Tiltakozunk az EMMI "menza rendelete" ellen!

Tiltakozunk az EMMI "menza rendelete" ellen! / Közlemények / Az EMMI pofátlan kampánya az "menza-reformért" / Hozzászólások


Vendég

#1

2015-10-25 18:31

Ezzel csak az a probléma hogy a szervezetnek szüksége van sóra meg cukorra!!! Ha ezeket nélkülözik akkor otthon fogja a gyerek követelni ami még rosszabb szerintem!!! A 3 szori étkezés a duplájára nőtt!!! A gyerekek 4-5 óra közé fogják betenni az ebédet mert ehetetlen amit kapnak délben és mivel éhesek többet esznek annál az adagnál amire szükségük van!!! Arról nem is beszélve hogy ettől majd elkezdenek hízni!!! Egész nyáron a szülő nem fog így főzni abban biztos vagyok, így ekkor át kell megint állnia a szervezetüknek aztán Szeptembertől minden kezdődik előről!!! Felborul a szervezetük és ettől még betegebbek lesznek!!! Elvileg ha csökkentik is a só és cukor adagot akkor már ehetetlennek is kell lennie az ételnek? Csak mert a videóban nem hallottam ilyen részt hogy ehetetlenné kell főzni az ételeket!!! A szakács meg nem kóstol? Az ilyen szakácsnak szakmát sem adnék aki ilyen mocskot ki mer adni a kezéből!!!