Csajkovszkij játszótér

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Csajkovszkij játszótér petíció automatikusan generált fórumtémája

Kriszta

#1 Kutyaürülék mentes parkot és játszóteret!

2015-06-29 09:25

Jó lenne ha a kutyások a kutyafuttatót használnák, mert minden park tele van kutyaürülékkel és sokszor játszani sem tudnak a gyerekek, mert idióta gazdi nem képes fegyelmezni a kutyáját! Az Óhegy parkba még a játszótérre is behozzák a kutyát! Az önkormányzatnak, ha lenne egy kis esze, már rég szép kis bevételre tehetett volna szert a büntetésekkel és akkor talán a kutyatulajdonosok is jobban figyelnének a környezetükre! (Tisztelet a kivételnek, de az sajnos nagyon kevés) :-(


Vendég

#2

2016-04-10 06:09

Köbányán nőttem fel Csajkovszkij park volt az első randi. Innen idult el a Rock zene iránti szeretet.

Vendég

#3

2016-04-10 08:47

Nagyon örülnék ha lene egy szuper játszótér a gyerekeknek!:)
Zoltán

#4

2016-04-10 10:08

Kugyaürülék mentes parkot szeretnénk!!!   Nagyon Örülnénk hogy amikor lemegyünk játszani a gyerek nem a kutyaürülekbe e  hemperegne hanem a zöld fűben!!   Jelzem állatbarát vagyok nem az állatokkak hanem a gazdikkal van a gond!! 


Vendég

#5

2016-04-10 13:26

Igaz hogy már nem élek Magyarországon, de Kőbányai szívem diktálja, hogy ne hagyjam szó nélkül ezt a petíciót. Sok szép időt, kalandot köszönhető annak a parknak . Megérdemel egy kis törődés.


Vendég

#6

2016-04-10 13:45

Bár nekem már nincs kis gyermekem de felháborító,hogy a kerületünkben egy normális játszótér sincs.
A 8.kerületben pedig jobbnál jobb terek vannak kialakítva.
vicc

Vendég

#7

2016-04-11 15:05

Remelem h sikerulni fog...