Peticiok.com

Aláírásgyűjtés étkezési lehetőségért a Corvinuson

Neked is eleged van abból, hogy nincs mit enned a Corvinuson? Ha zavar, hogy nincs büfé az E épületben, hosszú a sor a mikrónál, nem tudsz megebédelni a suliban, akkor írd alá a petíciónkat, hogy együtt változást érjünk el!


Egyél jól a Corvinuson
Kapcsolatfelvétel a szerzővel

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Egyél jól a Corvinuson láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

Ezt az információt nem fogjuk interneten közzétenni.


Ellenőriznünk kell, hogy Ön ember-e.

Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák: