Személyi változások a 3.D osztályban

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Személyi változások a 3.D osztályban petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2015-08-25 19:24

Anna nénit imádják a gyerekek és mert szakmailag es emberileg is pótolhatatlan.


Vendég

#2 Re:

2015-08-25 19:32

#1: -  

 Így van!


Vendég

#3 Re:

2015-08-25 19:42

#1: -  Maximálisan egyetértünk!!!!

 


Vendég

#4 Re: Re:

2015-08-25 19:45

#2: - Re:  

 Anna néni tényleg pótolhatatlan,nagyon sokat köszönhetünk neki.Mindig a gyerekek érdekeit nézi,mindig,mindenben lehet rà szàmítani.

Zsuzsi

#5 Re: Re: Re:

2015-08-25 19:53

#4: - Re: Re:  Viszont a távozás pontos okát nem tudjuk... Én szívesen aláírom a petíciót, de Anna nénit sem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni. Lehetséges, hogy ez egy közös döntés volt... Anna nénit nagyon szeretjük, de Gyöngyi nénit is! Ketten jól kiegészítették egymást, de a mindennapjaikba nem láttunk bele, csak ők. 

 

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-08-25 20:15



Vendég

#7 Re: Re: Re: Re:

2015-08-25 20:20

#5: Zsuzsi - Re: Re: Re:  

 Igen,ott is van a petícióban,hogy ha " nincs ellenére" (nem tudom szö szerint idézni) Ha Anna néni döntött így és jobb így neki,bele kell törődni,de ha belső âtszervezés "àldozatai lettünk" igenis sokat szàmíthat ez a petíció!


Vendég

#8 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-25 20:24

#7: - Re: Re: Re: Re:  Természetesen láttam, aláírtam, de gondoltam megosztom veletek a kételyeimet az egész üggyel kapcsolatban.

 

Gizus

#9

2015-08-25 21:12

A gyerekemnek megadatott, hogy olyan tanító nénije legyen Anna néni személyében, amilyenre én csak vágytam. Szeretném, ha valaki elmondaná neki, hogy a változás kinek lesz jó, ugyanis én nem tudom elmagyarázni azt, amit én magam sem értek. Abban viszont biztos vagyok, hogy együtt fogok sírni vele, ha mégis közölnöm kell majd a rossz hírt, hogy Anna néni már nincs. Bízom benne, hogy még nem késő és szeretett Anna nénink szeptember 1-én a 3 D-ben fogja köszönteni a gyerekeinket.

Péter

#10 Re: Re: Re: Re:

2015-08-25 21:58

#5: Zsuzsi - Re: Re: Re:  

 A petíció első sorban arról szól, hogy elismerjük a munkáját, nagyra értékeljük és szeretnénk ha a mi gyerekeinkkel folytatná továbbra is! Nem szól senki másról és senki ellen.

Ettől függetlenül lehet ez egy megalapozott és más szempontokból jó döntés, de szerintem jogos igény a szülők részéről hogy be legyenek vonva egy ilyen döntésbe, de legalábbis megfelelően legyenek tájékoztatva az okokról.


Vendég

#11

2015-08-26 20:11

Csatlakozunk az elöttünk szolokhoz.Vszinüleg ez egy közös döntés,de mindenkép szeretnénk jelezni,hogy mennyire sajnáljuk és hangsulyozzuk,hogy a gyerekeknek nagyon nem mindegy.

Vendég

#12

2015-08-27 07:32

Nagyon sok iskolában minden évben más tanító van egy-egy alsós osztályban, felesleges ebből ekkora cirkuszt csinálni. Egyébként a kedves szülők részéről az lenne a korrket, ha személyesen felkeresnék az iskolát és megkérdeznék, nem nyilvánosan rángatnák meg és hoznák kellemetlen helyzetbe a saját gyermekeik iskoláját.


Vendég

#13 Re:

2015-08-30 13:01

#12: -  

 No komment ehhez az utolsó hozzàszólàshoz! Ha tudna a hozzàszóló szöveget értelmezni, làthatnà,hogy a petíció az igazgazónőnek készült és nem galambpostàval jutott el. Ekkora ökörséget,amit írt!