Rendet akarunk Ózdon!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Rendet akarunk Ózdon! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2014-06-12 13:52

Hát nagyon de nagyon ideje volna már rendet rakni de én se tudom ez hogyan lesz lehetséges hiszen már majdnem mindent leromboltak,a lelki fájdalomról nemis beszélve amit tettek és tesznek az emberekkel!

Vendég

#2

2014-06-12 14:14

Nem szeretném amit Miskolcon akarnak ,hogy a fészekrakó hiteleket a nem fizetők helyett a városban lakó polgárokkal akarják kifizettetni.

Vendég

#3

2014-06-12 14:37


Bole

#4

2014-06-13 12:09

Ideje lenne véget vetni a féktelen pusztításnak! Sajnos sokan nem is tudják, hogy az önkormányzati lakások bérléséhez még anyagi segítséget is adnak, lakbér fizetési támogatást!!!! Úgy látszik az önkormányzatnak esze ágában sincs megszüntetni a máshonnét kiutált deviáns családokat.

Vendég

#5

2014-06-13 15:16

Nem csak Ózdon kell rendet teremteni, hanem az ország minden településén! A szegénység nem jár együtt az igénytelenséggel és a kosszal!

Vendég

#6 Re:

2014-06-13 18:41

#4: Bole -

Biztos szavazók!


Vendég

#7

2014-06-15 22:04

Csak egyet tudok érteni mindazzal aki ezt elindította!Mi fizetünk adózunk,ők meg élnek,illetve élősködnek rajtunk,és az államon vagy ilyen gazdag ez az ország? Aki nem dolgozik az ne is egyék,régi mondás,de igaz!És hogy jobb lett a közbiztonság?...csak nevetni tudok rajta,mikor a víkend kertemből elviszik a hagymát,és a ribizli bokrot komplett elviszik és sorolhatnám még,akkor most rend van kérdezem én???????