Az izraeli nagykövet és nagykövetség azonnali kitiltása


Vendég

#201

2014-07-27 09:25

A zsidónácikat is felelősségre kell vonni ,másokat nagyon tudnak üldözni!Őket miért nem ?
Darth Wador

#202

2014-07-27 14:28

KÖVETELEM HOGY A ZSIDÓSÁG HAGYJA EL MAGYARORSZÁGOT TAKARODJON VISSZA IZRAELBE!!!!! NE ITT RONTSÁK A LEVEGŐT!!!!BÜSZKÉN VALLOM HOGY ANTI SZEMITA VAGYOK!!!!!

EZ A VÉLEMÉNYEM!!!!!

Magyarország beteg. Egyre betegebb…

-Ha nem szeretem a zsarnokságot és elmondom,hogy a zsidók mit műveltek/nek a világon és hazánkban – amikről persze a kezükben levő média mélyen hallgat-,és elmondom,hogy aljasságnak tartom a cionizmust és Izrael,USA,EU és szolgáik ténykedését,akkor antiszemita vagyok….

-Ha kérdéseket teszek fel ,és a vízcsapból is folyó „hivatalos „ verzióval szemben –amit a győztesek hoztak létre- más lehetőségeket is megvizsgálok,mert érdekel az IGAZSÁG ,és feltételezem,hogy a dolgok nem úgy történtek,mint,ahogy nekünk hazudják a világháborúkkal és a „zsidóüldözéssel” kapcsolatban,akkor holokauszt-tagadó vagyok…

-Ha szeretném tudni a pontos etnikai arányokat a népességről,a bűnelkövetőkről és elmondom,hogy mit művelnek pl. : a cigányok,hogyan viselkednek a magyar többségi társadalommal szemben,ami nem előítéletből ered,hanem a mindennapok tapasztalatából,akkor rasszista vagyok…

-Ha büszke vagyok arra,hogy magyarnak születtem és szeretném megtudni,hogy mi is a valódi történelmünk,kik-,és miért pusztítják hazámat,és szeretnék magyarként élni a világban,akkor nacionalista ( szerintetek : náci ) vagyok…

-Ha nekem fáj Trianon,gyalázatnak és aljas népirtásnak,bűnnek gondolom a megtörténtét,amit soha nem szabad elfelednünk és elfogadnunk,akkor revizionista vagyok…

-Ha az egyházak,vallások évszázadok alatt elkövetett vérontásaira,hazugságaira,mocsokságaira hívom fel a figyelmet,akkor egyházellenes,eretnek vagyok…

-Ha nem szeretem,hogy buzik,leszbikusok és mindenféle „ mások „ a normalitással szemben a fellegekig magasztalódnak,ahelyett,hogy arányuknak,helyüknek megfelelően kezelnénk őket,akkor homofób vagyok…

-Ha gondolkodom,kérdezek,az igazat akarom tudni, élni szabadon,EMBERKÉNT,akkor a rendszer ellenségévé válok és a rendszer megpróbál elpusztítani…

Nem én foglalom el más országát,nem én uzsorázok ki másokat,nem én gyilkolok és nem én erőltetek rá másokra rendszereket,nézeteket.
Én csupán szeretnék szabadon,egészségesen,boldogan,emberként élni a szeretteimmel.
Szeretném tudni az igazságot életről,halálról,történelemről,a magyarságról,Jézusról,Istenről.
De ti nem engeditek.
Szeretném jobbá tenni a világot,tisztességre,jóra, változtatni a ti mocskotokat!
De azt nem lehet.
Az nektek halálos bűn.
Mert ti vagytok a kiválasztottak,mi csak a barmok.

Ha én antiszemita,holokauszt-tagadó,rasszista,náci,revízionista,eretnek,homofóbb vagyok,akkor ti gyilkos senkik, kik vagytok?

Én magyar vagyok.Koppány vére.És Vénusz Istennő és népének,lányainak híve.Gondolkodó,kereső… hittel s tudással kereső.
A ti örök és engesztelhetetlen ellenségetek.

Ha a legalapvetőbb emberi jogommal kívánok élni,ami az Emberi Jogok Egyetemes nyilatkozatának 19. paragrafusa (1948) szerint a szólásszabadság és elidegeníthetetlen jog,akkor mindenféle jogszabállyal,kreált ürügyekkel megpróbálnak elnémítani. Mindenféle jelzővel illettek. Épp ti,akik a legmocskosabb embergyűlölők vagytok, a legnagyobb rasszisták és nácik,hisz a saját fajtátokon kívül mindenki mást alacsonyabb rangúnak hisztek és úgy is kezelitek,ráadásul mindezt a vallásotok mögé rejtitek gyáva módon.
„Minden személynek joga van a vélemény és a kifejezés szabadságához, amely magában foglalja azt a jogot, hogy véleménye miatt ne szenvedjen zaklatást, és hogy határokra való tekintet nélkül kutathasson, átvihessen és terjeszthessen híreket és eszméket”!!!!
Az Európai Emberi Jogi Bíróság egy 1976-os határozata úgy fogalmaz, hogy:
„A szólás szabadsága nemcsak azokra az 'információkra' és 'eszmékre' vonatkozik, amelyeket az emberek jó néven vesznek , hanem azokra is, amelyek bántják, felháborítják vagy zavarják a lakosság bármely részét”...
Bármit lehet tagadni,vallást,még történelmet is, – és teszitek is,hisz ezzel romboltok le évezredek óta,minden jó és haladó társadalmat,eszmét – büntetlenül,KIVÉVE a holokausztot !
Tilos a cionizmust bírálni.
Szörnyű rasszizmus kimondani,hogy zsidó,cigány,néger…
Én nem sértődöm meg,ha magyarnak neveztek ,sőt,büszkén vállalom.

A liberalizmusnak hazudott legaljasabb degenerált eszmével megfosztanak a legalapvetőbb emberi jogaimtól. Ez nem szabadság,csupán álszabadság és egy sunyi zsarnoki rendszer ,ami szolgaságba dönt,minden tőle eltérő gondolkodású,érzésű normális embert !
A liberalizmus,multikultúra,másság…stb. hangoztatása és ránkerőltetése ( pl. oktatás,kultúra…stb. ) nem egyéb,mint a degeneráció,a kisebbség győzelme és uralkodása a normalitás és a többségi emberi társadalom fölött.
Közben a demokráciának nevezett és liberalizmussal felaggatott Trójai falóval becsempészik az igazi céljukat az életünkbe : a cionizmus embertelen zsarnokságát,melyben ránk csak a szolgaság vagy pusztulás vár.

Hamis eszmék mögé rejtett beteg emberek könyörtelen és aljas háborúja folyik az alvó,hiszékeny,közömbös emberiség ellen.

A világunk beteg. Egyre betegebb.
Az egyházak,vallások,politikai-,gazdasági csoportok,a média szinte teljesen az irányításuk alatt van már,mint ahogy nagyon sok ember elméje is.
Az enyém még nem.
„Ha ezt annyiban hagyom,úrrá lesz a káosz az életemen.”
Ezért hát inkább harcolok.
Magyarország beteg. Egyre betegebb…

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-07-27 15:18


Imre Nagy

#204 Sokkoló Valóság a Zsidókról......

2014-07-27 16:54

Elég volt ebből az aljas aknamunkából és a számos kegyetlenkedésből amit Izrael művel!! Egyetértek takarodjanak a Zsidók!!Hitlernek pedig igaza volt,bár én őt sem szeretem,mert nem teljesen értek egyet a hülye Nácik baromságaival,de a Zsidó üldöztetéssel és a zsidó kérdéssel kapcsolatban teljes mértékig igazat adok,mert igaza volt Hitlernek....Számos hozzászóló véleményével is akik támadják a zsidóságot és Izraelt teljesen egyetértek és igazat adok....A Zsidók nem csak hogy egy alantas szemét disznó faj,de még a legembergyűlölőbb fajgyűlölő fasiszta nép is egyben.

Úgy hogy a zsidók csak kussoljanak,ők sem különbek Hitlernél.SŐT HITLER IS ZSIDÓ VOLT ÁLLÍTÓLAG!!A holokauszt pedig egy nagy összeesküvés volt,azért hogy a cionisták átvegyék az egész Bolygó feletti uralmat.... Íme a bizonyíték hogy ők mire készülnek akit érdekel nézze meg....

Íme a Zsidók valós célja Földünket és az Emberiséget illetően :

https://www.youtube.com/watch?v=KnfuF0oYhAk&feature=player_detailpage&list=PLsI6VHWMAmz8jm-xSFtmBYVXVTNJmqn8J
Darth Wador

#205 Re:

2014-07-27 17:11

#201: -

Egyetértek Gyalázat az ami itt megy......

Én amúgy Fideszes szavazó vagyok,de csak a népjólét érdekében szavaztam rájuk,de most utóljára,többé soha nem megyek el szavazni senkire se.Én is torkig vagyok már a Fidesszel!!

NEM KÉNE ÍGY NALNI EZEKET A ROHADÉK BUZI ZSIDÓKAT!!!

Imre Nagy

#206 Re:

2014-07-27 17:14

#180: -

Egyetértek....

Imre Nagy

#207 Re:

2014-07-27 17:25

#144: -

Maximálisan egyetértek veled.......Ilyen tetveknek eleve ezen a Bolygón sem lenne helyük,őket kéne kilőni a Marsra a Mars expedíciókor,csak kár hogy 4 embernél több, nem fér el a hajóra....De őket kéne elzavarni a Marsra,ott építhetnek kolóniákat,de ide többé soha ne jöjjenek vissza,én ezt mondom!! Akkora és annyi kárt okoztak ezek már a világnak,hogy azt felsem lehet sorolni......Milliárdos nagyságremndű károkat,az egész Emberi fajt mint egy vírus úgy fertőzték el,és teljesen lekorcsosították az Emberiséget.....Tényleg undorító hogy még ezek mernek Fasiztázni meg holokausztról pofázni,holott még azt is ők csinálták,mert állítólag Hitler felmenői között is voltak Zsidók.....

Szerintem a Zsisdók pénzelték a Nácikat hogy a szegényebb Zsidókat kiirtsák,azért hogy a gazdag Zsidók közben a holokausztra hivatkozva a Politikusokat és az Üzleti életet zsarolván Világuralomra törhessenek,az egész Holokuszt egy nagy Zsidó összeesküvés volt,és Hitlert is a háttérben a Zsidó nagy tőkések és a Fegyvergyárosok pénzelték......Úgy hogy a Holokauszt is a Zsidók műve volt.......

A sajátjaikat képesek voltak irtani csak azért, hogy magukat áldozatként beállítva Világuralomra törjebnek,ami sikerült is nekik,néhány évtized alatt a Második Világháború után.....

 

 

 

Imre Nagy

#208 Re: A világ legerkölcsösebb hadserege? Röhej!!!

2014-07-27 17:35

#184: kismadár - A világ legerkölcsösebb hadserege? Röhej!!!

Abszolút egyetértek.......Szörnyű mifféle tetves szarevő paraziták vannak ezen a Bolygón......

A ZSIDÓK EGY MOCSKOS PARAZITA NÉP!!!!

 

 

 

zsidó terroristák

#209

2014-07-27 19:21

Gyalázkodó szarok vagyunk! A Föld nevű bolygón minden népnek ki kellene minket utasítania, mert nem bírunk a mocskos zsidó vérünkkel! Aljas alja nép vagyunk!
kismadár

#210 Csak ésszel emberek!

2014-07-27 20:20

Látom jó magyar szokás szerint megint egyesek átestek a ló túlsó oldalára. Elítélünk egy országot, aki igaztalanul támad civilekre, aztán itt ugyanúgy megy a gyűlölet keltés az ártatlanok ellen! Ez szánalmas!
Pont annyit tehet a szomszédodban élő, vagy a munkatársadként dolgozó zsidó származású ember arról, amit Izrael művel, mint amennyit a palesztin kisgyerek arról, ami a HAMASZ csinál.

Miért kell lesüllyedni a béka feneke alá?!
Törpilla

#211

2014-07-27 23:27

Szeretném, ha végre az emberek szeme kinyílna és látnák a csúf valóságot. Hogy a világ parazitái, szépen lassan tönkre tesznek több nemzetet is.

Vendég

#212

2014-07-28 07:43

gyilkosok, a világ nem felejti el, ezt a mocskos tettet.

Vendég

#213

2014-07-28 11:41

A mai magyar politikus körnek el kellene határolódnia a nyilvánvaló népirtástól. De ennyi gerinc nem lesz bennük!

Vendég

#214 Re:

2014-07-28 11:56

#211: Törpilla -

Nem szabad általánosítani! Ahogy nem minden palesztín terrorista, úgy minden zsidó sem rossz. A kisemberek, akik az áldozatai a politikusok hülyeségének, nem tehetnek semmiről egyik oldalon sem.


Vendég

#215 Re: Re:

2014-07-28 14:00

#214: - Re:

Vigyázz a szavakkal!

A gazdag Usrael háborúzik, és ennek érdekében minden hazugságra/magyarázatra kész.

A rabszolga nép nem hagyja magát. Ezt terrorizmusnak nevezni.....hát az erősek, ha összeülnek, akkor ők mondják meg, hogy ki a terrorista.

Hiába szólalnak meg szaktekintélyek a gyilkolás ellen, másnapra a zsidók antiszemitának nevezik őket, aztán kénytelenek lesznek helyesbíteni.

Én megértem, hogy a magyarországi kormány nem mer fellépni Izrael népirtása miatt, én megértem azt is, hogy a a zsidópárti szektát kénytelenek voltak törvényileg egyházzá emelni. Gyarmat vagyunk újra. Csak most rosszabb.

Szegény kis Magyarország.


Vendég

#216

2014-07-28 14:16

Viszlát!

Vendég

#217

2014-07-28 19:56

Ezek mernek holokausztról beszélni?

Vendég

#218

2014-07-28 20:12

amióta létezik zsidó nemzet folyamatosan gyilkolja a szomszédait .Egy szempillantásnyi béke nem volt a "3000 éves" térténelmük során.Kérdem én ,ki a terrorista?

Vendég

#219 Re:

2014-07-28 20:47

#218: -

Nem véletlen vette el tőlük Isten az országukat.

kun

#220 Re: Re: Re:

2014-07-28 20:52

#215: - Re: Re:

Azt hiszem, te nem értesz a a szavak mögött! Izrael egy ország, a kialakult helyzetért a politikusaik a felelősek, nem az ott élő emberek és végképp nem az itt élő, zsidó származású honfitársaink. Mégis mi közük hozzá? Semmi! Felesleges őket kipécézni, ahogy egyes kommentelők teszik. Tudomásul kell venni, hogy a magyar állampolgárok talán töredéke rendelkezik genetikailag magyar gyökerekkel. Aki itt maradt a mai politikai helyzet mellett, az lelkében teljesen magyar, legyen akár zsidó származású, vagy vallású is.

Be kell fejezni a felesleges gyűlölködést! Amikor valaki elítél egy olyan cselekményt, mint ami Izrael tesz éppen, nem szabad, hogy saját maga is erre a szintre süllyedjen.

kun

#221 Re:

2014-07-28 20:53

#218: -

A nemzet és az ország nem ugyanaz a fogalom!


Vendég

#222

2014-07-29 04:21

Vigyék magukkal a MAZSIHISZ-t is!!!

Vendég

#223 Re:

2014-07-29 04:34

#202: Darth Wador -

Még sok ezer ilyen felfogású embert szeretnék megismerni,ezt a hozzá szólást a Facebook-on százával osztani!!!


Vendég

#224

2014-07-29 04:45

Orbánnak jogában állna ezt megtenni, de szerintem ...nem fogja...pedig jól tenné...
Félek a zsidóktól

#225 Re: Re: Re: Re:

2014-07-29 05:52

#220: kun - Re: Re: Re:

A lényeg az sohasem változik. Biztos vagyok abban, hogy az itt élő zsidó emberek nagy többsége Izrael mészárosi dolgait nem ismeri el. De néhányan lehetnek, akik igen, és kellemetlen nekik magyarázkodni. Én őket tisztelni tudom.

Soha nem a származás számít! Csak a szív és a lélek, és a tett! Akik 1990-től gyalázzák a magyar szimbólumokat, izraeli zászlót lengetnek, akik önző módon csak a maguk fájdalmát sulykolják, náciznak egyfolytában, közben itt élnek, nem is akárhogy.....ezek nem magyarok.

A gyilkos, az meg gyilkos. Ugye, ha ilyet leír az ember, akkor szerinted gyűlölködik.

Nekünk, magyaroknak kell védekezni, és a palesztín népnek. A palesztínokat már gyilkolják régóta. Ami  késik az eljön.