Dr Ángyán József

Quoted post

aha123

#8 Aha....

2012-01-20 17:56

Ti akik ennyire jó véleménnyel vagytok dr.Ángyánról, mit szóltatok akkor (ha egyáltalán felnőttek és tájékozódók voltatok már akkor), amikor a MAGOSZ (vagymiabánat) a nagy traktoros bp-i gazdatüntetését "leült tárgyalni" a kormánnyal, megvitatandó azt, hogy a nyugati mezg.termelők négyszeresét kapják uannak az állami támogatásnak, és kb. 2 milliárdra tették ennek összegét forintban. Én emlékszem, igen jól, akkor jegyeztem meg az Ángyán nevet, hogy úgy jöttek ki mézesmázos pofával a tárgyalóteremből, hogy hazakültdték a gazdákat, mert megelégedtek 1 mrd-dal, és ezt sikerként tálalták. Nekem EZ Ángyán.

Válaszok

ACOS

#34 Re: Aha....

2012-01-21 13:28:29

#8: aha123 - Aha....

Magad kell, hogy maradj.


Vendég

#55 Re: Aha....

2012-01-22 23:33:11

#8: aha123 - Aha.... Ezt komolyan mondod? Vagy csak ugratsz bennünket? Sima provokáció, vagy valóban ennyit látsz a történetből? Ki bántott meg téged ennyire, hogy így haragszol? Szted Ángyán intézte azt, hogy kevesebb legyen, mint a korábbi tagországokban? Ő vette a fáradságot, bement és ahogy írod, meg is meleték az összeget. Ezek szerint ő mozdított már akkor is valamit a gazdák érdekében. Te?