Dagály fürdőért

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Dagály fürdőért petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2015-07-20 15:04

Én is úgy gondolom, hogy az Úszó Világbajnokság után nem emelhetik az egekbe a belépőjegyeket, bérleteket.
A kivágott gyönyörű fákat nagyon sajnálom, főleg azért is, mert úgy hallottam, hogy nem is egy gát építés, vagy hasonló miatt estek áldozatul, hanem valamiféle ideiglenes szemétlerakó hely kialakítása miatt!

Vendég

#27

2015-07-20 19:24

Mert a kurva anyát a fidesznek ! Valaki lőjön mostmár !

Vendég

#28

2015-07-20 19:38

Bp. Kevés zöldjét, ne csökkentsék tovább!

Vendég

#29

2015-07-20 20:31

Amikor a 6 éves kislányom látta, hogy a markoló viszi a kivágott fatörzseket, sírt.

Vendég

#30

2015-07-20 21:44

Nem értek egyet a fàk kivàgásával!A DAGALY SZÉTROMBOLÀSÀVAL SEM..EZT MÀSKÉPP IS LEHETETT VOLNA!

Vendég

#31

2015-07-21 13:47

Egyetértek!
Környezet romboló barbárok! Érzéketlenek az élőlények;mint a fák, mint az emberek iránt Az összes ott élő fa néhányezred magammal a szívemhez nőtt.

Vendég

#32

2015-07-21 13:57

Szinai János építész. városrendező, budapest, újlipótvárosi laksoként a rendelkezésemre álló internetes információk alapján a kb. 50 Md Ft értékű állami kormányzati,XIII. kerületi önkormányzati a köz számára átlathatatlan beruházás a Főváros legnépszerübb strandját tönkre téve súlyos városfejlesztési, környzetvédelmi károkat fog okozni. Követelem MINDEN ERRE VONATKOZÓ KÖZÉRDEKÚ DÖNTÉS INFORMÁCIÓ ÉS ADAT NYILVÁNOSSÁGRA HOZATALÁT SOS!Ha kívánják részletes városfejlesztési kritikát tudok írni e lopásról.Szinai János 1133 Kárpát u. 12

Vendég

#33

2015-07-21 17:05

Mert minden egyes kivágott fáért fáj a szívem!
Kikszi

#34 Re:

2015-07-22 18:28

#1: -  

 A "Fidesz-MSZP közös mutyija" egy lényeglátó megfogalmazás volt.

Helytelen egyedül a mai kormányra mutogatni. Már 2008-ban kijelölte a Dagályt az akkori MSZP-s parlamenti sportbizottság a megpályázandó vizes VB helyszínéül. A szintén MSZP-es angyalföldi városvezetés is végig ezt szorgalmazta, most is tapsol neki.

Itt lakó

#35 Re: Re:

2015-07-23 06:48

#34: Kikszi - Re:  

 Tévedésben vagy! A kerületben még 2014-ben is olyan rendezési terv készült ami figyelembe vett minden szempontot, a VB-től kezdve az előírásokon át, a fáktól a strand felújításáig mindent! 

Olvasd el ezt: Rendezési terv

Csak aztán valaki elinditotta a mutyit és elkezdte növelni a beruházás volumenét és értékét! Lehet, hogy neki már korábban is ez volt a terve, de a kerültnek biztos nem!

Sanyi

#36 Re: igazad van!

2015-07-23 17:09

#9: -  

 Ám ez egy pártpolitikai fórum 316 aláírással. Mi már 3000 fölött járunk. Tárgyalunk, nem állunk be kis pártocskák fegyverhordozóinak.


Vendég

#37

2015-07-23 19:42

NEM TALÁLOMJÓ ÖTLETNEK HOGY EGY NÉPSZERŰ FÜRDŐ ÉS KÖRNYÉKÉNEK ÁLDOZATÚL KELLJEN ESNIE EGY VIZES VB RENDEZÉSNEK.

Vendég

#38

2015-07-24 06:58

Építészként: megalomániás, szükségtelen (szerintem építészileg is rémes) beruházás, rossz helyen, terület- és természetrombolással és egy legendás, jó, nemrég felújított és folyamatosan, szépen újítgatott, fejlesztett fürdő tönkrevágásával - amely már így is méregdrága. Amúgy én azt követelném (követeltem volna), hogy ne valósuljon meg egyáltalán. Hogy lehet az, hogy Bőst és a Világkiállítást - helyesen - meg lehetett akadályozni, de az "ellenzék"-nek semmit - még ezt se - sikerül? Katasztrófa.
Varga

#39 Dagály + Uszoda

2015-07-24 13:29

Örülük, hogy lesz új uszoda, de ezt nyugodtan meg lehetett volna valósítani úgyis, hogy a strandfürdő is megmarad. Az előzetes tervek is így készültek!

A Széchenyibe is elképesztő mennyiségű turista megy, ezt is kedvelnék! Mekkora program lenne az uszoda mellett itt is egyből csobbani egyet 2 viadal között! 

Együtt ázni a melegben az úszósztárokkal... ilyet se tudna más helyszín.


Vendég

#40

2015-07-25 17:07

Mert az egész gyermekkoromat Angyalföldön éltem, 1000 szál köt a Dagályhoz,az akkor még csekély árnyékot biztosító, most kivágott fenőtt fákhoz.

Vendég

#41

2015-07-26 09:02

Üzenet azoknak akik elvették az öregektől, betegektől, szegényektől, azoktól akiknek nyaralásra csak ez a strand jutott annak a lehetőségét, hogy gyógyuljanak, pihenjenek, érezzék egy kicsit jól magukat, azt gondolják az élet szép. Lesznek ti mai döntés hozok öregek, remélhetőleg betegek is, és jó lennek ha szegények is. Ha van odafönt nekünk mi kirekesztettek gondoskodunk erről.

Vendég

#42

2015-08-03 06:37

Teljesen egyetértek a leírottakkal! Itt lakom, Dagályfüggő vagyok, rossz ízületeim miatt nem tudok messzebb menni,számomra az életet jelenti, nyáron az unokákat is ki tudom hozni a strandjelleg miatt.Ilyen Ilyen lehetőség általam megközelíthető helyen nincs, ahogy utánanéztem, másutt sem.
Nem a korszerű úszóstadion ellen vagyok, van hely arra bőven, örültem is hogy lesz, de a régi működő részek oktalan elvétele és az eddigi közönség, a kisemberek igényeinek negligálása végtelenül elkeserít!
Vacu

#43 Re: Budapest leglátogatottabb strandja

2015-08-27 09:17

#11: Vizafogói lakos - Budapest leglátogatottabb strandja  

 Teljesen egyetértek , de az emberek nagyon későn ébredtek fel és  még most sincs korrekt tájékoztatás minek mi lesz a sorsa




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...