André Goodfriend legyen nagykövet

André Goodfriend legyen nagykövet / Közlemények / A petíció célja / Hozzászólások


Vendég

#26

2014-11-18 13:26

Senki sem gondolta, hogy nekünk kell kijelölni a nagykövetet. Ez csak egy szimbolikus petíció, de remélem, Goodfriend úrhoz is eljut a híre!

Vendég

#27

2014-11-18 16:12

Ha kócos(de már korrigált)fogú szőke szenátor asszony lobbizhatott, mi miért ne? És mi nem is teszünk zsebre milliárdokat a Gripen ügyből, mi tiszták vagyunk.


Vendég

#28

2014-11-18 18:32

Nem gondolnam, hogy barki azt hitte, hogy ennek a peticionak az alairasaval mi kijelolni akarjuk a nagykoevetet, sokkal inkabb arrol van szo, hogy igy akarjuk elismeresunket kifejezni Andre Goodfriendnek a magyar demokracia helyreallitasaert es a korrupcio ellen kifejtett tevekenysegeert.

Vendég

#29

2014-11-18 20:05

Mivel kormányunk már nem gondolkodik józanul, így a mi dolgunk kijelölni a nagykövetet.
Aki egy komoly, gerinces ember.

Vendég

#30

2014-11-19 06:02

Változatlanul aláirom a peticiót

Vendég

#31

2014-11-19 10:18

A mi petíciónkat még csak összehasonlítani sem lehet a "szenátorok" évekkel ezelőtti akciójához. Ez egy visszafogott, udvarias kérés, óhaj, ami el kell, hogy jusson az illetékes fülekhez. Köszönöm, hogy elindítottad, Noémi.
Üdvözlettel
Boródi Erzsébet

Vendég

#32

2014-11-19 10:48

Nekem ezzel nem volt problémám.A helyzetet átláttam. További egyetértés !

Vendég

#33

2014-11-19 14:22

Valóban nem tisztünk sem a kijelölés sem egyéb hivatalos kérdés megválaszolása. Viszont, azt gondolom, hogy gesztusértékű részünkről annak a támogatása aki több honfitársunk szemét nyitotta ki mint bármely hazai politikus, politológus, újságíró, stb...
Szóval támogatom továbbra is a gondolatot a fentiek mentén.

Vendég

#34 Re:

2014-11-20 08:16

#33: -  

 Nem a mi tisztünk kijelölni egy ország nagykövetét, de az urat tiszteljük, sajnáljuk, hogy a mi kormányunkban még nincs hozzá hasonló diplomatikus ember. Igazi demokrata, tőle van mit tanulnunk. Tisztelettel: Berta Ezter


Vendég

#35

2014-11-27 08:09

Legalább annyi jogunk van hozzá, mint a Fidesz "szenátor asszonyának", vagy mint a CÖF-nek. Amennyiben a kormányzat és pártja nem a normális módon foglalkozik a kérdéssel, mindenhez jogunk van! A "szolgáink" végezzék rendesen a dolgukat!

Vendég

#36

2014-11-27 09:37

Kedves Noémi!
Azt valóban nem mi jelöljük ki, hogy ki legyen nagykövet, de lojalitásunkkal, szívesen támogatjuk Goodried úrat.Tudjuk, hogy amit közöl az nem az Ő személyes véleménye, de véleményem szerint hitelesen, elfogultság nélkül az Egyesült Államok törvényein belül közli azokat.
Üdvözletttel: Dávid Irén

Vendég

#37

2014-11-27 12:13

Valóban nem a mi dolgunk, de ennek szándéka sem merült fel bennem. Mindenki aki erre hivatkozik, szerintem szeret túlzásokba esik, vagy fogalomzavarban szenved. Az én értelmezésemben ez a petíció egy óhajtást, fejez ki. Vagyis azt jelenti, ha Ő lenne a nagykövet, örülnénk neki!!! Mindenki, aki ennél több jelentőséget tulajdonít az oldalnak, tunulja meg értelmezni a szavakat, vagy kérjen tolmácsot!!!

Vendég

#38

2014-11-27 14:43

Nagyon örülök, hogy mi vagyunk többen! :)

Vendég

#39

2014-11-27 15:50

Együtt örülünk e hírnek:))

Vendég

#40

2014-11-27 18:01

Mindenki tudja, hogy nem tőlünk függ a nagykövet kiválasztása, viszont pozitív jelzés az Államok felé, hogy nem csak bunkók élnek itt. Remélem majd eljuttatod a követségre mindkét eredményt, biztos vagyok benne, hogy értékelni fogják! Örültem a kezdeményezésednek, emiatt írtam alá - köszönöm!
Bácskai Irén

Vendég

#41

2014-11-28 14:19

Lehoczki Noémi!
Nagyon jól tetted, hogy elindítottad ezt a petíciót!
Igenis a mi dolgunk, jogunk, hogy hozzászólhassunk országunkban folyó folyamatokhoz.
Én köszönöm neked!

Tisztelettel: Kata