Kötelező helyett választható oltásokat!

Kötelező helyett választható oltásokat! / Közlemények / Köszönet / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-12-09 09:08

NAGY HARC EZ FIÚK,LÁNYOK ! Mindenhol az összeesküvés elméletet szajkózzák..DE MI PEDIG ÉPPEN AZ ELLENKEZŐJÉT,nálunk a GYŐZ-ELEM!!!! Lassan,de biztosan haladunk,hogy ne tegyék tönkre a magyar gyermekek immunrendszerét.Áldás és egészség!Márti

Vendég

#2

2014-12-09 13:25

Kedves Katalin!Örömünkre szolgál,hogy egyre többet hallunk a kötelező helyett legyen választható az oltásunk.Reméljük egyre többen odafigyelnek ennek a fontos döntésnek a súlyára és csatlakoznak hozzánk.Nekünk is sok ismerősünk van akik hasonlóan vélekednek éppen ezért reméljük nem süket fülekre talált a petíció.A telefon számom 20/367-9324,ha megcsörget vissza hívom és tudunk részletesebben beszélni.Üdvözlettel Balatoni Zoltán.

Vendég

#3

2014-12-09 13:46

Már az amúgy is sok sebből vérző egészség ügy keretein belül NE AKARJUK szándékosan betegebbé tenni az egyébként is beteg társadalmat! Ez már a tudatos betegség terjesztésének fogalmát kimeríti!!! Egyébként is!!! HA SZÜKSÉGES!!! Csak annyi gyógyszert ami és csak AMEDDIG FELTÉTLEN INDOKOLT!!!

Vendég

#4

2014-12-09 16:59

Továbbitom! Köszönjük a munkáját!

Vendég

#5

2014-12-09 18:28

Szeretnék jelentkezni, érintettség okán is.

Üdvözlettel: Fekete Annamária

Vendég

#6

2014-12-09 20:01

Természetesen továbbra is segítségükre leszek ha szükség van rá.

Vendég

#7

2014-12-09 20:09

Köszönöm szépen a munkájukat.
Végre elindultunk azon az úton amit úgy hívunk tudatosság.Az én kisfiam nem oltott gyermek. Most 4 éves lesz és nem jártunk orvosi rendelőben idáig.
Természetesen ha bármiben segíteni tudok szívesen állok rendelkezésükre.
Horváth Edit

Vendég

#8

2014-12-09 21:39

Természetesen, szerintem is az lenne a tisztességes, ha nem kötelező-, hanem választható lenne bármilyen oltás! Minden tiszteletem az Önöké, hogy felveszik ezért a fontos dologért a harcot!!!

   Üdvözlettel: Nyíri J. Ibolya


Vendég

#9

2014-12-10 06:42

Szerintem is fel kéne nőni vagy ébredni már végre mindenkinek! Én két évesen sárgaságot kaptam és utána középfülgyulladást, amit meg is kellett műteni. A családban senki mást nem érintett. Most visszagondolva lehet, hogy valamilyen kötelező oltás "mellékhatása" volt?

Vendég

#10

2014-12-10 07:06

A választható mellett döntök

Vendég

#11

2014-12-10 09:29

Nagyon úgy érzem, ezek nem tesznek egy lépést sem, nem arról híresek. Ezek hívják magukat emberi erőforrásnak?????

Szégyen!!!!!!! és GYALÁZAT!!!!!

De nagyon sok sikert hozzáa!

Vendég

#12

2014-12-10 09:33

Kedves Kovács Katalin,

nagyon örülök a mozgalmuknak, régebben is akiket lehetett, megkerestem ez ügyben (Nebáncsvirág Egyesület Bokány Lajos, Labant Csabát is az Életvédő Oltásellenzőknél, ők radikálisak), szívesen terjesztem anyagaikat.Nagy örömmel olvasom a dr. Kürti Katalin által kezdeményezett oltáskritikus cikkeket a Természetgyógyászban, valamint egyéb ajánlott irodalmat. 3 gyermek édesanyjaként, akik közül kettő sérült - oltások biztos, hogy nem tettek jót nekik - saját tapasztalatból is alátámaszthatom az Önök által mondottakat, felvilágosító kampányukat.

Tisztelettel:

B. Horváth Stefánia

Vendég

#13

2014-12-11 07:29

Nagyon fontosnak tartom, hogy ne legyenek kötelezőek a védőoltások, különösen addig amíg a lehetséges következményekről nem kaphatunk valós képet!!

Vendég

#14

2015-01-01 18:50

és dögöljön meg a gyerek torok gyíkba? meg kapjon bénulás? hm na?
PH

#15

2015-01-07 17:00

 Kedves 14-es!

Sem torokgyík, sem gyermekbénulás járvány nincs, hol hallasz ilyenről?.....SEHOL Európában, pedig a többi országban fele ennyi kötelező oltás sincs. Nem azért, mert mindenki oltott, hanem mert javultak az életkörülmények.Ha pedig Te be vagy oltva, mire a nagy félelem? Téged "véd" a "védő"oltás. Ha pedig Te, v. gyermeked, rokonod lenne oltáskárosult, nem így nyilatkoznál. Mert lehet, h. "csak" X%-a lesz oltáskárosult gyerek a beoltottaknak, de ha  tiéd köztük van, nem érdekelne gondolom, h. a többi "csak" lázas volt, visított hetekig, stb.

Még valami: ha van 5000 jó szekrény és egy rossz, Te megvennéd az egy rosszat....?

Jó lenne gondolkodi is és nem csak a "Nagy Testvér" jóságára várni, és azt hinni még mindig, h. bárkit is érdekel, h.Te, családod egészséges-e?SENKIT, a gyógyszeripart főleg nem, neki a betegekből van hasznuk!!! Éljen a beteg ember.........sokáig,! nekik ennyi fontos és a politikusoknak, pénzügyi nagyhatalmaknak is.

Ébresztő!!!

 

 

 

PH

#16

2015-01-07 17:22

Még valami: Jó lenne megérteni, h. a "védő"oltás nem olyan, mint a kínai ruha, h. mindenkire jó! Mindenkinek máshogy reagál a szervezete: vkinek "csak" lázzal, vki autista lesz.....NEM VAGYUNK EGYFORMÁK, és ahogy megválaszthatod, h. melyik fájdalomcsillapítót veszed be, v. nem veszed be, úgy nagyon emberi és demokratikus lenne egy állítólag demokratikus országban, ha az oltásba is lehetne beleszólásunk!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-01-20 08:45


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-01-20 09:47


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-01-20 09:52


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-01-20 09:56


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-01-20 10:01


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-01-20 10:08


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-01-20 10:17


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-01-20 10:28


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-01-20 10:35