mert minden szava igaz es elegunk van abbol, hogy folyton gyarmatositani akarnak es megakarjak mondani a tutit es FOKENT ELLENORIZNI !!!!!!!!
SZABADOK ES FUGGETLENEK AKARUNK MARADNI !

Vendég

#1165 Re:

2015-11-02 09:50

#1160: magyar vagyok -  

 Köszönjük, hogy az USA-ban élő magyarokról és az ottani példamutató demokrációról írt. Otthon ezt kevesen akarják

elhinni bizonyos körökben. Régen volt az SZU imádása, most az USA van a soron. Holnap talán más vidéket választunk

vagy választatnak velünk kényszerrel példaképnek. 2O1O óta meg a külső lejáratás hazai és külföldön élő honfitársaink

együttműködésével. Ezzel jelenleg azt érték el, hogy már nem merjük mondani külföldön, hogy magyarok vagyunk,

a kultúrális kapcsolatok döcögnek, mert ugyebár ilyen rassz-fas.-nacionalista-soviniszta-egoista stb. országgal nem

cooperálnak.  Kinek jó mindez ?  Csak annak, aki ebből a helyzetből szerez érdemeket. 


Vendég

#1166

2015-11-02 10:35

Minden szavával egyetértek!

Vendég

#1167

2015-11-02 10:58

Már hozzászóltam.

Vendég

#1168 Re:

2015-11-02 11:16

#1110: Árpádfejedelem -  

 Bizony! Pedig Colleen Bell nyilvánvalóan a magyar nyelvtan akadémiai szabályai és stilisztikája szerint fogja értelmezni a levelet. Különös tekintettel a mellérendelő összetett, és a tárgyas alárendelő összetett mondatokra valamint a népetimológia jelenségeire. 


Vendég

#1169 Re: Re:

2015-11-02 11:29

#1165: - Re:  

 Akkor terjeszd te is az igazságot, hogy minél több megtévesztett külföldihez jusson el! Az igazság Orbán Viktorról és Magyarországról. Justice for Hungary!

 

https://www.youtube.com/watch?v=ROspvnS9sAk


Vendég

#1170 Re: Re: Re:

2015-11-02 11:50

#1169: - Re: Re:  

 Fontos a magyar külképviseletek (Nagykövetségek és Konzulátusok) azonnali válasza minden támadásra a

médián keresztül. ( nemzetközi napilapok, hetilapok, online-újságok) - Ha jól tudom, léteznek más országokban

sajtómegfigyelők, melyeknek az a feladata, hogy naponta ellenőrizzék a nemzetközi sajtót és jelezzék a nagykövetnek,

aki AZONNAL  megválaszolja. En nem tudom, a magyar diplomáciában ez hogyan működik, de hivatalos válaszokat

NEM lehet olvasni másnap  vagy  harmadnap semmiféle lejárató cikkre külföldön. Más országok így teszik. Mi miért nem  ?   

Nincs médiafigyelő vagy nem tudják megválaszolni vagy esetleg a nyugati demokráciák nem közlik le a helyesbìtést

vagy a cáfolatot  ?  Erdekelne ha valaki megfelelően meg tudná válaszolni ezt a rejtélyt.

 


Vendég

#1171

2015-11-02 12:55

Mert az igazságot tartalmazza. A nagykövet asszony nyilatkozatát olvasva bennem is ez fogalmazódott meg. Köszönet a szerzőnek!

Vendég

#1172

2015-11-02 13:49

Miért hazudnak bele folyton, már nagyon régóta az arcunkba: https://www.youtube.com/watch?v=kLQRah_g-40


Vendég

#1173

2015-11-02 13:54

Mert egyetértek vele.

Vendég

#1174

2015-11-02 13:54

Osztottam a facebook - on ; Felső Bernadett kisasszony petícióját : ( Én vagyok a 5 326 .-dik aláíró : Kiss Ákos Jenő ) / Budapest, 2015.11.02. hétfő 14 óra 54 perc /

Vendég

#1175

2015-11-02 15:01

Miután a Magyar Nemzet megmentette Európát a Tatár járástól, azon fáradoztak Az Osztrákok, Németek, Romai Pápa hadserege, hogy a Pozsonyi ütközetbe szétverje a magyar seregeket, ami nem sikerült, mert Ők lettek szétverve !A magyarok megmenteték Európát az Iszlám-Szulejman seregeitől, Segített kiverni az Oszmán birodalmat Európából, amikor a török határ Vránye alatt volt, Bitola pedig a európai törökök fővárosa. Nem beszélve az I ÉS ii VILÁGHÁBORÚRÓL, AHOVÁ KÉNYSZERíTETTÉK HAZÁNKAT. MI VOLTUNK AZOK, AKIK AZ ELSŐ SZÖGET BE VERTÜK A KOMMUNIZMUS KOPORSÓJÁBA 1956.- BAN.