Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#6765

2016-06-19 16:20

Ebben az országban élnek nem kevesen , akik focirajongók , miért ne örülhetnének végre egy kicsit , / sejthetó, hogy a hatalom persze önigazolásul használja majd /, engem személy szerint nem igazán érdekel a foci , de  ha mások ettől boldogabbak , õrüljünk együtt! Amúgy ez valóban nem Q ügy , a mi ügyünkben is egyūtt kellene gondolkodnunk , és cselekednünk , mert fájóan nagy lett a széthûzás.Már azt sem értettem miért kellett ennyi felé osztódni, ez valami sajátos magyar betegség , a legjobb emberek támadják egymást ,pedig kõzõs fellépéssel tõbbre mennénk . Mindenki tegye amiben a legjobb .A hatalom alig várja, hogy szétessünk és abba hagyjuk !!

Válaszok


Vendég

#6766 Re:

2016-06-19 16:36:01

#6765: -  

 Ezt nem ártana tudatosítani a "focimániákusokkal" is. Mármint azt, hogy KÖZÖS a szekér, EGYÜTT húzzuk - elvileg. Aztán ha valakinek gondja támad, akkor KÖZÖSEN megoldjuk. Nem úgy, hogy nektek a nagy semmi (lásd Q ügy), másnak meg "csak mert szereti a focit" a vidéki libalegelőre is rittyentünk egy 10 milliárdos kis stadiont... Az igazi probléma az, hogy ezek a focit szeretők már kevéssbbé szerettek magyarok lenni, mikor mással kell(ene) foglalkozni mint a focival. Nem láttam, hogy a mániákus sportjukon kívül BÁRMI mellé is odaállnának valaha is - itt nem is a Q ügyre gondolok -, pedig lenne egy rakás dolog az országban, amire NEKIK is szükségük van vagy majd lesz, no meg lenne miért harcolniuk. Talán HA azokban a témákban is oly aktivítással vetnék bele magukat mint egy egy tyúkszaros EB mecs után, akkor sok-sok ügy elöbbre juthatott volna már évekkel ezelőtt. Persze mint mondom, ha valaki megél a sportból, no vagy az élteti (remélem majd a sportolóink a stadionokban meg is műtik egyszer ha már a kórházak lerohadnak, a gyerekeik meg a falusi műfüves pályákon szerzik a tudományt az iskolák helyett...) és semmi más nem érdekli, akkor ez a mostani időszak számukra a kánaán... a probléma csak az, hogy a sportból még egyetlen ország sem tudott megélni. :(