Vida Ildikó támogatása!!!!!!!!!!!!!!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Vida Ildikó támogatása!!!!!!!!!!!!!! petíció automatikusan generált fórumtémája

Egy adófizető

#1 Gratulálok!!!!

2014-11-13 16:07

Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél!

Zsák a foltját!!

Béla, Fruzsina!!!!!!!!!!!! Meséljetek egy kicsit magatokról, csak azok kedvéért akik nem ismerk a guglit- mert az aztán bezsédes.

Ti mennyit kaptatok???????????????????

Vida Ildikó

#2

2014-11-13 20:02

Köszönöm Mindenkinek! Спасибо всем! Tankh fore evryvone! :)

andrégoodfriend

#3

2014-11-13 20:04

Your English is getting better my friend...

Vida Ildikó

#4

2014-11-13 20:07

Tolmácsot szeretnék kérni.

andrégoodfriend

#5

2014-11-13 20:28

Oh, so you're all here now... Good :)

jánoslázár75

#6

2014-11-13 20:31

hogyan leplezzük az adócsalást

andrégoodfriend

#7

2014-11-13 20:43

Janos, I guess you missed the place.. :)

jánoslázár75

#8

2014-11-13 20:44

jajj, p*csába.... ez nem a Google.... hogy kell ezt törölni????

Vérlázító pofátlanság

#9 Re: Gratulálok!!!!

2014-11-14 08:37

#1: Egy adófizető - Gratulálok!!!! 

 Ezt nem hiszem el, ilyen deviaza átverés kellős közepén, amikor kiírtanak éppen legalább 1 millió embert, akkor nem azért gyűjtünk aláírást, hanem a velejéig romlott korrupt kormányközeli dúsgazdag, vidáért????? Az emberek az életben maradásért küzdenek, ti meg bohóckodtok, azért a nav vezetőért, aki pl. vizsgálta rogánt, meg kósát, akikre azt mondták, hogy minden rendben. Miközben a kisvállalkozásokat teljesen tönkreteszik a szekírozaikkal, vérlázító szemtelenség! Elképesztő maffia bandát csinált orbán tényleg.

Egy másik adózó

#10 Béla és Fruzsina

2014-11-14 08:58

Érdemes lenne kicsit a dolgok mögé nézni!!!!!

Ki ez az Egres Béla, Lovászi Fruzsina és a JGE??????????????????????

Egres Béla ellen jelenleg is eljárás van folyamatban zaklatás vádjával
Fruzsina a BKK egyik külsős tanácsadója
A JGE meg ráhívta két éve az ultrákat a tüntető diákokra!!!!!!!

Gugliban lehet keresgélni

Nem aláíró

#11 Aláírók

2014-11-14 15:55

Óvatosan az aláírókkal!

Barátom szólt aki a pécsi NAV kirendeltségnél dolgozik, hogy sokan parancsra írják ezt alá.
-az aláírók egy része ott dolgozik és a megélhetés sajnos előrébb való, főleg egy ilyen hátrányos régióban....

A to'mács

#12 élnézést

2014-11-17 14:34

Ildikó, elnézést a múltkori késésemért, legközelebb időben ott leszek.

NAV dolgozó

#13 NAV dolgozó

2014-11-17 14:49

A Kelet-Budapesti NAV hívatalban ma ment körbe egy kör e-mail ugyan erről, majd most délután egy nyomtatott petíció!

-ez annyira nem vicces!!!!!

-ha nem írjuk alá, lehet fel is út, le is út és sok 50-es dolgozik itt, akik hiába jó szakemberek ilyen idősen marad a közmunka.
Ha meg aláírjuk tudják majd lobogtatni, hogy  a dolgozók támogatják- persze kik fogják majd megszívni- MI.

pécsi

#14 pécsi lakos

2014-11-17 14:52

Ez az ember nem ismeretlen számunkra.
2008-ban a kultúrális főváros beruházásokat állandó feljelentéseivel hátráltatta.
Az volt a rögeszméja, hogy lopják a leleteket.
A helyi túra szervező egyesületek rég kitiltották köreiből, mert bele kötött és zaklatta a túrázókat.
Két éve meg az ultrák bevetésével fenyegetett, ha a diákok nem ahgyják abba tüntetéseket.

Bíró

#15 -

2014-11-17 14:59

Most olvastam  a tüntetés szervezők pécsi facebook oldalán erről a petícióról.
Nem ez az első húzása Bélának! Úgy látom most már barátnője is van hozzá.

A bíróságon dolgozom Pécsen. Ez ellen az ember ellen több per is folyamatban van- jórészt zaklatás miatt. Van olyan ügye ami öt éve húzódik, és ez az ember köszöni szépen jó van- nem így az áldozatai.
Mivel én is aktív túrázó vagyok jól ismerem a fazont. Pár éve azért nyújtott be bírósági beadvényt mert a teljesítmány túrákon voltak akik lefutották a távot :D
Nem tiltja a szabályzat- hogy valaki fusson a túrákon, de ez az ember ragaszkodott ahhoz, hogy csalás történt.
Persez a beadványát egyből vissza dobtuk. Akkor azzal fenyegetőzött, hogy a kormányhoz fordul. A kormány ügynökök még nem látogatta meg minket, de emberünk állndó vendég a bíróságon.
-de a jelek szerint élvezi a helyzetet

Másik adó fizető

#16 Re: Gratulálok!!!!

2014-11-19 12:40

#1: Egy adófizető - Gratulálok!!!! 

 Jó vastag bőr van a pofátokon. Még , hogy kötelessége  mindenkinek aláírni. Tisztességesen fizetem az adót, az a kötelessségem, de hogy ezt a analfabéta, tetű, tolmácsot követelé ribancot támogassan, na az nem. Takarodjon  a NAV éléről, de még az országból is. Emberek mély szegénységben élnek,gyerekek éheznek, nincs hol lakni  sok embernek, ti meg lopjátok a milliárdokat. Na menjetek a jó büdös francba.


Vendég

#17 Re: Béla és Fruzsina

2014-11-25 20:53

#10: Egy másik adózó - Béla és Fruzsina 

 Jó lenne, ha Egres Béla és ez a tetves mozgalom nem élne vissza a nevemmel! Semmi közöm ehhez a FideSSes mozgalomhoz és a BKK-hoz sem!! Nem tudom ki vette a bátorságot ehhez, de ha nem tüntetik el a nevemet ebből a mocskos, aljas mozgalomból, akkor a rendőrségen fogok feljelentést tenni! Undorodom a FideSStől és az összes tetves besúgójától és a birkamenetesektől is! 


Vendég

#18 Re: Re: Béla és Fruzsina

2014-11-25 20:56

#17: - Re: Béla és Fruzsina 

 Ja, én a valódi Lovászi Fruzsina vagyok!!!

Budapesti pécsi

#19 Re: Re: Béla és Fruzsina

2014-12-01 08:14

#17: - Re: Béla és Fruzsina 

 Ha te az igazi Lovászi Fruzsina vagy miért "vendég" néven kommentálsz?

Még hogy semmi közöd a BKK-hoz- nincs csak állandóan osztod az észt, hogy minden panaszkodó mekkora csaló meg bliccelő és a BKK meg mennyire tökélete és milyen rendesek az ellenőrök meg nem gyullad ki a metró csak beképzeli több ezer utas akik bliccelnek.
Hirtelen forró lett a pite????????????????

Egy aktatologató.

#20 Ki is ez az Egres Béla!!!!!!!!!!

2014-12-01 08:25

Szia Bíró!

Én is a bíróságon dolgozom!

Jó öt éve Béla a városban zajló ásatásokat végző cégeket jelentette fel azzal a váddal, hogy leleteket tüntetnek el. Az volt  fő problémája, hogy nem látott be az építési területre!
Már évek óta zajlik egy zaklatási pere pont egy túrázó pár ellen! Hogy hol tart az ügy nem tudom mert az elmúlt hónapokban nem láttam az ürge aktáját- lehet megnyerete a pert?
Más embereket is zaklatott- voltak akik vissza is vonták a feljelentést ellene és inkább elköltöztek a városból. Jól forgatja a lapokat. Az öt évvel ezelőtti feljelentése miatt csúszott több beruházás is a városban és a beruházóknak ebből komoly veszteségük volt. Ép hogy elkészültek a kultúrális fővárosa programokra. Néhány éve Budapesten zaklatott fiatal nőket a tömegközlekedésen egy nagysétáló navű alak- hogy ő volt e az nem tudni.
Nem semmi az ürge!

Lovászi Fruzsina- az IGAZI

#21 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014-12-01 11:07

Kedves Vendég! Ha te vagy én akkor miért vendég vagy.
-tipikus ballibis ellenzéki módszer. Áll nevekkel megtéveszteni az embereket.

Aki nem szereti Vida Ildikót az ne írja alá- de aki igen azokat ne tévesszétek meg. Joga van mindenkinek véleményt alkotni.

"Senki sem tekinthető bűnösnek mindaddig, amíg büntetőjogi felelősségét a bíróság jogerős határozata nem állapította meg."

Bíró és aktatologató!

Egres Béla ellen már régóta folyik egy lejárató hadjárat, csak mert van saját akarata és véleménye. Csak mert sportszerű a saját sportágában és szúrja a szemét a sok visszaélés, csak mert próbálta végeni Pécs régészeti értékeit.

"Senki sem tekinthető bűnösnek mindaddig, amíg büntetőjogi felelősségét a bíróság jogerős határozata nem állapította meg."

Mindenféle eszközt bevetnek ellene, de azért nektek felelnetek kell amiért ilyen adatokat kiszivárogtattok és rossz fényben tüntettek fel egy ártatlan haza szerető embert.

Feltételezem az itt trollkodók törték fel a pécsi fidesz honlapját és irányították át az oldal üzenőfalát egy obszcén oldalra. Feltételezem ti vagytok az Anonymous. Feltételezem ti töröltettetek engem és sok barátomat a facebookról!

Ezért felelni fogtok!!!!!!!!!!!
-és még ti harcoltok a demokráciáért

mindenkilegyenLőrincze

#22 Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015-01-02 19:42

#21: Lovászi Fruzsina- az IGAZI - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 a "nem valódi" még mindíg 1 db "L" betűt tartalmaz :-) valahogy így: "ÁL". De a 9 éves lányom ezt már tudja... Innentől a többi irományról kár is beszélni, vitára méltatlan és alkalmatlan ember vagy.

Nicknév

#23 Re: Aláírók

2015-01-06 19:54

#11: Nem aláíró - Aláírók 

 Szemernyi kétség sem volt efelől.


Vendég

#24

2015-04-09 14:05

egy normális országban ha a legkisebb gyanú is felmerül, egy normális vezető lemond!!

Vida mondjon le!!

Vinogradov

#25 Re: Ki is ez az Egres Béla!!!!!!!!!!

2019-11-24 02:01

#20: Egy aktatologató. - Ki is ez az Egres Béla!!!!!!!!!! 

Ez? Egy senki, hajnyírásfétises, szatír vegyes idióta szartartály... Egy fizetetlen seggnyaló. Valóban menekülnek előle - olyanokat mond, hogy halálra röhögik magukat az emberek...

Viccesek vagytok emberek! Jól befosatott benneteket egy ilyen nímand gyökér, aki amúgy annyi hatalommal nem rendelkezik, mint egy marék lepkefing.

Egy lapot forgat jól ha így halad: A koporsójának a fedlapját. XD