Sopron jobb közbiztonságáért – több rendőrt a városba!

szabálos

#1 Biciklisek a járdán, kerékpársáv mellett.

2014-08-04 19:17

Napokban több alkalommal észleltem, hogy a járdán(nem kis sebességgel)kerékpározók közlekednek, hiába van mellette a kijelölt kerékpárút. Kit érdekel?


Vendég

#2

2014-08-05 04:49

Sajnos a mostani állapotok katasztrofálisak! és igen élhetőbb várost szeretnénk!

Vendég

#3

2014-08-05 05:59

Sajnos egyre többször belefutok kéregetőkbe az utcán!Ez régen nem volt!Sajnos már kisgyereket is felhasználnak a Szülei ilyen célokra!Na meg a romákról nem is beszélve!Sok támadásról hallani és betörésről!


Vendég

#4

2014-08-08 08:30

Helyes! Legyen Sopron újra a szép, csendes kisváros!
nemsoproni

#5

2014-08-17 08:31

Azok nem írhatják alá, akik itt élnek már 8-10 éve? Nem vagyok soproni, nem vagyok roma, nem vagyok drogos ..... nem csak a soproniak akarhatnak sopronban jobban élni ... tisztelet a kivételnek, de a soproniak nagyrésze ilyen kirekesztő az idegenekkel. A drogosok nagy része pedig soproni tehetősebb családok ivadékai ....


Vendég

#6

2014-08-17 14:36

Családunk és saját biztonságunk megőrzése mindennél többet ér. Legyünk azért óvatosak. Senkit ne engedjünk be a lakásba.

Vendég

#7

2014-08-19 11:43

Korábban soproni lakosként megállapíthatom, hogy este csak csoportosan lehet a városban sétálni. A családban történt kb. egy hete. A fiamat két, nem éppen "napbarnította" idegen zsebelte ki az utcán. Szerencsére nem az egész pénzét vették el, csak éppen annyit, ami még a szabálysértés kategóriába belefér, így nem történt bűncselekmény és persze a statisztika sem lett rosszabb. Mi pedig hálásak lehetünk, hogy kés vagy egyéb eszköz nem került elő.

Vendég

#8

2014-08-21 10:13

Hamár a POlgármester arról beszél az ujságban hogy egyre több a rendöri jelenlét a városban akkor az ugy is legyen.Mert a vasutnál csak ,hébe-hoba lehet látni rendört,de akkor is csak sétálnak a piros sapkások és nem intézkednek a hajléktalanok és az ordibálo és kéregetö cigányokkal szemben. Hanem inkább kajálnak a pékségben és beszélgetnek a kocsiban! Mert amai rendörök, egy két kivételével nevetségesek a sulyuk és az alkatuk miatt is.

Vendég

#9 Re:

2014-08-22 20:22

#5: nemsoproni -  

 Bárki, aki itt lakik és tisztességesen próbál megélni, aki egyetért a petícióval aláírhatja!!!! Nem csak a soproniak kirekesztőek! Ez a probléma máshol is létezik. Ez tapasztalat!!! Köszönjük a hozzászólást! Üdv, SVM. 


Vendég

#10

2014-08-24 22:30

Gratulálok a petíció megfogalmazásában résztvevőknek. Teljes mértékben egyet értek,ezt a sok bűnözőt küldjék haza oda ahonnan jöttek. Legyen végre újra tiszta és biztonságos a város. Bízom abban hogy választások után az új város vezetés is nagy figyelmet fog fordítani ennek az ügynek a megoldásár.

Vendég

#11

2014-08-25 15:15

Lakóhelyemen, a TEMPO áruház körül, elég sokszor vannak utcalányok, de legalábbis én nem láttam komoly rendbontást, attrocitást, és most már egyre több rendőrt látok a környéken szerencsére.
polgár

#12

2014-10-28 15:01

 Egyre több rendőrt...legyen trafizni ember....másra nem jó ez a csűrhe!!!!!


Vendég

#13

2015-03-16 15:08

inkább kevesebb bevándorlót és romát a városba. akkor elég lesz a jelenlegi rendőri létszám is. mondjuk a 2010 előtti állapot jó is lesz.

Vendég

#14 Re:

2015-03-16 15:12

#5: nemsoproni -  

 kirekesztő, mert nincsenek jó tapasztalataink. ez nem csodaváros, nem meseország kapuja. itt sincs meló. elveszik a lehetőséget, lenyomjáűk a béreket, több a bűncselekmény, az erőszak, a lopás, a szemét.

addig volt itt jó, míg határsáv volt, míg nem vásárolhatott itt ingatlant, aki nem dolgozik itt legalább 10 éve. mert ilyen is volt.
természetesen nem  minden idetelepült rossz. de a többség nem idevaló.
ezt más településen se nézik jó szemmel.
ha itt laktál volna 20-30 éve is, akkor értenéd, látnád a szembetűnő különbséget.

a korábbi csendes, nyugod kisváros egy élhetetlen, koszos, hangos szar lett.


Vendég

#15

2015-04-26 13:47

Fő a biztonság

Vendég

#16

2015-04-27 17:47

szörnyű ami ebben a kis nyugodt, városunkban megy amióta a cigányok ellepték...félnek az emberek és félelmetes minden napra jut valami!!!!! történnjen már valami!!!

Vendég

#17

2015-04-28 21:06

Ėrezhetően csökken a közbiztoság főleg nálunk a Pihenőkereszt lakoparkban.Zavaró a sok dologtalan kötekedő cigány a városban. Mielöbbi intézkedés szükséges mielótt nagyobb baj történik.