BMX pályát Jászároszállási!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) BMX pályát Jászároszállási! petíció automatikusan generált fórumtémája

.......

#1 unalmas

2014-10-17 10:47

Nem unjátok még gyerekek ezt a minden bokorba ilyen-olyan pályát?! A felnőttek már nagyon unják! 

Berneczei Tamás

#2 Re: unalmas

2014-10-17 14:31

#1: ....... - unalmas 

 akkor csináljanak pályát és akkor nem unjuk meg. mert arra van pénz hogy a buszmegállot havi 2szer felujitsák meg minden hónapban ugyanaszt és arra nem sajnálják a több milliót. de egy bmx pálya ki lenne 10.000.000 ból. meg legközelebb nevet is irj légyszi

béla

#3 kisbicikli a király

2014-10-17 14:37

XD szerintem a tárgy mindent elárul :D én utoljára kb. 6éves koromban mentem ilyen kis biciklivel :)


Vendég

#4

2014-10-18 20:17

Kedves "BMX"-esek! Kezdésnek egy kicsit helyesebben kellene leírni amit akartok, és nem csak hogy "BMX pályát akarok, meg a fasz tudja" Hanem odatenni magatokat, csinálni, keresni támogatókat, és hajrá, de unalmas hogy analfabéták vagytok ez mellé, így nehéz lesz összehozni!


Vendég

#5 Re: Re: unalmas

2014-10-18 20:19

#2: Berneczei Tamás - Re: unalmas 

 Azért pár 10éves gyereknek nem fognak lemondani egy buszmegállóról, mert az több ezren használják, ti meg szerintem pár év, ugyanezvolt Jászágón is pár éve, majd a vas a méhbe ment, a fa meg a tűzre és a pálya eltünt! Én is helyi vagyok, de az ágói projektben is benne voltam anno.....

.titkos.

#6

2014-10-20 12:22

Hát én szoktam lejárni Árokra, de nem nagyon szoktalak titeket látni, de azért szavaztam..:)


Vendég

#7 Re: Re: unalmas

2014-10-20 18:00

#2: Berneczei Tamás - Re: unalmas 

 Igaza van 1-esnek, tényleg nagyon unalmas már! A buszmegálló a köz javát szolgálja, a Bmx pálya pedig egy szűk körét, akik a társadalom inaktív rétegéből kerülnek ki.  Azt hiszem fiam, neked először a helyesírással kéne foglalkozni, nem pedig netezéssel!

vendég

#8 Re: kisbicikli a király

2014-10-20 18:01

Bocsánat de a telom változtassa meg szavakat sorry

#9 Re: Re: Re: unalmas

2014-10-20 19:55


Vendég

#10

2014-11-22 12:00

Az összes gördeszkás és BMX-es elmehet az ótvaros búsbüdös pi**ába!!!

Nem unjátok ezt a "minden bokorba, tanyára, Manci néni valagára.... skatepark-ot/BMX-pályát" petíciókat?! Ebben az országban ezek a sportok hivatalosan nem is léteznek! Ezek amatőr hobby sportok! Ráadásul igen kevés deszkás és minibringás van ebben az országban, ez nem Amerika gyerekek. Inkább kórházakat modernizáljanak/fejlesszenek, utakat építsenek/javítsanak. Ne követelőzzön itt pár Vans cipős nagymenő kisköcsög ropigyerek, csak mert gurulni meg ugratni szeretnének. 

Dobjátok össze a lóvét, vegyetek egy telket és építsetek magatoknak!