IKEA vasárnap is legyen nyitva!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) IKEA vasárnap is legyen nyitva! petíció automatikusan generált fórumtémája

Kulcsember

#1 Szabadidős program

2015-02-19 20:58

Szeretem az IKEA-t. Egy hely, ahol nem találkozni az Aljával.

Nem mérnek szeszt, gyerekkel nyugodtan be lehet ülni, a babás anyukák szoptatni is tudnak és NEM a WC-n!

Az ételkínálat egészséges, miközben a gyerek játszik, a szülő gondtalanul kikapcsoldóhat, nézelődhet, vásárolhat ha akar.

Ezért szeretem azt a bizonyos gyorsétterem hálózatot is. Nincs igénytelen, trágár, goromba, nagykapalos, primitív csorda, mert NEM MÉRNEK SZESZT! Akárhova bemegyek, Kecskeméttől Debrecenig, Budapesttől Szegedig mindenütt ugyanazt kapom, mindenütt tiszta a mosdó és a gyerek sehol sem lát olyat ami nem neki való. Munkanap nem jutok el az IKEA-ba, csak hétvégén. 

Pártunk és kormányunk szemét ez nagyon szúrja! Mit tegyek, ha a csodastadionok egyikébe sem akarok vasárnap beülni? Templomba meg nem szoktam járni, legalábbis nem rendszeresen.

Vasárnap majd leülök a gyerekkel boltost játszani, talán azt még engedik.

Lehet, hogy ott is kötelezővé teszik majd az online pénztárgépet?

Talán eljön majd az idő, amikor érdeklődés hiányában a vasárnapot is megszüntetik.

A következő ilyen kormány pedig folytatni fogja.

A szombattal.


Vendég

#2

2015-10-16 14:15

minden legyen nyitva vasárnap!!!!
Kocsicska Márk

#3

2016-03-06 00:25

Ha más nem legalább az étterem része nyitva lehetne. Éttermekre nem.vonatkozik a vasárnapi nyitvatartás.