Összefogás a Quaestor-ügy károsultjaiért - "Nem hagyjuk!"


Vendég

#76

2015-10-07 16:38

követelem vissza a pénzemet. nem hagyom a kormány segítségével a csalók elvegyék.

Vendég

#77

2015-10-07 16:41

Nem hagyom, hogy a megtakarított pénzem a kormány segítségével ellopják.

Vendég

#78

2015-10-07 16:54

Mert Én is károsult vagyok.

Vendég

#79

2015-10-07 16:56

Mert szeretném a pénzem 100%-ban visszaapni!!!

Vendég

#80

2015-10-07 17:02

Engem is becsaptak, mint sok sorstársamat. Félrevezettek, téves információkat adtak a Quaestor munkatársai. Becsapott a kormány is, mert olyan törvényt hoztak, amit nem tartanak be azok, akiknek végre kellene azt hajtani és a törvényhozók nem képesek érvényt szerezni az érvényben lévő jogszabálynak. Ezt nevezzük demokratikus jogállamnak? Az Alkotmánybíróság sem áll a helyzet magaslatán. És Áder János? Milyen jogi tanácsadói vannak? Vissza kellett volna küldeni a törvényterve-zetet a Parlamentnek, hiánypótlásra. Igazságot akarunk és a nehezen összekuporgatott pénzünket, az utolsó forintig. Ezt ígérték nekünk, hát tartsák is be! NEM HAGYJUK, nem hagy-hatjuk, hogy ez a gazság büntetlenül maradjon.

Vendég

#81

2015-10-07 17:12

Mert a teljes anyai örökségem lopták el, úgy tűnik, hogy következmények nélkül.

Mert nem nyakrafőre vettem fel a devizahiteleket, hogy aztán az állam megmentsen, hanem mindig addig nyújtózkodtam, ameddig a takaróm ér, takarékoskodtam, megvontam magamtól egy csomó mindent (nyaralást, új autót, új bútort, márkás ruhákat), hogy a gyerekeimet majd egyszer elindíthassam az életben ebből a pénzből, hogy egyetemre mehessenek, és normális adófizető állampolgárokká váljanak majd egyszer, és persze hogy a nyugdíjat kiegészítsük majd a megkatarítással. Ezt most mind ellopták. Amíg a felelőtlenül felvett devizahiteleseket megsegítik, addig az ésszerűen gazdálkodó, megtakarító, öngondoskodó embereket az út szélén hagyják. Szégyen!

Miért nem költöttem el, miért nem mentünk többször nyaralni, miért nem vettem új autót, miért spóroltam mindenen? Azt legalább nem tudtam volna így ellopni senki!!!!!!!!!!

Soha többet nem bízok meg egyetlen pénzügyi intézményben sem, se brókercégben, se bankban. Párnaciha, vagy el kell szórni a pénzt! Erre tanított meg minket ezalatt a félév alatt az állam!

 

 


Vendég

#82

2015-10-07 17:16

32 000 károsult, az családtagokkal együtt kb. 100 000 felnőtt állampolgár (a 18 év alattiakat ne is számítsuk bele.)

Ha pl. nagymama veszítette el a pénzét, akkor bizony annak a gyermeke és unokája sem boldog, hiszen ők is meg lettek rövidítve, az örökségüket lopták el + végiginézhették, ahogy a nagymama idegileg tönkremegy.

100 000 állampolgár = 100 000 szavazó. Ha csak a fele volt kormánypárti, akkor 50 000 szavazó elveszítése. Mert ezek az emberek 100 %, hogy már csak dühükben is elmennek majd szavazni nem valami mellett, hanem valami ellen. Nem felejtenek. Mindegy, hogy 100 000 Ft.-ot, vagy 10 000 000 Ft.-ot loptak el tőlük.


Vendég

#83 Re:

2015-10-07 17:18

#82: -  

Bízok abban, hogy a kormánypárt által kezdeményezett törvény végrehajtásáért a megfelelő szervek mindent meg fognak tenni. Ha az AB visszadobja, akkor újratárgyalják, és hoznak egy új törvényt, amit nem lehet kifogásolni.

 


Vendég

#84

2015-10-07 17:26

Családom sokmilliós Questor károsult, a kormány ellopta a lányunk lakásának árát, és ezt nem hagyjuk annyiban.Nincs olyan megoldás, amitől visszariadnánk, hogy visszaszerezzük a pénzt.

Vendég

#85

2015-10-07 17:45

Sok éven át gyűjtôgettem a nagyszüleimtől, rokonaimtól kapott ajándék pénzeket, amelyhez a szüleim annyit tettek hozzá, amennyiért a bátyámnak lakást vettek. Ezt a pénzt a Questorba tette édesapám, és mielőtt felvehettem volna, mert külföldön élek, és nem mehetek bármikor haza, ellopták a gazemberek!
Helyettem is szüleim állnak helyt, hogy visszakapjuk a pénzt. Ha nem változik meg a magyar rendszer, nemhogy nem jövök vissza, de szüleimet is kimenekítem ebből a borzalmas fertőből!

Vendég

#86

2015-10-07 17:51

A lányom pénzét lopta el a sunyi, maffia módjára működő Fidesz kormány, melynek tagjai már milliárdokkal sem érik be.Nem hittem volna, hogy idáig süllyed az ország, hogy azokat lopják meg, akik még szerényen élve gondoskodni akarnak magukról !

Vendég

#87

2015-10-07 17:52

Mert azzal egyet értek!

Vendég

#88

2015-10-07 17:58

Minden sorával egyetértek!Köszönöm, hogy megírta a petíciót.

Vendég

#89

2015-10-07 18:01

Mert ellopták a pénzemet!

Vendég

#90

2015-10-07 18:04

Azért,mert az igazságnak ki kell derülni.A pénzünket nem lehet büntetlenül ellopni.

Vendég

#91

2015-10-07 18:23

Fontosnak tartom, mert a Quaestor Kártalanítási Törvényt a döntéshozók nem tartják be, ami egy demokratikusnak mondott országban megengedhetetlen! 32 ezer károsult és családtagjainak az életük megtakarítása veszett el, csalás és lopás következtében! Ezt nem hagyjuk!

Vendég

#92

2015-10-07 18:52

50 éves megtakarításomat, lopták el. Mivel már 76 éves vagyok, és, a kevéske kis nyugdíjamat / betegség, ápolás, kórház költségeket / ezzel szerettem volna kiegészíteni, hogy elkerüljem a szociális temetést. De ez elkerülhetetlen, NEM VOLT ÉRDEMES takarékoskodni, mert, ELLOPTÁK! A gyerekek sem tudnak segíteni mert velük is ezt tették elvették a nyugdíj megtakarításukat nekik sem marad semmi. ebben az országba mindenkit ki lehet fosztani.


Vendég

#93

2015-10-07 19:00

 !!!!!!!!!!!

 

 

Kisemmizett

#94

2015-10-07 19:03

Mert ellopták a pénzünket!


Vendég

#95

2015-10-07 19:07

Károsult a családom

Vendég

#96

2015-10-07 19:12

Felháborító, hogy az emberek megtakarításaikat, ilyen egyszerűen el lehet venni. Senki megtakarítása nincs biztonságban, Szegény idős barátomnak is elvették a pénzét. Amit öreg korára kuporgatott össze, hogy ne legyen kiszolgáltatott és a nyugdíját kitudja pótolni. Az utóbbi időben már meg kell gondolnia, hogy eszik, vagy gyógyszert vált ki. Hiába volt előre látó, és próbált gondoskodni öregkorára. Mondogatja, nem volt érdemes. / LEHET, HOGY IGAZA VAN? / Betegsége miatt a tüntetéseken sem tud részt venni, ezért csak a sorstársaival, együtt reménykedik, hogy visszakapja a pénzét!
V

#97

2015-10-07 19:29

Sajnálom, hogy itt nem lehet "tenni egy TETSZIK-et". Sok bejegyzést elolvastam, mindre tennék egy TETSZIK-et. Nem szabad elkeserednünk, ki kell tartanunk, az életünk munkája, a biztonságunk nem veszhet el végleg! NEM HAGYJUK! HA KIDOBNAK AZ AJTÓN BEMÁSZUNK AZ ABLAKON!

 


Vendég

#98

2015-10-07 20:34

Károsult vagyok és szeretném visszakapni maradéktalanul a kemény munkámmal összespórolt pénzemet.

Vendég

#99

2015-10-07 21:53

Mert igazságtalannak tartom a megtakarításaink ilyen formában történt elvesztését !

Vendég

#100

2015-10-08 04:23

A Q-ügy ékes példája annak, hogy lop magának elkölthető pénzt egy nem termelő ágazat, a politika. Nem hagyjuk, nem hagyhatjuk, hogy tisztességesen megkeresett forintjainkat ellopják tőlünk!