Körmend menekülttábor

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Körmend menekülttábor petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2015-09-10 14:27

Nem szeretnem hogy felrobbantsák a hazunkat!

Vendég

#2

2015-09-10 14:34

Én sem. Rettegni fogok mindennap, mikor az utcára lépek. Körmend kis város. Nyugodt és békés, de ez meg fog szűnni, ha ezek ide jönnek.


Vendég

#3

2015-09-10 17:05

Feltem a gyerekeimet.ha esetleg betegsegeket hoznak rank.

Vendég

#4

2015-09-10 17:33

"Bebes bízik abban, hogy a városlakók életét a tábor nem fogja zavarni, de tart attól, hogy ha a táborlakók megindulnak a határ felé, akkor a 8-as főút átmenő szakaszán megbénítják a várost."  Értem:ne zavarjon,de ha megindulnak,fossam össze magam!


Vendég

#5 Re:

2015-09-10 18:27

#4: -  

 Azt nem értem, ha nyilvánosan nem adod a neved, akkor miért írod alá. Mindenki vállalja a tettét, ha nem akkor semmit se írjon alá.

Viki

#6 Re: Re:

2015-09-10 18:40

#5: - Re:  

 Ez nem a vita helye. Össze kell "tartani", nem belekötni másba. A hozzászólásban Te sem írtad le a nevedet.


Vendég

#7

2015-09-11 06:37

A menekültek nem akarnak itt maradni és akik itt vannak, éppen a háború elől menekülnek.


Vendég

#8 Re:

2015-09-11 06:45

#7: -  
Ezt mindenki érti, de akkor a menekültek ne bontsák a rendet, ne erőszakoljanak, lopjanak! Senkinek nem lenne probléma és senki sem félne, ha normálisan tudnának viselkedni. 1956- ban a magyarok is menekültek, de normálisan viselkedtek. 

Ladislav

#9 Menekült vagy mingráns? Nem mindegy!

2016-03-08 14:01

Egyet kell, hogy értsek az előttem szólóval. Ámbár kérdés, hogy kiszáit és milyen menekültnek! Nekem senki ne akarja bemesélni, hogy a háborús övezet közepén olyan pörgős az ingatlanpiac h eltudja adni a házát, vagy ami megmaradt belőle, de ha el is tudja, annyiért biztos hogy nem amennyiért az "embercsempészek" Európába szállítsák őket. 
A történések másik oldala az, hogy ha nem is maradnak itt, de az élelmeésük és állátásuk, a folyamatos felügyelet és a biztonság minél hathatósabb fentartása súlyos összegeket emészt fel a MAGYAR adóvizetők pénzét! Azt igenis a MAGYAR emberekre kell fordítani és nem azokra a migránsokra akik az államkasszából eddig csak kivettek és nem is áll szándékukban a kieső összeget adó formályában "visszaadni". Az ország gazdaságának szempontjából nézve, mint az emberi mint pedig pénzügyi szempontból  ez hátrányos. 
A másik oldala már az európai körkép. Olyan kultúrális szakadékról beszélünk amely nem igazán áthidalható. Eleve a muszlim szokáskultúra szervesen eltér az európaitól. Az asszimilicái terán kishazánkban van elég dolga önmagában is, nem hogy még a migránsokat is valahogyan integrálja a társadalomba és akkor még nem beszéltünk arról, hogy ezek az emberek teljes lemaradásban vannak, gyakorlatilag nem tudnának a mi társadalmunk hasznos tagjaivá válni. Talán csak olyan 25 év múlva. 

Bonyolult ez a kérdés és nem gondolom, hogy más európai országokanak kellene a MI döntéseinket meghozni. 

Remélem, hogy körmendi rokonaim és barátaim, de az egész körmendi lakosság konfliktus mentesen tudja folytatni az eddigmegszokott életét. 
Isten adja, hogy úgy legyen. 

Mesia

#10

2016-03-09 22:13

Aki még mellettük áll nézzen már utánna kiket véd!!! Nem nekünk kell "pátyolgatni" őket! Tegyenek rendet a hazájukban, hogy gond néljül otthon maradhassanak!

kataa

#11

2016-03-12 15:14

Maradjanak ott ahol vannak, itt mindenkinek csak a szája jár a polgármester úr csitítja a várost, talán a száját kellene kinyitni. És kérdem én milyen konténereket hordanak a sátrak helyére??????