Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post

angrybird

#6860 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-11 06:52

#6858: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Édes Istenem! Milyen botrány? Csodálom a naivitásodat... Tisztelet a kivételnek, de bamba birkák országává silányított le bennünket a politika. Nemcsak az elmúlt huszonvalahány év, de az előtte levők is. Nem lesz itt botrány, egy szál sem. Azon sem leszek meglepve, ha holnap (és az azt követő két napon) elhalasztják a tárgyalást. Mindenesetre én ott leszek! És Ti? Lehet menni szerdán és csütörtökön is, mindhárom napon reggel 9-re van kiírva a tárgyalás Budapesten, a Markó utcában.

Válaszok


Vendég

#6861 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-11 09:37:07

#6860: angrybird - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Nem vitatkozom, mert többnyire egyetértek. De mindig történhet valami ebben a mocsoktengerben. Ha nem hangoskodunk az elszámolások miatt (volt hozzá némi közöm), ezt az aprópénzt se kapjuk vissza. És minden jel szerint, készültek erre. Ezért gondolom, hogy történhet még valami, a birkabégetés erejében sajnos én sem bízok. 


Vendég

#6869 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-12 07:33:38

#6860: angrybird - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

„Édes Istenem! Milyen botrány? Csodálom a naivitásodat...”

Ha az előzményével (6857) együtt újra elolvasod a felháborodásodat kiváltó bejegyzésemet, nem csodálnád a állítólagos naivitásomat, és rájöhetnél, hogy elhamarkodottan háborogsz. Én nem a tárgyaláson esetleg kirobbanó botrányról érdeklődtem, hanem az arra betervezett, tudni vélt lépésekről.